Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

......da še jaz pristavim "ponudbo" :D

 

5kom KR106 imam za prodat, niso več za 1.30......za 1.35....pa kadarkoli :D

3x medium

2x medium hard

 

20€/ kom :)

post-8560-0-55068700-1436764924_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

to že študiram za tte kaj mam gor..sam hmm kolko me to use pride da zakrpam pa to?..no jaz bi raje tu v oklici enemu peljal sam če bo hotu naredi je vprašanje..ke to je se pravi rep + naprej.

 

neses do najblizjega avtolicarja po moznosti z montiranimi ali prilozenimi lucmi. ta vzame stekleno tkanino (ali kakorkoli se ze rece) + epoksi smolo, premaze in to je to. ni neka znanost. jaz mam pri sebi isto. na masko si predi nalepim snemljivi del, ki prekriva luci (par flik salotejpa me ne moti), ko sem se hodil na cesto pa sem "dekl" vzel dol in luci nazaj not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neses do najblizjega avtolicarja po moznosti z montiranimi ali prilozenimi lucmi. ta vzame stekleno tkanino (ali kakorkoli se ze rece) + epoksi smolo, premaze in to je to. ni neka znanost. jaz mam pri sebi isto. na masko si predi nalepim snemljivi del, ki prekriva luci (par flik salotejpa me ne moti), ko sem se hodil na cesto pa sem "dekl" vzel dol in luci nazaj not.

mam že v planu nekaj čist tretjega..do feb. bo! ;)..tako da nebom tega trebal rihtat :)..boste čim prej zvedli heh. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neses do najblizjega avtolicarja po moznosti z montiranimi ali prilozenimi lucmi. ta vzame stekleno tkanino (ali kakorkoli se ze rece) + epoksi smolo, premaze in to je to. ni neka znanost. jaz mam pri sebi isto. na masko si predi nalepim snemljivi del, ki prekriva luci (par flik salotejpa me ne moti), ko sem se hodil na cesto pa sem "dekl" vzel dol in luci nazaj not.

 

Maš v bauhausu poliesterski kit za ene 15-20e in notri je tkanina+smola in trdilec. S tem lahk zakrpaš pol motorja  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Koliko vas vozi široke clip one ?  in če se da komu izmeriti dolžino cevi :D

 

Luka, dolžina cevi je 28 cm, brez teflonskega zaključka. Samo cev.

 

post-2615-0-09979200-1442257607_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam tega 600 kubičnega. Motor je poštiman in ima velik opreme. Sigurno je redno servisiran, pa tut do zdej koliko mi je znano ni blo z motorjem čistno nobenih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes so predstavili Suter MMX 500.

2-taktni V4 agregat s 576 ccm in 195  KM. Masa motorja znaša 127 kg, naredili pa jih bodo samo 99.

Temu primerna je seveda tudi cena, ki znaša 110.000 €.

Ta motor mora biti res nekaj neverjetnega, GP500 motor z današnjo tehnologijo... :)

Suter MMX 500.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prodaja kdo poliestre za suzuki gsxr 750 k8?

ce ima kdo kaksne dele za ta motor (rocke,stopalke,stabilizator..) , pisi PM.

Lp Luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 28. 10. 2015, Dejanx pravi:

Če kdo rabi za suzuki 600/750 gsxr k4

 

zavorni cilinder 55eur

zavorne čeljusti 120 eur

Rejserji..Prodaja kdo al pa ve za koda da prodaja predni zavorni cilinder od yamahe r1 ali pa r6??..rabu bi za kawasaki ninja zx6r 636 2004 kr so baje od r6 najbolši..men tale več ne deluje ko bi moral,..ko še je olje mrlo že bremza gre res do konca not..zato bo treba menjat..na motospiritu bi tut verjetno moral met al ne?? HVALA IN LP!!

 

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če ima kdo slučajno doma glavo po delih k4 750 ali k5 750, potreboval bi nujno vzmeti ventilov za mojo nadgradnjo motorja k5 1000.....kr sms ali klic 070-991-965...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

RACE MAPE:

SUZUKI GSXR K2-K11,BKING,HAYABUSA GEN1,GEN2

KAWASAKI ZX6r 2004-2012,ZX10R 2004-2012

YAMAHA R6 2004-2013,YAMAHA R1 2004-2013

BMW S1000RR

.....itd......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam nekaj delov za Yamaho R6 letnik 2006-2008 - morda kaj paše tudi na druge letnike

Komplet poliestri (nikoli na tleh), nastavljive stopalke, zadnja feltna z zobnikom (veriga 520, +2 zobnika) in diskom. Na voljo tudi nekaj gum D212 GP (širina 190), različno ohranjene.

Kontakt: 040-452-135. Na forumu sem bolj poredko.

Lokacija: Ljubljana

IMAG2406.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!