Skoči na vsebino

BMW S 1000 RR


Noise

Priporočene objave

Sam tista okrogla luč mu pa res ne paše :xx: Pa sem že mislil, da bo končno en BMW, ki mi bo dejansko všeč za pogeldat.. :whistle:

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tista okrogla luč mu pa res ne paše :xx: Pa sem že mislil, da bo končno en BMW, ki mi bo dejansko všeč za pogeldat.. :whistle:

Se strinjam. Od strani pa je lep ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tista okrogla luč mu pa res ne paše :xx: Pa sem že mislil, da bo končno en BMW, ki mi bo dejansko všeč za pogeldat.. :whistle:

Jz tudi (sam zame da bo to drugi lepi BMW :) Sej K1200S ni kaj zlo napačen!), sam ta uveljavljena nesimetričnost je pa iz modela v model bolj nesimtrična :) Infiniti popolnost :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S strani je lep - škrge kot pri morskem psu spredaj pa.... za navadite se drugače pa tipična bmw fora

Armaturka:

BMW%20S1000RR%20dash.jpg

While the S1000RR's engine comprehensively trounces the opposition in the tech-specs-and-pub-bragging stakes, the bike's chassis is perhaps less astounding. Again, the basics are commendably conservative – there are no funny front ends, wacky shaft drive swingarms or invisible frames here. Rather, you get a very Japanese aluminium twin spar frame, with premium-but-conventional suspension units, and radial-mount Brembo brake calipers. The forks have extra-wide 46mm stanchions, and the rear shock has separate high and low-speed damping adjustment, as well as ride height adjustment.

The fabricated aluminium swingarm is extra-long (593mm), and also features an adjustable pivot point. The rear wheel also has an extra-long 45mm adjustment slot, giving more scope to alter wheelbase.

Perhaps the most interesting chassis feature is the ABS system. Dubbed Race ABS, it offers four different settings, like the engine – Rain, Sport, Track and Race. The system uses four pressure sensors, together with a rear wheel lift-off sensor to fine-tune the braking effort to suit the chosen riding characteristics. And in a clear two fingers to Honda's new C-ABS system, BMW rather sniffily tells us its system weighs just 2.5kg all-in, rather than the 10kg of “systems of a similar kind”.

Finally, the chassis vital stats are also pretty exciting. The bike weighs a claimed 183kg dry, or 204kg including fuel, which is pretty damned light. The wheelbase is 1,432mm, rake and trail are 23.9°/95.9mm, and seat height is 820mm.

More on the new S1000RR when we get it…

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa všeč nesimetričnost, če bi bili luči enaki bi izgledal kot tipični japonc, tko je pa neki posebnega :)

Me spominja na cyborga :D

Ubistvu mu manjka sam en oreng ror, to bo pa že akrapo zrihtu :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšen bi še celo nekako zgledal:

post-2208-1242030556_thumb.jpg

Če so tisto grozoto od asimetrije naredili samo zato, da bi bili 'drugačni', so osli.

Še z dvema okroglima bi bil lepši, čeprav malo 'retro':

post-2208-1242031859_thumb.jpg

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en link pa mal slikc! Men je klun čedalje grši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja men pa zgleda kot en Billy Bob s premajhnim steklenim očesom..... da je tehnično stvar prava pa ne dvomim, tko da me ne moti da je nekoliko grd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma men je pa hud k prasc. Brutalna moč glede na japonce. No razn tanova rsv je še bolj brutalna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz kere votline si pa ti prišel?

Me spominja na cyborga :D

Evo vse povedano, fukiš moped :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda strupeno, motijo me le luči, ki res niso najlepše na prvi pogled, mogoče se jih pa še navadim. :whistle: Drugače pa mislim, da je to tehnično odličen motorček....ampak še vedno predrag, verjetno zato, ker jih ne bodo prodali veliko napram japoncem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grd, drag, zanič, neuporaben, vse kopirano od Japsov, saj je ja BMW ljudje božji a ste na to pozabili

Dobro kopiran,mi je všeč :whistle: Lepe linije,sicer pa so vsi novi SS1000 lepi ko...

ampak še vedno predrag, verjetno zato, ker jih ne bodo prodali veliko napram japoncem.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!