Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

Nope (drugače baje da lahko), javlal prehitevanje po polni črti....Pr kamnolomu pa kasiral. Takšen info sem jst dobil zvečer.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je ustrelil z laserjem izza drevesa. Relacija CE- MB začetek Naselja Tepanje.

v tepanuj stojijo dan in noč in to že par let. včasih celo prvo prazni avto postavijo da se ustrašiš in zmanjšaš nato pa potegneš in te par metrov višje zmerijo. skratka tepanje so klasika za radar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki se vozite med Dravogradom in MB. Nekaj 100 metrov za hidroelektrarno v Fali, na vzpetini, kjer je omejitev 60km/h in je na vrhu avtobusna, sem že 3krat ta deden videl dvokolesne policaje stat.

Počasi tam mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretiravajo sz radarji. Z autom se vedno peljem po omejitvi, razen tam ko vem, da enostavno ne morejo biti(pa še to nisem siguren)

Z motorjem se pa itak nikoli ne ustavim(če me je zmeril previsoko), pa naj bo škoda ali fiat ali pa goldoni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je ustrelil z laserjem izza drevesa. Relacija CE- MB začetek Naselja Tepanje.

11052009055net.jpg

Pa sej ne moreš verjet. Še mal pa bojo zaklonilnike kopal (upam, da bodo mel za pasom lopatko, k mi v vojski :)). Drgač pa mene iz avtobusne postaje pri avto Slaku-NM probal spečt. So bli skriti k bi bli na jagi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo počasi, tako kot jaz, pa se vam ne bo treba radarjev bat.

Končno si se nekaj pametnega tudi od mene naučil... :evilgrin: :P:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk jih je vsepovsod, da mam občutek, da se pripravlja najmanj teroristični napad :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk jih je vsepovsod, da mam občutek, da se pripravlja najmanj teroristični napad :blink:

za Žirovnico....cca 50-nekako 80 m..... je običajno.....radar....... no ja.vsaj v zadnjem času - bil kar pogosto.........

možno tudi v priključku iz smeri Lipce-Lj-na AC (z avtom nekajkrat -preverjeno-ne glede na letni čas........) omejitev pač 40.....

samo v info ......

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo počasi, tako kot jaz, pa se vam ne bo treba radarjev bat.

Ja, tak ko je Lojz reko ... "Počasi, fantje ..."

tolk jih je vsepovsod, da mam občutek, da se pripravlja najmanj teroristični napad :blink:

A ni fora, da če kolkrtolk po omejitvah voziš, ti nič ne 'morejo'? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dolenjski avtocesti zadnjič v območju gradbišča (omejitev 80 km/h), ford fokus s kamero, na koncu, kjer je omejitev 40km/h in to ob 7.00 zjutraj. Očitno bodo res kontrolirali v območju gradbišč, kot so že napovedali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse ki se vozite v okolici Kranja:

V zadnjem mesecu so spremenili režim omejitev na relaciji Kranj - Šk. Loka. Skozi naselja od zg. Bitenj do Žabnice so po nesreči mularije odstranili vse table za omejitev 60km/h, tako da sedaj velja omejitev 50km/h. Policaji pridno patrulirajo.

Po odprtju planeta TUŠ v Kranju so prestavili krajevne oznake in je omejitev 50km/h. Tudi tukaj sem v zadnjem tednu vsaj petkrat srečal policaje z laserjem. Velikokrat pa je parkiran samo prazen avto.

Pa še za tiste ki se vozijo iz rondoja pri Mercatorju v smeri proti Jezerskem je prepovedano zavijanje levo takoj za križiščem. Policaji te čakajo na parkirišču pri Slogi.

Da ne boste rekli da ne veste!!!

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20090508175459_08052009472.jpg

zjutraj mi ga ni uspel zadet, na poti nazaj sm ga pa fajn trofu, hvala nokii za dober fotoaparat :P

tale radar me je pa zadnjič presenetu :wacko:

a kdo slučajno ve po kolkmu času pridejo slikce pa položnica na dom?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale radar me je pa zadnjič presenetu :wacko:

a kdo slučajno ve po kolkmu času pridejo slikce pa položnica na dom?? :?

tole je od spredaj a ne?

če si bil z motorjem nimajo kam poslat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je od spredaj a ne?

če si bil z motorjem nimajo kam poslat ;)

Problem je k sm biu z avtam :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A, slika tiste ki gredo desno 40kmh ali tiste levo z 60kmh???

Če koga grabi panika zaradi fotografij naj na avtomobil napiše prepovedano fotografiranje. Pol jih pa toži če te slikajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Velenju novi stacionarni radarji. Sedaj le eden. Pri šoli na Kidričevi. V najkrajšem roku bojo postavli še 2. Pri Intereuropi (?) in še nekje. Pazte se pazte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Velenju novi stacionarni radarji. Sedaj le eden. Pri šoli na Kidričevi. V najkrajšem roku bojo postavli še 2. Pri Intereuropi (?) in še nekje. Pazte se pazte.

eden pa bo v pesju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z avtom se voziš brez sprednje tablice in nimaš problemov z radarji, če te ustavi policaj se delaš presenečenega kot da si jo izgubil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!