Skoči na vsebino

Blokade


k0ci

Priporočene objave

Poglej malo po netu glej 1000 strani je takih ko ti pokažejo. pri avspuhu pa je bol komplicirano ker moraš slepo cev bek vrezat pa pol nazaj švasat. pa ne delaj ničesar sam pelji ga na servis tam ko si ga kupo da ti to oni naredijo ker ti bo šla garancija !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar si prej napiso da oni ne smejo sploh ni res ker so oni ravno za to da ti odstranijo blokade. Polek tega morš vedet da ko daš 1x vun blokade morš na novo nastavit celotn fergazer ter dizo. raje te stvari prepusti strokovnjakom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo šou sem na servis uprašat kako je z blokadami in garancijo.reki so mi da če oni naredijo vse to (odstranijo blikado na variomatu,na frgazerju z dizo vret ter nov izpuh leovici ZX z valjčki in fedrcami) da ni panike za garancijo.cena ta takšno opravljeno delo bi znašala 190 e :hmm: .

Kaj menite.V naprej se zahvaljujem za nasvete.

Lp.

post-26051-125957611578_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahhaha in še 1x hahahahahah. stari ti veš kaj je to 190 €. tolko niti tomo v mb ne računa za menjavo gredi pa cilindra pa je edn bolših serviserov. z tem kaj bi ti oni menjali je največ 1 - 1.5h dela tak da je najbolše da ga pelješ na piaggio servis v lj al pa mb. 190€ je res vrtoglava cena. aja pa ne pozabi zaj ko je še skuter nov ga ne teraj puni gas ampak samo 3/4 tuji ko maš blokade vun! aja pa izpuh raje zberi laser x pro ti priporočam =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pol je pa druga pesem jas, samo bolše vseeno da sam kupiš laser x pro pa njijm tja neseš da ti narejijo gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vse skupaj bi znašalo 190e.Odstranitev vseh treh blokad.Odstranitev prstana,Diza,izpuh zx z valjčki in fedrcami (160e) ter prvi servis.Pravi da končna hitrost mora biti 90 km/h prav tako dobri pospeški.

Popravljeno . Popravil danes
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tak ti bom reko. ni nobene šanse da ti bo org skuter z zxom šel 90 ker sem mel jas na svojem še kaj več ko to pa mi je šel 85 pa ne poštevcu ampak realnih. razn tega pa če maš ti sport kit lepo naštelan pa vse dobiš pa lahko z njega vun 9 hp končna pa je lahko največ 105 kmh. tak da nemorš pol rečt da ti bo šel org 90 km/h ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je motor u nulo naštalan bi mogu it.zakaj ne?vrtel se bo z 11-12 tisoč obratov na min.

gilera runner z zxom po števcu 95km/h ... nek do 100 z hrbtim vetrom :P

to je.. 80++ realnih. Sicer pa sem bil z radarjem pri 95km/h po števcu zmerjen na 86km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tkole nism točno vedu v katero temo naj dam tole.

Imam pugeot speedfight 2 in rad bi: Odstranil blokado, Zamenjal izpuh, Menjal ogledala, merilnik, ročke, menjal pohodno pločevino, menjal luči in dodal nov body kit.

Ali morda kdo ve kje in kdo bi mi lahko vse to storil in koliko bi me to približno prišlo?:)

Hvala, Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole nism točno vedu v katero temo naj dam tole.

Imam pugeot speedfight 2 in rad bi: Odstranil blokado, Zamenjal izpuh, Menjal ogledala, merilnik, ročke, menjal pohodno pločevino, menjal luči in dodal nov body kit.

Ali morda kdo ve kje in kdo bi mi lahko vse to storil in koliko bi me to približno prišlo?:)

Hvala, Lp

menjavo izpuha in odstranitev blokade ti lahko naredijo na servisu....čeprov je ceneje, če imaš kakšnega frenda, k to rihta in se pri njemu oglasš pa zrihtata. glede styling delov je najbolje, da si za cene ogledaš na skuterist .si in pa na cilinder .si (brez presledka). najceneje te pride, če vse sam narediš, nasvete pa itk tle delimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz imam pa na svojem malagutiju xsm 50 supermoto športni števec in gre ko nevem kaj, razmišljal sem še o nakupu nove troblje..Hecam se

Moja 80 kubična mašinca se sestoji iz cilindra top performances due plus (80 ccm)

dellorto phbn 19(moral bi biti večji)

bgm evolution?gred(moram pogledat na škatlo)

menjani ležaji v mašini ter vsi prenosi

ko bo dnar bo še en vredu izpuh. Končna 112 po števcu tj. 95-100 optimističnih.nisem se pa še meril z gps-em.

najbolj pomemben del opreme? MEHKE GUME IN DOBRE ZAVORE pa seveda zaščitna oprema ki jo imam na sebi.

Uživancija fantje in dekleta, po pamet po cest!!!!

Važno pa da gre dobro na tazadnega

Popravljeno . Popravil rpm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

v auspuhu imas taki tulec tisto mores vstran odrezat!!! tulec je tam kjer je auspuh vkup zašraufan!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa na svojem malagutiju xsm 50 supermoto športni števec in gre ko nevem kaj, razmišljal sem še o nakupu nove troblje..Hecam se

Moja 80 kubična mašinca se sestoji iz cilindra top performances due plus (80 ccm)

dellorto phbn 19(moral bi biti večji)

bgm evolution?gred(moram pogledat na škatlo)

menjani ležaji v mašini ter vsi prenosi

ko bo dnar bo še en vredu izpuh. Končna 112 po števcu tj. 95-100 optimističnih.nisem se pa še meril z gps-em.

najbolj pomemben del opreme? MEHKE GUME IN DOBRE ZAVORE pa seveda zaščitna oprema ki jo imam na sebi.

Uživancija fantje in dekleta, po pamet po cest!!!!

Važno pa da gre dobro na tazadnega

A si ti dejansko iz žabnice, pr notranjih goricah ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mene zanima če ve kdo slučajno kje vse ima blokade motor GENERIC 49 ccm in kako se jo da dol ... ?

Na internetu zau nisem nic najdu ... Zelo bi bil zadovoljen z odgovorom .. Hvala ;)

Lp..:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mene pa zanima, kako bi se dalo pobrati blokade iz rieju rrx 50?

pa kok bi letelo prbližn?

kva pa rieju smx 50?

lp in hvala za odgovore ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zgleda odgovora za prejšnjo uprašanje ni, zato me zanima naslednje:

ali ima motor leo pard longbo lb50y-5b blokade in kje so, če so?

saj je motor štiri takten

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak sm novga roxa kupu tko da bo tehničn šele čez pet let do takrat pa že omejevalc obratov nataknem

zaenkrat pa blokade na variu ni več in notr je TPR vario zdej pa ne vem al zx al laser ker ne vem če bi menju cyl.

jest nobenga ne poznam k bi mu na tehničnem vzeli moped... jih pa poznam velik k so ga policaji odpeljal zaradi radarja

kako primitivno razmišljanje kolk avtomobilistov bo vozilo za tabo 45 ki majo od 75 do 150 kw al pa še več NITI EDEN rajš te bo s ceste zrinu al pa pred tebe rinu še butast tovornjakar (poklicni šofer) je rinu vame ko sm mel blokado not... wallbash.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak sm novga roxa kupu tko da bo tehničn šele čez pet let do takrat pa že omejevalc obratov nataknem

zaenkrat pa blokade na variu ni več in notr je TPR vario zdej pa ne vem al zx al laser ker ne vem če bi menju cyl.

jest nobenga ne poznam k bi mu na tehničnem vzeli moped... jih pa poznam velik k so ga policaji odpeljal zaradi radarja

kako primitivno razmišljanje kolk avtomobilistov bo vozilo za tabo 45 ki majo od 75 do 150 kw al pa še več NITI EDEN rajš te bo s ceste zrinu al pa pred tebe rinu še butast tovornjakar (poklicni šofer) je rinu vame ko sm mel blokado not... wallbash.gif

no glede izpuha.... na aeroxu se najbolše odnese laser (sam ga imam+ vario in nova sklopka= 95mh/h) no drgače pa če misliš 70 dat notr kupi pa kaj močnejšega npr. yasuni r ali kej podobnega

no js bom v mojga dau še sam frgazor večji (zdj je 12) vrjetn 17.5 Dellorto. če želiš met gor 70 ti priporočam DR evo ali pa TopPreformance Trophy, pa še fergazorja ti ni treba menjat kr maš itak 17.5 gor sam dizo.

če sm kej narobe povedu naj me kdo popravi

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!