Skoči na vsebino

Blokade


k0ci

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Ja prav bom pa jaz vprašal kot sem že.

Ima kdo Sachs SX1 skuter in je že dal ven blokade?

Nekaj sem že bral in me zanima še kaj več bolj točen poseg, da neb kej brezveze uničil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri variomatu vzem podložko ven, pa en sprot auspuh kupi, pa ti bo šel mau več. Men je šel un skiro, k sm ga predelal iz Zipa 75km/h brez podložke (me je Joco štopal s xsaro), pa original auspuh sem mau odprl, mislim pa, da bi z športnim auspuhom šlo še mau več. Kolk km si že naredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yes :yes: točno tole podložko moraš ven vzet...........tisto glede 59-61, zdaj vidiš kolk ti števc laže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oki doki ampak sem tudi zasledil da dobi full slabe pospeške in da ti lahk tudi kej razbije, če prideta oba kolesca skupaj?

Na samem izhodu cilindra v izpuh sta enaka premera le podložka je vmes ki ima tudi enak premer (se mi zdi kovinska).

Torej naprej od izpuha proti loncu naj bi bila tudi ena podložka, ki pa še nisem pogledal.

Ostale predelave pa nebi delal, kake elektronike ali kake menjave diz.

Upam, da mi bo dovolj izpuh pa valjček tko da pridem vsaj na 70km/h, kar mi je dovolj, da te lih kak kolesar ne povozi :)

Ali je še kaj drugega znanega pri Sachs SX1?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piaggio x8 125, kaj je za vun dat, slišu sm za katalizator in neko slepo cev. Je to vse za vn pobrat al še kaj drugega?

Popravljeno . Popravil g. Zeecho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oki doki ampak sem tudi zasledil da dobi full slabe pospeške in da ti lahk tudi kej razbije, če prideta oba kolesca skupaj?

Na samem izhodu cilindra v izpuh sta enaka premera le podložka je vmes ki ima tudi enak premer (se mi zdi kovinska).

Torej naprej od izpuha proti loncu naj bi bila tudi ena podložka, ki pa še nisem pogledal.

Ostale predelave pa nebi delal, kake elektronike ali kake menjave diz.

Upam, da mi bo dovolj izpuh pa valjček tko da pridem vsaj na 70km/h, kar mi je dovolj, da te lih kak kolesar ne povozi :)

Ali je še kaj drugega znanega pri Sachs SX1?

nemogoče da prideta skupaj, ker je jermen vmes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj bi se dalo use zrihtat pri tomos alpino(2007)...mislim ka use zamenjat de ga tut neb preuč uničl

Niso pr tomosu lih neke blokade edina avspuh drgač maš že velik napisan na to temo... Drgač pa avspuh zameni, peto brzino pa L bat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja. tud kle berem, ja :rolleyes: Tisto podložko daš ven, da se oba koluta še bolj stisneta, posledično pa se jermen vrti na večjem obodu, tko, kot bi dal pri gorskemu kolesu spredaj na ta večji zobnik.

Za auspuh pa bi jaz kupu kar druzga, kjer menda dobiš tud valjčke zraven, ki jih zamenjaš, sam ne vem, če jih dobiš pri vseh auspuhih, vendar jaz tega še nisem počel, tko, da ti pri tem ne morem kej bistvenega pomagat.

Off: ej, kaj Gixa prodajaš?

Popravljeno . Popravil Cash
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, mam plan še kakega oktobra se vozit potem pa prodat pa kupit mogoče VFR k rabm bl športno potovalnega, ker moja že mal joka zarad neudobja :)

Pa čeprav sva skp nardila 16000km na tem motorju ni pa zdej kr več udoben :)

Mogoče bom kupu VFR mogoče bom pa tud brez motorja, bom vidu (bajta itd... rabm dinar :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piaggio x8 125, kaj je za vun dat, slišu sm za katalizator in neko slepo cev. Je to vse za vn pobrat al še kaj drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piaggio x8 125, kaj je za vun dat, slišu sm za katalizator in neko slepo cev. Je to vse za vn pobrat al še kaj drugega?

4T se ne da "simpl" frizirat. Nekaj boljše pospeške pridobiš s drugim variatorjem, lažjimi utežmi in drugačnimi "fedrcami". Izpuh ne bo igral odločilne vloge, kvečemu zvok bo drugačen. lahko pa se ti zgodi da lambda ne bo kazala pravih vrenosti in boš imel "probleme" s delovanjem.

Kupi raje močnejšega ali pa Malossi big bore kit, vendar preveri če obstaja za tvoj model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj menite nameravem kupit novo dt-jko in bi jo že takoj kupu brez blokad pa bi jo pol počasneje vozu kaj menite bi se to dalo?pa še kje vse so blokade v dt-jki ?

prosim odgovorite :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4T se ne da "simpl" frizirat. Nekaj boljše pospeške pridobiš s drugim variatorjem, lažjimi utežmi in drugačnimi "fedrcami". Izpuh ne bo igral odločilne vloge, kvečemu zvok bo drugačen. lahko pa se ti zgodi da lambda ne bo kazala pravih vrenosti in boš imel "probleme" s delovanjem.

Kupi raje močnejšega ali pa Malossi big bore kit, vendar preveri če obstaja za tvoj model.

Ojla!

Končno se nekdo javil na moje vprašanje. tole je pomoje TOLE (LINK). Se to dobi samo na ebayu ali tudi pri našem zastopniku. Kot drugo me še zanima kaj je lambda, in ali ima ta auspuh za odstranit katalizator ter "neko" slepo cev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no js mam pa 125ccm xinlinga pa me zanima če se da kaj naredit za pospeške končna je vredo je pa 4 takten lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sošolc je kupu rabljenega skuterja malaguti firefox f-15 in baje ma ta skuter serijsko neko elektronsko blokado in zdej ne gre več ko 70 al 75 ker mende začne trokirat in se noče več zavrtet. A kdo mogoče ve kako se to odstrani?

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lambda sonda je privijačena na izpušno cev in "računa kvaliteto" izpušnih plinov in glede te kvalitete potem sporoča motorju, kako razmerje naj bo med zrakom in bencinom oz koliko bencina se vbrizga v cilinder glede na gas.

Popravljeno . Popravil Cash
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zivjo!

pred pol leta sem nabavil skuter aprilia scarabeo 50 2T in ima ven vzete blokade. Sedaj ga moram registrirat.

Se splaca probat brez blokad ce gre skozi?

Ce ne, kje (sem iz LJ) mi to lahko namestijo in koliko to priblizno stane (odstranjenih delov nisem dobil zraven).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!