Skoči na vsebino

Opcije prevoza ali vleke motorja (prikolice, kombi..)


alexb

Priporočene objave

  • 11 mesecev pozneje...

PAV 40

Kaj je sedaj to?

To je oprema motorja, dodatek, nekaj podobnega prikolici in je bilo v modi v 60-tih, predvsem na vzhodu oziroma ex Češkoslovaškem. Delali so jih posebej za JAWA 350 in ČZ350, pa tudi za druge motorje "vzhodnega bloka".

Na zahodu - predvsem na Nizozemskem in v Angliji je spet zelo popularen in je po tem artiklu veliko povpraševanje.

Zanima me če je pri nas tudi kakšen srečen lastnik takega vozila ali če kdo ve za tako vozilo v naših krajih po Sloveniji, lahko pa tudi na Hrvaškem.

Veliko informacij in linkov imajo Čehi in Slovaki pa tudi Angleži.

Dovolj je Google in klik na PAV 40.

Pa lep pozdrav in kakšno uporabno informacijo bi rad

REGIpost-9597-1136373460_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbos vsem,

a ve kdo, kje se da pri nas kupit nova prikolica za prevoz motorjev? :? :?

V prodaji jih je ker nekaj; Pnigraz.TPV Brežice. pa ključavničarstvo Bartolj nekje na Dolenjskem. Imajo pa svojo ceno, isto kot Ellebi v Trstu in ostale po Evropi.

Pred kratkim sem pa sam predelal eno Brako ( to je tista camp, ki nosi v svojem tovornem delu šotor ). Stvar niti ni bila tako zakomplicirana, le ponovni A-test sem moral opravit. Za A-test sem moral predložiti nekaj tehničnih risb, izračun, nove dimenzije in opis same izdelave (tehnično poročilo o sami predelavi). Na Viatorju-LPP so bili zadovoljni tudi s fotkami o predelavi. Kontaktna oseba za te zadeve je g. Vaškoč Ciril, po drugih niti ne sprašuj, ker ti bodo samo zagrenili postopek.

Vse skupaj smo opravili v prvem šusu, vključno z registracijo, tako, da je drugi dan po tem opravku naš kolega Desert Soul že štartal z njo na dolgo pot v Jordanijo, Sirijo in na Bližnji vzhod. Od tam se je vrnil- prikolica vzdržala. Letos se ponovno odpravlja na podobno pot. Slike le te lahko vidiš na njegovih straneh na tem forumu. Tu je pa še ena slika, ko še ni bila popolnoma končana.

LP Regi post-9597-1136682053_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

PAV 40, ali jih je kdo dela, ali se le rabljene dajo dobit na kakšnem bolšjaku v tujini...? Zelo zanimiva stvar za potovanja. Pred kakimi petnajstimi leti sem videl dva, ki sta imela ti prikolici na enem zboru v Kranju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam enga v MB, ki sposoja take prikolice, ne rabis nic, sam avto in kljuko

In koliko je treba odšteti za rentanje prikolice za 2 motorja za en vikend????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Imam eno vprašanje, če mogoče kdo ve..

A je na kakršenkoli načim nožno homologirat oziroma registrirat doma narejeno prikolico? Star ata ima eno za hišo (lepo narejena, vzmetena in izpravna) in je še čist ok, malo bi bilo potrebno osvežit barvo in to bi bilo to. Za en motor vozit bi bila super. Je kakšna varianta, da jo uporabljam legalno?

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasis se je to delalo na Viatorju vpraši tam če še delajo homologacije za prikolice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DeX pravi:

...A je na kakršenkoli načim nožno homologirat oziroma registrirat doma narejeno prikolico? ....

...Je kakšna varianta, da jo uporabljam legalno?

To ravno ne vem, če pa te slučajno zanima - mi smo kupili novo prikolico za dva motorja (prekucno, pocinkano) za 600€ (+25€ pomožno kolesce) v Bauhausu v Ljubljani in je enkratna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Eden od možnih načinov prevoza motorja

post-5391-1226514486_thumb.png

Klikni na sliko za animacijo !!!

Tale zadeva je kar zanimiva - samo je problem ker moraš imet avto potem širok vsaj 2 metra :D da ne pustiš kje kakšne gume :)

Če bi pa že imel tazgga kasonarja k je naslikah pa sploh nebi imel tega nosilca - bi kar vse skupaj gor vrgu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Posodim prikolico za prevoz dveh motorjev, zelo lahka.Sm iz LJ.

Info:051/825-785 ali 031 516787 ali 01/568-38-92

Lahko jo vozite z veljavno tretjo tablico, kiprpada k vlečnemu vozilu.

Prikolica je tehnično brezhibna.

Lahko vam tudijaz prepeljem motor(po Sloveniji).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zivjo!! Imam vprasanje... na razpolago imam Mercedes Vito brez sedezev (zadnjih pac), not bi rada dala motor, vendar se mi tudi sanja ne kako bi ga lahko pripeli? Tudi ko zrihtam tele pasove, ne vem kam bi jih dala na stene kombija? Ali je potrebno za te zadeve kombi preurediti? Slo bi za en kratek prevoz in cez pol leta za en verjetno malo daljsi... A mi lahko kako pomagate z "A je to" nasveti? :) Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gurtne, pa dva lesena okvirja (za sprednjo in zadnjo gumo). Pol pa postaviš motor v okvirja in zagurtnaš sprednje vilice, levo in desno, in zagurtnaš zadnje vilice, levo in desno. V podnu avta so sigurno kakšna ušesa, kamor boš gurtne pripela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih sigurno ni, da so kaka pritrdilna mesta. večinoma imajo pripravljene luknje, vendar pa je treba nato še rinke kupit.

če nimaš teh rink na podnu, je res sranje ker nimaš kam privezat. sploh če je zaprt model. pri kombiju s sedeži lahko nekako za prednje sedeže privežeš..

vedno pa motor šponaš v tla in ne na stran.

a-je-to varianta pa v tem primeru ni najbolj primerna..

predstavljaj si da je treba fajn zabremzat..200 kg težka zadeva hitr rata 1000 kg težka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Italije sem pripeljal motor z avtom Chrysler Voyager, manjši kot Vito. Motor nekako stlačiš v kombi, z majhnim trakcem stisneš sprednjo zavoro, z gurtnami zapneš recimo za vilice, krmilo, okvir, stopalke....in ga zapneš v luknje na tleh, kjer so bili prej sedeži. Za konec pa potegneš gurtno še skozi zadnjo feltno in pa recimo pritrdišča za varnostne pasove,ki so za motorjem, da pri zaviranju motorja ne bi odneslo naprej. Tako pripet motor se ne premakne niti za centimeter :worship::worship:

Pa mogoče kakšno plahto daš spodaj,da nimaš vsega posranega :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nima Vito nekih profilov na tleh, kamor se potem lahko marsikaj pritrdi? Ko sem gledal neke kombije, je med njimi bil tudi Vito in če me spomin ne vara, je imel nekaj v tem smislu...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj "a je to" metoda je da si zrihtaš enga ki bo sedel na motorju in držal stisnjeno bremzo medtem ko ti voziš...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj "a je to" metoda je da si zrihtaš enga ki bo sedel na motorju in držal stisnjeno bremzo medtem ko ti voziš...:rolleyes:

Uff, tak prevoz je že na krajši relaciji lahko drag in boleč...

Naš kombi ima to rešeno tako:

Kombi-predelava_009m.jpg

Je pa res, da ni ravno Mercedes... :P

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, tak prevoz je že na krajši relaciji lahko drag in boleč...

D.

Danči to kar ji ti ponujaš sploh ni nobena "A je to" metoda. Saj je menda ja jasno da so te metode povezane z določeno mero tveganja. Nič ne gledaš TV?

Mogoče bi bila manj nevarna "A je to" da jo pošljemo h kakšnem kovaču da ji naredi eno par lukenj v Vitota da bo lahko gurtne napeljala....

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ee, jaz, no moj kawasaki, je biu žrtev enga šalabajzerja k je vozu motor na a-je-to metodo. škode je blo za en ne preveč grd zdrs. če ga voziš v kombiju, si vzami raje pol ure več in zagurtnaj kot je treba. ni težko. motor čimbol naravnost, prednje kolo v steno, pasove čez križe in čimbolj pritisnt vilice skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!