Skoči na vsebino

Platišča (barvanje, popravila, napere..)


pegaso

Priporočene objave

Lep pozdrav!

Poškodovano oz. udarjeno imam feltno (bližnje srečanje z robnikom), pa me zanima, če kdo te stvari popravlja oz. ali se splača ter kakšna je kvaliteta popravila (da ne bi slučajno potem vse trrreeesloo).

Feltna je aluminijasta (neka vrsta duro aluminija), in je ubočena za cca 1cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje je bilo okoli "feltne", ne osi ali vilic. Res je cenejši, lani bi za moj motor pri Jermanu stalo cca5-7KSIT, pri KURETU (tip si je moral še stružnico podrejat, preveliko kolo-19") pa me je stalo 3000 SIT. Torej? Tudi Sitar v Kamniku je dražji.

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav...

Mojo uniceno felno, po poletu preko skale, je popravljal Kuret v Kamniku. Potrbno je bilo varjenje in struzenje. Na felni je sedaj sicer nekaj vec utezi, ampak brez kaksnega tresenja. Z ceno sem pa tudi bil zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuret (ki je, btw, predsednik MK Kamnik, motorist s srcem in dušo) je tudi vulkanizer, tako da 'zrihta' vse, tudi gumo dol vzame in namontira nazaj.

Priporočam, vsi ki jih poznam, da so pri njem menjali gume ali da jim je popravljal 'feltne', so izredno zadovoljni, tako s storitvijo kot s ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo! Zanima me če je že kdo od vas dal na novo lakirat platišča... jaz bi rad zej čez zimo mal spremenil barvo (zej so bele barve pa še mal so popraskane) zej bi pa dal cele pobarvat na modro barvo (barva suzukija) in me zanima če kdo pozna kvalitetnega ličarja al kak se temu reče :), ker tu pri nas jih je ker nekaj tako imenovanih mojstrov tak da vse zajebejo :) no hvala za odgovore, pa predvsem kakšno tel. bi imel hvala

Necy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puzdraulen !

Jst poznam enga v Mengšu...on je men barval, lakiral, kital plastike, ukvarja pa se tudi z airbrushem, morm rečt da je pravi profii. On je naredil tisti motor, ki je bil na prejšnjem moto-boom-u v Celju izbran za najlepšo predelavo in unikat..to je bil West mobil-motor. Pol se je prodal v ZDA.

Men je pa motorja (ZZR-600), tko opedenu, da noben ne more verjet, da je bil štrihan...sploh ne boš opazil, če se na te zadeve, res dobr ne spoznaš. Zadnje nalepke je kr z airbrushem naredil...so popolnoma identične kot originalne, ne morš opazit. Bi mogu videt. 041-651-744 (Emil).

Jst bom dal zdej, čez zimo felgne štrihat in jih bom dal njemu naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Sigurno ste že opazili, če kaj spremjlate GP, da ima npr. Rossi felne oranžno obrobljene. Pa Jaque jih je imel, ko je bil še v 250 klasi (če ima še zdaj ne vem). Eeeee že kompliciram. Bom raje slikico pripopal!

164423.jpg

Zdaj pa sledeče: ker sem si nekako zabil v glavo, da bi to jaz tudi na mojem konjičku naredil, prosim za predloge. Kako, z čem......???? Ajde, bodite kreativni.

http://www.reklam-art.hr/galerija.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, to bi še šlo - s čim. Ampak pomojem je bolj problem, kako naredit lepo linijo - enakomerno debelo lepo ravno črto, da se res vidi lepo. hmmmmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce bi se dalo nalepit gor lepilni trak od 10mm.....tak,ki se ga dobi za lepit na avte....sem se slucajno spomnil da sem ga videl na enmu stantu na avtosejmu v lj v nedeljo....ce zdrzi na avtu,bi moral tudi na feltni...in ce se premislis,ga je tudi enostavno dat dol.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!