Skoči na vsebino

Kdo je pravi biker ????


hotschko

Priporočene objave

Berem, gledam poslušam in se ne morem znebiti vtisa, da marsikomu sploh ni jasno ali pa je preveč ljudem popolnoma jasno kdo je pravi biker.

Nekateri to identificirajo z motorjem, nekateri z izgledom, nekateri z obnašanjem ...

Mene pa prav konkretno zanima zakaj je nekdo pravi biker:

- ali je to tisti ki naredi 6000 km ali 36000km na sezono

- ali mora biti večino ovinkov ali so lahko ravne ceste

- ali mora njegova povprečna hitrost presegati 80km/h ali morda kar 150km/h

- ali se lahko vozi v službo za avtom, ali se mora vozit z motorjem

- ali mora biti reven, komaj zbrati za motor ali obrtnikov sin, ki mu je fotr vse kupil

- ali lahko vozi športni motor

- ali lahko vozi Harleya ali je v tem primeru samo nastopač in važič

- ali lahko morda vozi Ducati-ja, ki je samo za elito

- ali lahko odjavi motor pozimi ali se to ne spodobi

- ali se lahko vozi kar tako brez cilja, ali mora vedno obstajati končni cilj

- ali lahko počne kar mu paše in reče "jaz sem pravi biker"

- ali so motoristi tudi bikerji, ali je to eno in isto

- ali moraš motor sam šraufat ali ne

- ali moraš motor čistit in ga peglat ali je vseeno kako izgleda

- ali biker odzdravi skuteristu ali mopedistu, če ga ta pozdravi

....

hmmmm .... ali sem JAZ biker ali motorist ali nič od tega ?

vozim Ducati Monster, včasih kar tako, včasih da se kam pripeljem, včasih da grem na zbor in se ga ruknem ... motorja ne čistim, ne šravfam sam, ampak ga redno servisirajo drugi. Včasih bi mi pasal tudi kak čoper, da se kot na fotelju odpeljem na morje. Športnik mi ne paše, ker bi se verjetno ubil, pa še zgleda ne fajn z vso tisto plastiko. Rad se pokažem s svojim motorjem v javnosti, ker se mi zdi, da je najbolj fejst od vseh, da ne govorim o šoferju ... rad imam prepih okoli glave.... nosim usnje in nemško integralno čelado, sem arhivar Solo Riderjev ....

Prosim rešite me dileme in povejte ali sem biker, motorist ali navadna glonža ?

P.S. A kdo slučajno ne ve kaj je glonža ? .... taka pizda k't s' ti :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K si ti cist v depresijo padu al kaj?

ma ne, samo eni si tolk dela s tem delajo, jaz bi pa rad razčistil kako je s tem ... pa dodam še :lol: :lol: :lol: :lol: za dobro voljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko, po avatar-ju sodeč, si pravi biker ! :D :D

Karkoli že to pomeni. :?: :?: :?: :arrow: (nimam pojma) :!: :?:

lp, Ico

P.S. : Mislim pa, da si definitivno motorist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko, po moje nisi ne motorist in ne biker... :D ...ah, ne, se sam hecam... :D :D :D

Osebno te niti ne poznam, amapk takole s foruma, bi rekel, da moraš biti fulla faca, in glede na to, potem sploh ni važno kam pašeš, med motoriste, bikerje, ali pa med :?: ne vem kaj...

Meni sploh ni važno, kaj drugi mislijo o meni, važno da je meni moj motorin všeč (zdej sploh, k mam YZF), pa da uživam v vožnji. Pa čeprav se ne vozim vsak dan, pa ne delam 30.000 km na leto... :oops: ...ampak vseeno neizmerno uživam v vožnji.

Aja, mi pa tudi paše, če kdo pohvali moj motor, in če se kdo obrne za mano ko se peljem mimo... :shock: A sem pozer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vsak je po svoje pravi bajker... ampak na cesti smo vsi glih :arrow: ali imas takivi ali ovakvi motor, , se imas za frajerja/frajerko ali ne, nosis leder ali goretex, kuris gumo ali ne, vozis pocasi ali hitro, naredis veliko ali malo kilometrov, KAR JE ODVISNO OD CASA, itd. itd. ... no kar koli ze... pravi bajkerji smo vsi... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem pozer?

Ce mas taksno postavo kot v avatorju si res pozer! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No in salo na stran... Vrtnica... kaksen naj bi bil zate pravi bajker :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAKJER NI:

- vsak ima boljsi motor od mene (pozer in ne zna vozit)

- vsak ki ima glasnejsi motor (pozer na kvadrat)

- vsak ki je lepsi od mene (pozer in topli brat :wink: )

- vsak za katerim se obrne vec zensk kot za mano (pozer na kvadrat)

- vsak ki je hitrejsi od mene (kamikaza ne pa bajker)

- vsak ki spije vec od mene (pijanec in pozer)

- vsak ki ima vec kilometrov od mene (brezdelnez in bogatas)

- vsak ki daje splosno bolj "bajkerski" vtis od mene (pozer na tretjo)

BAJKER JE:

- vsak ki ne ogroza mojega velecenjenega egota ki sem si ga kupil z motorjem

hotscho se kako vprasanje? :twisted: :roll: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy a lohk jaz a lohk plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz... :oops:

vsak ki je lepsi od mene (pozer in topli brat )

Zdej ne vem tocno kaksno mnenje imas o motoristkah... samo... kar se tele izjave tice, te pa vse prekosamo (sorry smo pac vse lepse od tebe) :twisted: :P :wink: ... pa nismo topli bratci... no lahko smo pa pozerke... :P :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem pozer?

Ce mas taksno postavo kot v avatorju si res pozer! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No in salo na stran... Vrtnica... kaksen naj bi bil zate pravi bajker :?:

Hmm ja tko je zame je pravi tist kateri je po srcu bajkar in nima motorja sam zarad sminke! To moras biti taka oseba da si bajker! Jz priznam da nism taka rada mam motorje ampak ka pa vem vozila jih lih ne bi... Uglavnem bajker moras biti po dusi! Moras imet rad motor kot da je tvoj otrocicek ;) in ne da ga poliras zato da se bos hvaliu in da bos z njim loviu pi*** ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem.....kot najvecji gobec :wink: na forumu se mi zdi,da se lahko vsaj oglasim.biker je ze prevec "scotan" (ponosen,porabljen op.red.) izraz; res jih je malo,ki bi si lahko nadeli to definicijo.

je pa nekako po navadi biker (ali vsaj je bil) to tisti,kateri pomaga,ko se ga rabi in ne ko ima cas; kateri pomaga tudi zastonj in je zadovoljen ze z stiskom roke drugega "bikerja".z _inflacijo_ in boomom motorizma se je ta navada pac zaradi nevednosti in ignorance razgubila oziroma jih je malo,ki se je se drzijo.kolicina kilometrov ni vazna,tudi kolicina prebavljenega piva ne,to je izraz in nacin zivljenja.biker je biker tudi v avtomobilu ali v operi,na delovnem mestu ali doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khmm..... Ice..... pa ne me tako očitno opisovati noo... hihihi :oops: :roll:

Predvsem gre pomoje za prepričanje, ki ga imaš v sebi, ne glede na staz in glas.....

Vem.. Hotshko bo spet pljuval po meni.. se ne sekiram, samo jaz se imam na nek način za bikerco (ok.. pač brez motorja še trenutno), ampak predvsem po srcu.... pač pa ne morem biti motoristka... ker nimam motor.

Torej.... motoristi so ljudje, ki imajo motor in to je vse, kar je v vezi z motorizmom. Imajo ga zase.... kadar pač imajo čas... Moj šef je zame tipični motorist....

Vse, kar je pa opisal Ice.. pa je bikerstvo pripadnost.. torej lojalnost, ljubezen do tega.... ko ti ni težko narediti ne vem koliko km v dežju.... ko ti ni problem pomagati neznamemu človeku in mu zrihtati prevoz, ko ga rabi (joj... predvsem to mi je že znano....) in nič ne pričakuje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vsak je po svoje pravi bajker... ampak na cesti smo vsi glih :arrow: ali imas takivi ali ovakvi motor, , se imas za frajerja/frajerko ali ne, nosis leder ali goretex, kuris gumo ali ne, vozis pocasi ali hitro, naredis veliko ali malo kilometrov, KAR JE ODVISNO OD CASA, itd. itd. ... no kar koli ze... pravi bajkerji smo vsi... :wink:

10000000000000000x res.....seveda pa naš kletar tut ni od muh :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jaz poznam pravega poznavalca tega podrocja, ki bi to znal odlicno definirat. Sam na zalost nima dostopa do interneta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jaz poznam pravega poznavalca tega podrocja, ki bi to znal odlicno definirat. Sam na zalost nima dostopa do interneta.

Etooo.......KDOR NIMA INTERNETA.....NI PRAVI BAJKER!!!!!!!!1

BASTA....KONC DEBATE :!: :!: :!: :wink: :P :D :) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jaz poznam pravega poznavalca tega podrocja, ki bi to znal odlicno definirat. Sam na zalost nima dostopa do interneta.

Etooo.......KDOR NIMA INTERNETA.....NI PRAVI BAJKER!!!!!!!!1

BASTA....KONC DEBATE :!: :!: :!: :wink: :P :D :) :D :D :D

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker,hm......(da premislim).................

mogoče bom vedu odgovorit ko bom mel moj motor in bom kam šel in kaj več vidu

Če misliš da si bajker to tudi verjetno si (ni sigurno), a sej to sploh ni važno, važno je da uživaš na motorju :roll: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jaz poznam pravega poznavalca tega podrocja, ki bi to znal odlicno definirat. Sam na zalost nima dostopa do interneta.

Etooo.......KDOR NIMA INTERNETA.....NI PRAVI BAJKER!!!!!!!!1

BASTA....KONC DEBATE :!: :!: :!: :wink: :P :D :) :D :D :D

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: A ni res???????? :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem.....kot najvecji gobec :wink: na forumu se mi zdi,da se lahko vsaj oglasim.biker je ze prevec "scotan" (ponosen,porabljen op.red.) izraz; res jih je malo,ki bi si lahko nadeli to definicijo.

je pa nekako po navadi biker (ali vsaj je bil) to tisti,kateri pomaga,ko se ga rabi in ne ko ima cas; kateri pomaga tudi zastonj in je zadovoljen ze z stiskom roke drugega "bikerja".z _inflacijo_ in boomom motorizma se je ta navada pac zaradi nevednosti in ignorance razgubila oziroma jih je malo,ki se je se drzijo.kolicina kilometrov ni vazna,tudi kolicina prebavljenega piva ne,to je izraz in nacin zivljenja.biker je biker tudi v avtomobilu ali v operi,na delovnem mestu ali doma.

Ice, hvala za tvoj post :) ... sem se spomnil na nekaj ljudi, ko sem ga prebral ... upam da tudi sam postanem tak, če še nisem ... to pa ne vem :) :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy a lohk jaz a lohk plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz... :oops:

vsak ki je lepsi od mene (pozer in topli brat )

Zdej ne vem tocno kaksno mnenje imas o motoristkah... samo... kar se tele izjave tice, te pa vse prekosamo (sorry smo pac vse lepse od tebe) :twisted: :P :wink: ... pa nismo topli bratci... no lahko smo pa pozerke... :P :twisted: :wink:

vragica in ostale zenske naucite se brat :? . tu je vprasanje kdo je pravi biker (aloooo moski spol - slovenscina osnovne sole :twisted: ). o bikercah pa nebi mogel govorit (ice bo razumel MC pa tako :wink: ) :P :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!