Skoči na vsebino

Nahrbtnik za na motor


Prix

Priporočene objave

Tisti ki jih pustiš doma.

E to sem že pogruntal,sem že par nahrbtnikov peizkusil,pa še nisem našel takega,da bi pir kamot transportiral,me vedno piksne piva v hrbet žulijo!Un kull!!!

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E to sem že pogruntal,sem že par nahrbtnikov peizkusil,pa še nisem našel takega,da bi pir kamot transportiral,me vedno piksne piva v hrbet žulijo!Un kull!!!

:hmm:

:topic:

Pol pa kupi motor tak da boš lahko komot pir tovoril, oz. ti tako vsako uro al pa dve tankaš tak da lahko komot v tem času pir pavzo delaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Pol pa kupi motor tak da boš lahko komot pir tovoril, oz. ti tako vsako uro al pa dve tankaš tak da lahko komot v tem času pir pavzo delaš.

Nič"off topic"to so resne zadeve,sploh pa ne pijem ko vozim,in kako vezo ima bajk pri tem????Kufri pa niso alternativa ne meni in vejetno tudi voznikom ss motorjev,pir pa transportiram v nahrbtniku in ne v krvi,in tako bo tudi v bodoče!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa se ga da kupit pri nas? Zgleda interesantno, itak bi rabil nekaj takega za prenosnik sabo vlačit :)

bigbang/bof

V bigbangu je bil čez 70€ nazadnje, ko sem gledal. Je ni stvari, ki bi se jo splačalo pri njih kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni sploh ni jasno zakaj komplicirat z enmi special nahrbtniki.. Jaz imam enega iz Polota, ki je bil lani na Imotu v akciji za 5EUR, je mehek, ima trak za pripetje okoli pasa, da ga ne premetava in to je to. Je dovolj velik, pri vožnji ne moti popolnoma nil (pozabiš, da ga imaš gor po nekaj km) in z njim se 200 pelješ brez problema :)

Zakaj torej dat 200EUR za en plastičen nahrbtnik ala Boblbee, ki kot prvo deluje bolj okoren, kot drugo je pa še grd. Pa ne mi rečt zaradi zaščite hrbtenice, ker zato imamo želve :)

TI bom jaz odgovoril zase: Ne želim imeti lep novi motor, Dainese od glave do pete, čelado za 500 EUR, pa potem nek zgužvan "ruzak" ki nikakor ne spada zraven. Vizuelno pa sploh nikakor ne paše. Axio je za 150 EUR, in je izredno kvaliteten in praktičen izdelek - v njega strpam marsikaj, pa tudi narejen je da laptop drži na varnem. Spodnji del hrbta je tudi trd ampak hkrati tudi anatomski in podložen pa udoben - na motoristu je kot ulit. Tista "grba" na sredini pa ni brezveze - je aerodinamičen žep

200 km/h ni nobena kriza verjetno za noben ruzak; probaj pa naterat svoj motor tam proti 300, pa boš videl kaj bo od njega ostalo. Potem pa si enkrat sposodi od mene tale aerodinamičen axio, pa boš videl kako fenomenalno ubije vse vrtince za tvojo čelado - saj pravim, še raje se vozim z njim kot pa brez njega in je res fenomenalen. Za sebe ne bom nikoli šparal; hočem imeti top in kupujem le top zadeve - ostalo me ne zanima.

Zdej pa tole sliko poglej pa povej; če je to zate grdo - kaj je pa potem lepo?

AX-SWIFT-CF_4.JPG

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TI bom jaz odgovoril zase: Ne želim imeti lep novi motor, Dainese od glave do pete, čelado za 500 EUR, pa potem nek zgužvan "ruzak" ki nikakor ne spada zraven. Vizuelno pa sploh nikakor ne paše. Axio je za 150 EUR, in je izredno kvaliteten in praktičen izdelek - v njega strpam marsikaj, pa tudi narejen je da laptop drži na varnem. Spodnji del hrbta je tudi trd ampak hkrati tudi anatomski in podložen pa udoben - na motoristu je kot ulit. Tista "grba" na sredini pa ni brezveze - je aerodinamičen žep

200 km/h ni nobena kriza verjetno za noben ruzak; probaj pa naterat svoj motor tam proti 300, pa boš videl kaj bo od njega ostalo. Potem pa si enkrat sposodi od mene tale aerodinamičen axio, pa boš videl kako fenomenalno ubije vse vrtince za tvojo čelado - saj pravim, še raje se vozim z njim kot pa brez njega in je res fenomenalen. Za sebe ne bom nikoli šparal; hočem imeti top in kupujem le top zadeve - ostalo me ne zanima.

Zdej pa tole sliko poglej pa povej; če je to zate grdo - kaj je pa potem lepo?

AX-SWIFT-CF_4.JPG

zame predvsem gejiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TI bom jaz odgovoril zase: Ne želim imeti lep novi motor, Dainese od glave do pete, čelado za 500 EUR, pa potem nek zgužvan "ruzak" ki nikakor ne spada zraven. Vizuelno pa sploh nikakor ne paše. Axio je za 150 EUR, in je izredno kvaliteten in praktičen izdelek - v njega strpam marsikaj, pa tudi narejen je da laptop drži na varnem. Spodnji del hrbta je tudi trd ampak hkrati tudi anatomski in podložen pa udoben - na motoristu je kot ulit. Tista "grba" na sredini pa ni brezveze - je aerodinamičen žep

200 km/h ni nobena kriza verjetno za noben ruzak; probaj pa naterat svoj motor tam proti 300, pa boš videl kaj bo od njega ostalo. Potem pa si enkrat sposodi od mene tale aerodinamičen axio, pa boš videl kako fenomenalno ubije vse vrtince za tvojo čelado - saj pravim, še raje se vozim z njim kot pa brez njega in je res fenomenalen. Za sebe ne bom nikoli šparal; hočem imeti top in kupujem le top zadeve - ostalo me ne zanima.

Zdej pa tole sliko poglej pa povej; če je to zate grdo - kaj je pa potem lepo?

AX-SWIFT-CF_4.JPG

:)

Po branju tega sem dobil vtis, kot da imaš lep nov motor, komplet Dainese in drago čelado zato ker to fajn zgleda. Vidiš, tu se nekateri motoristi razlikujemo, saj tudi jaz rad vidim, da sem barvno usklajen in da stvari pašejo, ampak primarna mi je pa varnost in ne dam veliko na to, katera firma je, oziroma da je komplet oprema od istega proizvajalca, fensi ipd. Čez 200 se ne vozim, ker se mi zdi to samomorilsko, na pisti pa ne rabim ruzaka :)

Drugače pa tale tvoj ruzak zgleda čisto ok, ampak tisti Boblbee, ki sem jih omenil, so pa resnično grdi. Aja, pa tudi za tvojega ne bi dal 150EUR, ker se mi zdi bolj šminka kot kaj drugega, imam raje svojega za 5, pa grem za ostanek 2x na Marof tiščat :)

Ampak vsakemu svoje, tebi ustreza tvoj način in to je čisto ok, jaz sem samo povedal svoje mnenje okoli teh fensi "po mojem" precenjenih in nepotrebnih motorističnih ruzakov :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor in vse ostalo imam zaradi sebe - če koga jebejo logotipi znamk na meni pa je to njegov problem. Pri kupovanju motorja sem gledal na to da bom imel dovolj $ tudi za vrhunsko opremo, ki ustreza mojim preferencam; zaradi tega se pa sigurno ne bom opravičeval nekomu, ki mu to jebe ego.

Glede opreme je tako; You want premium - you pay premium; vse drugo je pure luck - ti bi tudi mogu to vedet po večletnih izkušnjah.

Jaz boljše torbe nisem našel, frfotajočega ruzaka pa nikoli ne bom nosil.

Zaradi mene se lahko folk vozi tudi z posrano kahlico iz vrtca na glavi v gatah in japonkah.

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor in vse ostalo imam zaradi sebe - če koga jebejo logotipi znamk na meni pa je to njegov problem. Pri kupovanju motorja sem gledal na to da bom imel dovolj $ tudi za vrhunsko opremo, ki ustreza mojim preferencam; zaradi tega se pa sigurno ne bom opravičeval nekomu, ki mu to jebe ego.

Glede opreme je tako; You want premium - you pay premium; vse drugo je pure luck - ti bi tudi mogu to vedet po večletnih izkušnjah.

Jaz boljše torbe nisem našel, frfotajočega ruzaka pa nikoli ne bom nosil.

Zaradi mene se lahko folk vozi tudi z posrano kahlico iz vrtca na glavi v gatah in japonkah.

Mene nič ego ne jebe, pa tudi opravičevat se ni treba :) Kot sem rekel, samo povedal sem svoje mnenje o teh ruzakih, ker je pač tema temu namenjena, kaj tebi paše in kaj boš ti nosil je čisto in samo tvoja stvar :)

Kar se pa opreme tiče imaš pa deloma prav, kvaliteta in cena sta vzajemni, ampak samo do določene meje. Od te meje naprej je pa šminka.. Poznamo razne replice, nevem kakšne special barvne kombinacije, ipd, kjer je pol cene samo to. Konec koncev pa poznamo tudi teste moto opreme, kjer se je tudi že večkrat pokazalo, da najdražje "premium" ni nujno tudi najboljše.

Pa ne napačno razumet, vsekakor je kvaliteta pogojena s ceno, normalno, ampak tudi pri izdelkih top ranga so lahko cenovne razlike ogromne, kvaliteta pa tam tam. Tako da ni vse kar je 2x dražje tudi 2x boljše, če smo že pri "premium".

Frfotajočega ruzaka pa tudi jaz ne maram, ampak moj za 5eur popolnoma nič ne frfota, lepo se prileže telesu, zapne se okoli pasa in je super za na motor :D Kot sem rekel, par km pa niti veš ne, da ga imaš :)

Tu pa pride do izraza razlika med nami. Jaz sem zelo zadovoljen z mojim ruzakom in ga ne zamenjam, ti pa s tvojim. Ti si sicer dal 30x ceno mojega, ampak če je to potrebno, da si zadovoljen naj bo. Cilj je v mojem in tvojem primeru dosežen, oba sva srečna s tem kar imava in ne čutiva potrebe po boljšem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene nič ego ne jebe, pa tudi opravičevat se ni treba :) Kot sem rekel, samo povedal sem svoje mnenje o teh ruzakih, ker je pač tema temu namenjena, kaj tebi paše in kaj boš ti nosil je čisto in samo tvoja stvar :)

Tut nisem mislil direktno tebe - ampak zavistne papke, ki vedno iščejo način, da te potlačijo v drek samo zato, da bi se počutili boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tvoj mi je zelo všeč, a mi je predrag.

Rad najdem produkt, ki mi veliko ponudi, ima dober dizajn in ne stane pretirano veliko.

Zato sem vzel tega od logitecha, ki sicer oblikovno ni tako doteran kot tvoj, a je za tretjino cene zelo kvaliteten in razumen nakup, best-buy bi se lahko reklo. Tudi laptop je dobro zaščiten. Oblika pa konec koncev tudi ni slaba.

27925_0_a.jpg27925_1_a.jpg

Če bi pa gledal samo obliko in ne tudi cene (950€), potem bi najverjetneje vzel tega, aluminijastega, ampak to iz čistega preseravanja, navaden črn je namreč cca. 200€:

fullpost861bild.jpgfullpost732bild.jpg

Če pa po drugi strani gledam, verjamem tudi, da bo tale za 200€ zdržal ene 5x dlje od mojega, ker kako dobro je ta zadeva narejena ne moreš verjet dokler ne vidiš, sem jih pred časom gledal v eni trgovini. Verjamem, da ga maš lahko leta in leta, pa se ne uniči. Ima celo doživljensko garancijo na napake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej dej punčka, pejt raje nazaj sosedov skuter občudovat.

Glede na tvoj odziv sem kar precej starejša od tebe :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tvoj mi je zelo všeč, a mi je predrag.

Rad najdem produkt, ki mi veliko ponudi, ima dober dizajn in ne stane pretirano veliko.

Zato sem vzel tega od logitecha, ki sicer oblikovno ni tako doteran kot tvoj, a je za tretjino cene zelo kvaliteten in razumen nakup, best-buy bi se lahko reklo. Tudi laptop je dobro zaščiten. Oblika pa konec koncev tudi ni slaba.

27925_0_a.jpg27925_1_a.jpg

Glede na Logitechovo reputacijo je gotovo tudi ta zelo dober izbor ;) -Je tudi rahlo zakrivljen za usločen hrbet na motorju?

-Meni se je šlo tudi za aerodinamiko - tista grba pri axio na sredini veliko pripomore pri visoki hitrosti; axio swift je pač narejen specifično za SS motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno blazno ukrivljen, se pa prilagaja hrbtu. Dobro je, ker ma tudi široke naramnice, ki so tako kot hrbtni del zelo debelo oblazinjene, je kar udoben. Tok je ergonomski, da ga ni možno nosit na eni rami, je nenaravno in neudobno. Najboljši občutek pa je ko ga zapneš spredaj, tako da ga zmeraj zapnem, tudi ko hodim okrog z njim.

Za grbo se ne sekiram preveč, ne podiram nekih hitrostnih rekordov na motorju... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz se pa kar strinjam s tistimi, ki pravijo, da mora biti vsa oprema na motorju kvalitetna. Trenutno si ogledujem boblbee-ja, ki se nekaterim zdi grd, meni je pa totalno designerski in brez konkurence. Oblikovan je bil posebej za motoriste, nudi zascito hrbtenice pa tudi prostoren je precej (lap top + se par zadev komot spakiras). Cena je pa kr zasoljena...

tuki je original page http://www.boblbee.com/eu/artiklar/Artikel...=730&ID=194 sicer pa jih pri nas prodajajo v E.P.L. na Trzaski v LJ, ce koga zanima...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zaščito hrbtenice imaš želvo in ne rukzak!!!

Če mene vprašaš je to stran vrežn denar, sploh k maš naked motor, ki je pri visokih brzinah neudoben pa še drža ni taka k na RR motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa se dobijo po taki ceni? Za 50Eur bi še mene zanimal, za smučat :) Ampak sem gledal na Ebayu in so kar oreng cene, 100+ eur..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Boblbee - nedvomno zelo kvaliteten ruzak, a res precej posebnega dizajna. Nekaterim je hudo všeč, drugim je grd. Jaz sem ga kupila in plačala precej, ker mi je bil fuuul všeč. Zdaj se pa največkrat vozim kar brez nahrbtnika. Tko, da če koga zanima -> ga prodam, za pol cene, ker je brezveze, da mi leži v omari. Gre pa za Megalopolis Aero Phantom - mat črn, zelo lep in bolj malo rabljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!