Skoči na vsebino

Merilec pritiska v gumah


hydros

Priporočene objave

Se vedno sem totalno navdusen nad TPMS. Sedaj ga imam slaba dva meseca, vkljucen je nonstop, baterija se polni preko Micro USB kabla, in od prvega polnjenja se vedno kaze vse crtice (displej se izklopi po minuti mirovanja in vklopi takoj ko premaknes motocikel). Ni dileme - premaknes moped, in ves, kaksen je tlak - brez, da se sklanjas, vijacis pokrovcke, isces pistolo za pumpanje, se matras nataknit cev tja globoko med diske, itd.

Razmisljam le, da bi kupil sistem z internimi senzorji. Tako, za clean look. :) Ampak po drugi strani sta tudi eksterna senzorja prakticno neopazna (kar recimo za avto ne bi mogel reci - zato imam tam interne).

HTB1lPBvdv1TBuNjy0Fjq6yjyXXaE.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Ob 14. 9. 2018 ob 20:45, Zok pravi:

Se vedno sem totalno navdusen nad TPMS. Sedaj ga imam slaba dva meseca, vkljucen je nonstop, baterija se polni preko Micro USB kabla, in od prvega polnjenja se vedno kaze vse crtice (displej se izklopi po minuti mirovanja in vklopi takoj ko premaknes motocikel). Ni dileme - premaknes moped, in ves, kaksen je tlak - brez, da se sklanjas, vijacis pokrovcke, isces pistolo za pumpanje, se matras nataknit cev tja globoko med diske, itd.

Razmisljam le, da bi kupil sistem z internimi senzorji. Tako, za clean look. :) Ampak po drugi strani sta tudi eksterna senzorja prakticno neopazna (kar recimo za avto ne bi mogel reci - zato imam tam interne).

HTB1lPBvdv1TBuNjy0Fjq6yjyXXaE.jpg

Tudi mene mika tole. Kolk veliki so teli čepki? imaš kako slikco namontiranih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročili pa Amazon?

https://www.amazon.de/-/en/Cheerfulus-Monitoring-Waterproof-Motorcycle-Protection/dp/B07HJ52QJM/ref=sr_1_9?dchild=1&keywords=tpms%2Breifendruckkontrollsystem&qid=1600079512&sr=8-9&th=1

nevem, ali bi z notranjim senzorjem ali kapco :hmm:

 

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej ce ti guma naceloma ne pusca .. pol vsake 2 mesca preveris in je...? mal gor dol ni panike...nismo moto gp, (samo na glas razmislam )

ce bos pa takoj k vidis da mal pade tlak sel pumpat ... vsak drug dan....pol pa itak skoz kompresor iščeš in ni fore oz. smisla to met...  

al mate to zarad tega ce bi povozu neki in ti pocas ponoci spusti na  cca 1.5 bar... in pol drug dan ves...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ne pušča. Če ti pa počasi? 

Problem ni za enodnevne fure, če greš pa za več dni, pa prav pride. Je pa tudi to, človek kakih navad si. Jaz se ponavadi napravim v opremo in zapeljem motor ven iz garaže, nataknem čelado in gas. Po vožnji namažem ketno, čez kake pol ure preverim olje in nazaj v garažo. S tem merilcem bi pač takoj videl pred vožnjo, če je guma "tam tam" s pritiskom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men bi to binko pro 300 vn zalužalo, še posebi, ker imam L ventilček...

p.s.

tlak v pmevmatiki bi tudi meni bil bolj pomemben podatek kot  trenutna poraba goriva ali ura ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!