k0ci

Blokade

237 objav v tej temi

Pri variomatu vzem podložko ven, pa en sprot auspuh kupi, pa ti bo šel mau več. Men je šel un skiro, k sm ga predelal iz Zipa 75km/h brez podložke (me je Joco štopal s xsaro), pa original auspuh sem mau odprl, mislim pa, da bi z športnim auspuhom šlo še mau več. Kolk km si že naredu?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Oki doki ampak sem tudi zasledil da dobi full slabe pospeške in da ti lahk tudi kej razbije, če prideta oba kolesca skupaj?

Na samem izhodu cilindra v izpuh sta enaka premera le podložka je vmes ki ima tudi enak premer (se mi zdi kovinska).

Torej naprej od izpuha proti loncu naj bi bila tudi ena podložka, ki pa še nisem pogledal.

Ostale predelave pa nebi delal, kake elektronike ali kake menjave diz.

Upam, da mi bo dovolj izpuh pa valjček tko da pridem vsaj na 70km/h, kar mi je dovolj, da te lih kak kolesar ne povozi :)

Ali je še kaj drugega znanega pri Sachs SX1?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Piaggio x8 125, kaj je za vun dat, slišu sm za katalizator in neko slepo cev. Je to vse za vn pobrat al še kaj drugega?

Popravljeno . Popravil g. Zeecho

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Oki doki ampak sem tudi zasledil da dobi full slabe pospeške in da ti lahk tudi kej razbije, če prideta oba kolesca skupaj?

Na samem izhodu cilindra v izpuh sta enaka premera le podložka je vmes ki ima tudi enak premer (se mi zdi kovinska).

Torej naprej od izpuha proti loncu naj bi bila tudi ena podložka, ki pa še nisem pogledal.

Ostale predelave pa nebi delal, kake elektronike ali kake menjave diz.

Upam, da mi bo dovolj izpuh pa valjček tko da pridem vsaj na 70km/h, kar mi je dovolj, da te lih kak kolesar ne povozi :)

Ali je še kaj drugega znanega pri Sachs SX1?

nemogoče da prideta skupaj, ker je jermen vmes

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
mene pa zanima kaj bi se dalo use zrihtat pri tomos alpino(2007)...mislim ka use zamenjat de ga tut neb preuč uničl

Niso pr tomosu lih neke blokade edina avspuh drgač maš že velik napisan na to temo... Drgač pa avspuh zameni, peto brzino pa L bat..

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Hja. tud kle berem, ja :rolleyes: Tisto podložko daš ven, da se oba koluta še bolj stisneta, posledično pa se jermen vrti na večjem obodu, tko, kot bi dal pri gorskemu kolesu spredaj na ta večji zobnik.

Za auspuh pa bi jaz kupu kar druzga, kjer menda dobiš tud valjčke zraven, ki jih zamenjaš, sam ne vem, če jih dobiš pri vseh auspuhih, vendar jaz tega še nisem počel, tko, da ti pri tem ne morem kej bistvenega pomagat.

Off: ej, kaj Gixa prodajaš?

Popravljeno . Popravil Cash

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Jap, mam plan še kakega oktobra se vozit potem pa prodat pa kupit mogoče VFR k rabm bl športno potovalnega, ker moja že mal joka zarad neudobja :)

Pa čeprav sva skp nardila 16000km na tem motorju ni pa zdej kr več udoben :)

Mogoče bom kupu VFR mogoče bom pa tud brez motorja, bom vidu (bajta itd... rabm dinar :P )

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Piaggio x8 125, kaj je za vun dat, slišu sm za katalizator in neko slepo cev. Je to vse za vn pobrat al še kaj drugega?

4T se ne da "simpl" frizirat. Nekaj boljše pospeške pridobiš s drugim variatorjem, lažjimi utežmi in drugačnimi "fedrcami". Izpuh ne bo igral odločilne vloge, kvečemu zvok bo drugačen. lahko pa se ti zgodi da lambda ne bo kazala pravih vrenosti in boš imel "probleme" s delovanjem.

Kupi raje močnejšega ali pa Malossi big bore kit, vendar preveri če obstaja za tvoj model.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

ej kaj menite nameravem kupit novo dt-jko in bi jo že takoj kupu brez blokad pa bi jo pol počasneje vozu kaj menite bi se to dalo?pa še kje vse so blokade v dt-jki ?

prosim odgovorite :worship: :worship: :worship:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
4T se ne da "simpl" frizirat. Nekaj boljše pospeške pridobiš s drugim variatorjem, lažjimi utežmi in drugačnimi "fedrcami". Izpuh ne bo igral odločilne vloge, kvečemu zvok bo drugačen. lahko pa se ti zgodi da lambda ne bo kazala pravih vrenosti in boš imel "probleme" s delovanjem.

Kupi raje močnejšega ali pa Malossi big bore kit, vendar preveri če obstaja za tvoj model.

Ojla!

Končno se nekdo javil na moje vprašanje. tole je pomoje TOLE (LINK). Se to dobi samo na ebayu ali tudi pri našem zastopniku. Kot drugo me še zanima kaj je lambda, in ali ima ta auspuh za odstranit katalizator ter "neko" slepo cev.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Moj sošolc je kupu rabljenega skuterja malaguti firefox f-15 in baje ma ta skuter serijsko neko elektronsko blokado in zdej ne gre več ko 70 al 75 ker mende začne trokirat in se noče več zavrtet. A kdo mogoče ve kako se to odstrani?

Hvala za odgovore!

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Lambda sonda je privijačena na izpušno cev in "računa kvaliteto" izpušnih plinov in glede te kvalitete potem sporoča motorju, kako razmerje naj bo med zrakom in bencinom oz koliko bencina se vbrizga v cilinder glede na gas.

Popravljeno . Popravil Cash

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Zivjo!

pred pol leta sem nabavil skuter aprilia scarabeo 50 2T in ima ven vzete blokade. Sedaj ga moram registrirat.

Se splaca probat brez blokad ce gre skozi?

Ce ne, kje (sem iz LJ) mi to lahko namestijo in koliko to priblizno stane (odstranjenih delov nisem dobil zraven).

lp

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• thumper
      ne govori Borutt-u rđav kurac.. se ni treba spuščat tako nizko..  je pa zapel za to besedo "kazen/globa" samo zato , da mu ni treba komentirat mojega odgovora na njegov "No, pa daj primer. " ..... 
    • GoBobi
      200 strani je nastalo iz tvojih zapisov. Je kot en dnevnik . Porihtej si pogonski sklop (noge, kolke, medenico ). Ajd!  
    • GoBobi
      Pizda ste nadležni na zadnjih treh straneh ... Ajd! P.S.: mogoče ne paše v kontekst, tko kot vaše nabijanje v tej temi ampak se mi je vseen ena stara srbska "poslovica" prikradla - "rđavom kurcu i dlaka smeta"  
    • thumper
      meni na x-cover dela brez prolemov .. čas je da se posloviš od nokie 9310i .. sicer se je pa chat vrnil 1 uro pred tole tvojo objavo torej ti ne dela problemov.
    • thumper
      glôba tudi glóba -e ž (ó; ọ́) denarna kazen: naložiti komu globo; plačati globo;sodišče ga je kaznovalo z globo http://sskj.si/?s=globa če je globa denarna kazen se obešaš na nepravilno besedo in spet speljuješ debato nekam stran .. lahko pa daš pobudo za spremembo slovarja ..  
  • Zadnje aktivne teme na forumu