Skoči na vsebino

Nahrbtnik za na motor


Prix

Priporočene objave

Kje bi se dalo dobit kakšen pameten nahrbtnik za pametno ceno...?

Link-i...dobrodošli... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če iščeš za motor so Kriega menda precej kompaktni. Za v hribe dobiš poceni v šparu, malo manj poceni v interšportu, drago in dobro pa predvsem v namenskih trgovinah aka iglu, anapurna, k2, promontana. Za v šolo se dobijo tudi v papirnicah in knjigarnah, če rabiš za na njivo pa v kmečkih trgovinah. Za transport prenosnih računalnikov jih imajo v Big bangu kar nekaj do 40€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no.. odvisno kolk hočeš biti in.. midva imava navadnega.. dodala sva samo nove štrikce za okoli pasu pa žičke za zadrgo da se ne odpira.. in to je to.. drugač so pa u louisu (se ravno spomnim k sva tudi iskala) dobri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Jest mam pa tega in morm rečt da se ga med vožnjo res ne čuti, tisto za čelado notri dt res dela pa odlično se te oprime. Ni pa to za SS motorje ker če si preveč na tanku ga boš čutu uzadi u čeladi.

BDFRGR.jpg

Motomaxx 48€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tega , carbon look. :naughty:

Jaz ti tudi definitivno priporočam tega Axio Swift; za SS motor ni boljšega; je anatomski - rahlo ukrivljen za usločen hrbet, aerodinamičen in lepo "pegla" vtrinčenje vetra na hrbtu (jaz celo raje furam z njim kot brez njega). Probal sem tudi boblbee, ampak je štorast in ne-anatomski za držo na SS motorju; tiste platnene šolske torbice in nahrbtniki pa niso primerni za tak motor in hitro vožnjo - SHOP AXIO :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer zgolj nasvet :)

Za vse tiste, ki uporabljate običajne ruzake, zmeraj je dobro da je "fršlus" ali če sta dva, zapet čisto na robu, ker drugače se rado zgodi, nisem edini ki se mi je, da se ruzak odpre in stvari lepo odplapolajo v neznano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni sploh ni jasno zakaj komplicirat z enmi special nahrbtniki.. Jaz imam enega iz Polota, ki je bil lani na Imotu v akciji za 5EUR, je mehek, ima trak za pripetje okoli pasa, da ga ne premetava in to je to. Je dovolj velik, pri vožnji ne moti popolnoma nil (pozabiš, da ga imaš gor po nekaj km) in z njim se 200 pelješ brez problema :)

Zakaj torej dat 200EUR za en plastičen nahrbtnik ala Boblbee, ki kot prvo deluje bolj okoren, kot drugo je pa še grd. Pa ne mi rečt zaradi zaščite hrbtenice, ker zato imamo želve :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vojaškega ga ni!Dost velik ali mali.Na dost mestih za pripet,močan!Brzina sploh ni pomembna gre z njim na ful,če ni poln seveda :unsure: V njega gre kombinezon in škornji...Poceni...pa kaj češ lepšega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri cenimo tudi obliko, ne le funkcijo.

Jaz imam tega za laptop in mislim, da se bo tudi na motorju obnesel, je neverjetno ergonomski, odlične kakovosti, ima ogromno uporabnih žepov, pa še zapne se spredaj. Se ga pa dobi za cca. 50€. Boljšega še nisem imel.

http://www.logitech.com/index.cfm/notebook...33&cl=US,EN klik na image gallery

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vsakodnevno uporabo je dobro imet čim manjšega

če pa kaj več rabiš poleg pač vzmeš večjega

tak da moraš potem 2 nahrbtnika met

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri cenimo tudi obliko, ne le funkcijo.

Jaz imam tega za laptop in mislim, da se bo tudi na motorju obnesel, je neverjetno ergonomski, odlične kakovosti, ima ogromno uporabnih žepov, pa še zapne se spredaj. Se ga pa dobi za cca. 50€. Boljšega še nisem imel.

http://www.logitech.com/index.cfm/notebook...33&cl=US,EN klik na image gallery

Kje pa se ga da kupit pri nas? Zgleda interesantno, itak bi rabil nekaj takega za prenosnik sabo vlačit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa se ga da kupit pri nas? Zgleda interesantno, itak bi rabil nekaj takega za prenosnik sabo vlačit :)

bigbang/bof

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!