Skoči na vsebino

BMW R 1150 GS


marting

Priporočene objave

SklopkaRocka.pdf

Preveri vijak 14, v primeru, da je obrabljen ali "puša" v ročki potem se dogaja to kar opisuješ.

Cena za komplet najdeš tule... sicer v $ ampak so pri nas kar blizu v .

01  32 71 7 657 183  CLUTCH CONTROL ASSEMBLY 1.30  1   $571.75

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Je kakšen kandidat ki bi mi posodil manometer za nastavitev sinhronizacije oz. bi mi sinhronizacijo cilindrov naredil? Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boš prpeljal do polskave ti uredim:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar v tej temi. Rabim Jermen za BMW R1100GS. Kje to nabavljate? Oznaka naj bi bila 4PK611.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na servisu povprašaj.

Tule je cena 38,32$ najbrž cena pri nas ne bo drastično odstopala.

Ali standardni mikrojermen (v-belt) enakih dimenzij mogoče tule.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, tomash pravi:

Bom kar v tej temi. Rabim Jermen za BMW R1100GS. Kje to nabavljate? Oznaka naj bi bila 4PK611.

Kot ti je že @MiNa svetoval, se obrni na uradni servis. Za mojega R1200RT recimo pride original jermen 18€, kar res ni gromozanska vsota. Jaz sem enkrat dobil noter neorginalni jermen (ne po svoji izbiri), ki je bil nekaj evrov cenejši, pa sem v roku dobrih 20.000km ostal na cesti, ker je počil (zdržati bi moral vsaj 60K km). Jaz od takrat kupujem samo še originalni jermen. Kot rečeno, gre za tako majhen znesek, da se tu res ne splača varčevati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi se prebijam skozi mojega R1100GS. Sedaj pa še ena zadeva. Lučka za Nevtral enkrat gori enkrat pa ne. Kaj je lahko vzrok. Seveda je problem takrat, ko bi lučka morala goreti, pa ne (položaj menjalnika v nevtral)????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ker bom očitno mojega r1100gs obdržal, me zanima če bi sprednja luč od 1150 gor pasala. Ima kdo to viška pa da to poizkusim za en soliden denar naredit. Bi imel spredaj eno malo lepšo luč kot je sedanji televizor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 3 minutami, tomash pravi:

Da ne odpiram nove teme.

Za BMW R1100GS priporočate katero olje????

Ni nobene potrebe za odpiranje nove teme o olju, ker obstaja že tule:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katerokoli 15w50 ali 20w50.   Jaz Motul 5100 15w50 (na 1150gs).

Do 100kkm uporabljal original bmw ali castrol 20w50 katerega mi je rabil cca 4l na 10kkm

pri 100kkm prešel na omenjen motul in poraba se je takoj zmanjšala na 1,5l na 10kkm (sedaj 170kkm).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

a mogoče ve kdo oz. se mu je na 1150 gs pripetilo kaj podobnega - "cviljenje" ko stisnem sklopko pri vročem motorju? Je mogoče potisni ležaj ali kaj drugega?

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Doma se mi še vedno valja za R1150GS :

- Centralno stojalo (lepo ohranjeno)

- Povezovalna palca kotnega prenosa na okvir.

- Zaščita cilindrov za "NE" twinspark.(NOVO)

Imam pa tudi nekaj kosov večinoma bolj slabih za R1100GS

-ALU šus plata

-cevna zaščita - ena stran razrezana - zelo boga ampak mogoče komu pride prav kaj pa veš.

-stransko stojalo (navoj povrtan... drugače vredu - zraven tudi stikalo)

Deli za 1150-tko so lepo ohranjeni za 1100-tko pa bolj bogi. Tako da glede cen za 1150 po dogovoru. 1100 pa šenkam 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na R1100GSu moram menjati sprednje diske. Kaj dati gor, katerega proizvajalca? Original na BMWju je cena takšna kot, da se bi delali narca. Kaj priporočate, da je cenovno sprejemljivo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti original. Tole na hitro...

Še bolje povprašaj v Eurotonu. Koda za levi disk 34 11 2 314 893, za desni pa 34 11 2 314 894. Vir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, MiNa pravi:

Manjkajo nalepke na tanku?...

Hja,nalepke načeloma niso problem,me ne moti,če jih ni,tudi platišča niso srebrna,kot so v originalu,tud če je bil razbit,me toliko ne moti,kot bi me motilo to,da ni poštimano,kot bi moralo biti,se pravi,da je ciklistika ok in da je tudi mašina ok;)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel 1150 letnik 2003. Leta 2011 sem ga prodal, in je bila original barva in nalepke na motorju pri 92000 km "kot nova".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, MiNa pravi:

Imel 1150 letnik 2003. Leta 2011 sem ga prodal, in je bila original barva in nalepke na motorju pri 92000 km "kot nova".

Sej tud js sem imel 2 leti nazaj 1150 advenčerja,imel 82.000km in je bil res izreden,sam sem ga pač moral iz finančnih razlogov prodat,in zdaj,ko sem mal k sebi prišu,bi si omislil spet enga te sorte,ker sem s prejšnjim bil res zadovoljen;)Budget je 3.500€ in ta se mi zdi ok za ta denar,drugač pa ni kej velik ponudbe za ta denar:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kitekatus pravi:

Sej tud js sem imel 2 leti nazaj 1150 advenčerja,imel 82.000km in je bil res izreden,sam sem ga pač moral iz finančnih razlogov prodat,in zdaj,ko sem mal k sebi prišu,bi si omislil spet enga te sorte,ker sem s prejšnjim bil res zadovoljen;)Budget je 3.500€ in ta se mi zdi ok za ta denar,drugač pa ni kej velik ponudbe za ta denar:P

Mojega poglej. Lep k šus pa vse štima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!