Skoči na vsebino

Pokaži vinjeto in vse o vinjetah za motor


Sanda7

Priporočene objave

Jaz sem svojo nalepil tudi na vilice.

Glede vinjete pa to... Vinjeta, če mene vprašaš, bi bila čisto dovolj velika, če bi iz sedanje vinjete vzeli samo krogec, ne vem zakaj mora biti toliko prazne površine na nalepki in narejene tako ogromne oznake vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vinjete pa to... Vinjeta, če mene vprašaš, bi bila čisto dovolj velika, če bi iz sedanje vinjete vzeli samo krogec, ne vem zakaj mora biti toliko prazne površine na nalepki in narejene tako ogromne oznake vozil.

Zato, da jo kontrolor dobro vidi tudi od daleč in te zaradi tega ne ustavlja. Si predstavljaš, kako bi mi motoristi šele pizdili, če bi nas na vsakih nekaj km ustavili s vprašanjem: 'Kje pa imate naliman tisti mali, skoraj nevidni krogec?'

To bi bila šele štala!

Seveda pod pogojem, da je nalepka nalimana na takem mestu, da se jo vidi z razdalje nekaj metrov. Če pa je na kakem bolj skritem mestu, je pa druga zgodba.

Tudi mene moti izgled, nekako se mi zdi, da na moped nikakor ne paše. In bi jo lahko bolj skril. A druga plat? Pred dnevi sem se peljal mimo bivše cestninske postaje, kontrolor je že naredil korak ali dva, da bi me ustavil, a jo je zagledal nalimano (tako kot je treba) in mi je samo pokimal in pomahal v pozdrav. Ergo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam si jo pa ti nalimo :eek: u brajdo...............ker na motorju je jaz nea widim :unsure:

Nikamor še!

Najraj bi jo dal na čeladni vizir levo zgoraj da bo po predpisih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikamor še!

Najraj bi jo dal na čeladni vizir levo zgoraj da bo po predpisih :D

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima, kako bo šla dol, ko bo zapečena od sonca in mašine?

Če je to na rezervarju kaj bo ostalo od laka in barve?

Je kdo že testiral?

:? post-20330-1215625749_thumb.jpg

Sam mal jo po nekem muckastem sedežu prej popopaš al pa ne z glih čistimi prsti mal prešlataš pa bo pomoje šla kar dobr dol!! :rolleyes:

Če se motim me popravite ne vem pa kakšna bo reakcija na vročem soncu in kolk bo to šlatanje sploh pomagalo potem k bo zapečena gor. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boste tako navdušeni nad vinjeto. Vsak naj se vpraša zakaj vinjeta (rušenje cestninskih postaj, ... kasneje montaža naprave za satelitsko cestninjenje na motor)? Malo za razmisek http://www.finance.si/217380 (najprej tovornjakarji potem še mi :headbang: ). 1800km cestninjenih cest :blink: ? Rešitev: RR in pista ali kroska pa gasa, morda kolo :wacko: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bikez, brez veze. Ovcam ne boš vbil v glavo vse dokler jim ne bodo že vratu rezali!

Scenarij, kot je napisan v tvojem linku vsekakor ne bo zadnji. Zategnil se bo vse do štarta vozila in kakršnegakoli premika z njim.

Vsesplošni ljudski odpor in kmečki punti so pred vrati. Jest kurac! Pri kranjskih ovcah že ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole satelitsko cestninjenje je znanstvena fantastika. Me zanima, kam na motorju naj bi vgradili te 220 evrov vredne "On board unit" škatle. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam vinjeto na moji CBR 1000 RR pod sedežem, tam, kjer je orodje.

So me ustavili redarji in sem odkril sedež in pokazal to "grdobo". Bili so zadovoljni in sem odpeljal dalje !! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So me ustavili redarji ...:winkiss:

Kje ?

Jaz sem jih videl kontrolirat samo ne cestninski v Tepanju, ko je skakal med onimi kioski pa se z loparčkom po glavi in mednožju čohal ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem bil čisto ziher koliko bodo tečni pri preverjanju sem jo nalimal takole:

post-15774-1216069537_thumb.jpg

ko dam noge gor se je itak na vidi :) naslednje leto pa, tako tu berem, jo lahko mirno pod zic nalimam pa ni panike. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi morate imeti Kawasaki Green barvo na motorjih :lol: :lol1:

Drugo leto bojo pa KTM-i popularni če bo oranžna, tako da če zej barvate motor se vam ga splača na oranžno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo leto bojo pa KTM-i popularni če bo oranžna, tako da če zej barvate motor se vam ga splača na oranžno :naughty:

Ma sej je kawasaki po novem tako al tko oranzen ;) Ali ma pa KTM nov model: er6 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, jaz jo mam še vedno v denarnici. Če pa se ne morem odločit kam bi jo dal. Sej ko bo sila, pa bo treba it po avtocesti jo bom pač kr nekam stisnu - nesnago nagraužno :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!