Skoči na vsebino

Pokaži vinjeto in vse o vinjetah za motor


Sanda7

Priporočene objave

... na vidno mesto...

potem pa vsi lepimo v levi zgornji vogal, ker raje gledamo sličico kot pa razumsko prežvečimo prebrano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na desni vilci avstrijska, na levi vilci slovenska.

Pa naj se razburjajo, če jim paše. Vinjeti imam, če pa koga motita, pa naj stran gleda.

Sploh pomislila nisem, da bi na tank lepila to negravžno čudo.

:whistle:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;) Na sliki primer vidnega mesta. Sicer bi verjetno pisalo "v levi zgornji vogal vetrobranskega stekla, kot je označeno na sliki," a ne? Ampak potem bi se verjetno res spraševali v slogu: "Levi žaromet? A če gledaš avto od spredaj ali iz kabine...?" :lol1: Pa še eno bistro na temo imam: pred dnevi so na komercialni radijski postaji razlagali, da med obvezno opremo na HR spada tudi "rezervna guma." Me zanima, kako bi me policaji gledali, če bi jim pokazal prav to - rezervno gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kje ste prebral da more bit vinjeta na desni strani ???saj v navodilah o tem nič ne piše:

sm šla prov u smeti ponajd taspodn del.ker se mi je zdel čudn da nism nikjer zasledila na katero stran

Prepisano iz navodil:

Odstranite nosilni papir in nalepite vinjeto na čisto in suho mesto na motornem kolesu.

Vinjeta mora biti nalepljena na ravnem in vidnem mestu,kot je označeno na risbi.

Odstranite vinjeto po izteku veljavnosti.

Nenalepljena,predčasno odstranjena ali poškodovana vinjeta je neveljavna.

Vinjeta ni prenosliva.

Se pravi če bi dobesedno upoštevali bi jo morali dat vsi na rezervar.

Sem se pač držala dejstva da mora bit na ravnem in vidnem ni glih rezervar je pa mal nižje

Ma vse skup brezveze, ampak če bi se pa šli neko pikolovstvo...tudi rezervarji niso vsi ravni, poleg tega pa zame to ni težje odstranljiv del....dva trije vijaki...so vilice ali pa rušt težje...ma brezveze Sovenija :slap: :slap: :SS

PS: Jaz sem jo napopal na vilice .) Je lepe barve letos :OK: , vsaj nekaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje osebno mnenje in predvidevanje je, da se okol tega kje je naplepljena ne bo težilo.

Ker npr. letos ko sva se vračala z Elefantov je nekje pod Salzburgom na gas stationu parkiral in prišel vprašat avstrijec za vinjeto.

Sam sem jo imel nalepljeno na tank torbi, Ana celo nekje v žepu in je blo vse Ok.

Tako, da nalepte nekje krjer se vidi, vilice al pa tam kjer je bla nalepka za tehnični in ne bi smelo bit problema.

Si pozabil da mi nismo v Avstriji ampak v SLO (kjer se pri vsem zakomplicira - zakaj pa se ne bi tudi pri vinjetah).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka zelena je čefurska.

Allahu akbar :P

Meni je popolnoma vseeno kakšne barve je, zalepljena bo na precej nevidno mesto. Zdaj je treba bolj tuhtat kako zminirat načrte za satelitsko cestninjenje negospodarskih vozil in zadržat relativno poceni vinjeto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Allahu akbar :P

Meni je popolnoma vseeno kakšne barve je, zalepljena bo na precej nevidno mesto. Zdaj je treba bolj tuhtat kako zminirat načrte za satelitsko cestninjenje negospodarskih vozil in zadržat relativno poceni vinjeto.

Eh, to bo pa že ZMKS zrihtala, a ne? Saj so z onim tičem z dolgim vratom na ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

newem, bi blo mogoč bolš, da bi jo na tistele šrinfe nalimal, samo pol bi jih weč rabu :hmm:

post-5241-1215694612_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napopano z ljubeznijo, na vidnem mestu in z maximalno ohranjeno bajkersko integriteto.

post-13034-1215699079_thumb.jpg

P.S.: šušlja se, da je Rado van Kraanvogel avtomobilistom dovolil popanje na vetrobrane po lastni izbiri. Čeprav malo pozno, vendar od srca. Z mopedisti se ni extra ubadal, itaq to izvrstno počnemo sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moja je pa nalimana kar po "pravilih". Na desni strani, na popolnoma ravni površini in vidnem mestu.

Na SLO AC Grand Tour ki je obsegal vse AC v slo. se je že izplačala! 2x :grim

post-11987-1215699957_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moja je pa nalimana kar po "pravilih". Na desni strani, na popolnoma ravni površini in vidnem mestu.

A se ti kaj delta-box greje? Zanima me, če bo nalepka zdržala.. aja, pa še to: to maš gladek box, ane :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko da bo zdržala, meni se tako greje okvir da se lahko spečem po dolgi počasni furi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za avte so že spremenili.. lahko nalepimo vinjeto kamorkoli ob rob vetrobranskega stekla in ne več nujno v zgornji levi kot :)

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma grdo pr vseh zgleda, kamor kol jo daš.

Škoda da si ne mormo vsaj barve izbirat če že mesta ne.

post-15759-1215755445_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti kaj delta-box greje? Zanima me, če bo nalepka zdržala.. aja, pa še to: to maš gladek box, ane :hmm:

Sem bil tud precej skeptučen zarad tega, ker se okvir segreje da ga ne morš držat, ampak zaenkrat ni znakov poškodb; pomoje da more vinjeta temperaturo kr zdržat, ker na soncu tud vetrobransko steklo ni hladno .)

Gladek box? Ne vem točn kaj misliš ampak če površino potem je gladka ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma grdo pr vseh zgleda, kamor kol jo daš.

Škoda da si ne mormo vsaj barve izbirat če že mesta ne.

kam si jo pa ti nalimo :eek: u brajdo...............ker na motorju je jaz nea widim :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gladek box? Ne vem točn kaj misliš ampak če površino potem je gladka ja...

Ja ja, to sm mislu... ker pr men je bolj hrapava površina. Po mojem jo bom jest kr na vilce prpopal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!