Skoči na vsebino

Blokade


k0ci

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Zanima me če gdo ve, na apriliji rs 50 mam omejevalec obratov, na 7000 obratov, zanima me če se da zadevo samo odklopit in grejo obrati do 13000 ali je potrebno vgraditi sport moejevalec obratov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali kdo lahko napiše kako se odstrani blokado na Sym Mio?

Morda pozno kdo koga v Okolici Domžal ali Lj, ki to naredi?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!! Imam doma enega kitajskega skuterja Znen Snail, bolje poznan kot little fish pa me zanima, če ima poleg tiste blokade do 25km/h, ki se izklopi z žičko še kakšno, ker je navsezadnje to 50ccm skuter in se verjetno ne ustavi pri 60km/h.

SurferD....jaz sem imel že kar precej skuterjev, med njimi tudi enega korejca, sicer baotiana, kjer pa nisem znal dati blokade ven, se mi pa zdi, da je tale MIO precej podoben mojemu Znen-u, jaz bom na mojem poskusil najti še drugo blokado, tisto, ki se ne izklopi samo z žičko, dobi pa prijatelj kmalu sym-a pa bom verjetno kaj eksperimentiral na njem, tako da ti povem, če kaj ugotovim...

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kje se odstrani blokada na Derbi Atlantis 50 ccm let.2002?

Popravljeno . Popravil bzupanc3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

LP

Za zipa 4t 25 me zanima kje vse ima blokade (v variatorju vem) ampak kje še? slepa cev? kolikšna je kazen če ti ga peljejo na valje ali pa če ti odkrijejo omejevalec obratov? hvala za odgovore! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Za zipa 4t 25 me zanima kje vse ima blokade (v variatorju vem) ampak kje še?(če jih še ima) kolikšna je kazen če ti ga peljejo na valje ali pa če ti odkrijejo omejevalec obratov? hvala za odgovore! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazen je okrog 400€ + odvzem motorja. Ko ti ga vrnejo (zna trajati par mesecev) moraš seveda ponovno opraviti tehnični pregled in plačati stroške, ker si imel "skuter parkiran pri njih". To pa tudi ni glih poceni kot vem :)

Zdej pa mene zanima. Aprilia SR 50 R letnik 2007. Kakšno blokado naj dam da bo šlo samo 45? "Distančnik" med jermenici? Samo potem se vrti skuter k da se 120km/h peljem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A mi lahko povete ki ma aprilia rs50 2012 letnik blokade...hvala

Sigurno je blokada v izpuhu...kar se pa ostalega tiče pa zanima tudi mene...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

ja mene zanima js mam piaggio zip 50cc (25km/h) in bi rada dala blokade ven sam nevem kje so kako se jih lotit ..prosim pomagajte ! :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene zanima js mam piaggio zip 50cc (25km/h) in bi rada dala blokade ven sam nevem kje so kako se jih lotit ..prosim pomagajte ! :S

v variomatu http://www.motosvet.com/tabla/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=129215.. na srevis pelji pa naj ti dajo ven.. če te dobijo 500+ € zgubiš. .
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

piaggio sfera kako ima naret avspuh odznotraj ??? (blokade pa to a tudi slepa cev in jo samo odrežeš ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak se odstrani blokada iz apn6 

????????????????
prosim ce kdo ve naj pove 

Popravljeno . Popravil predelava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aam.. od gdaj ma apn kako blokado? :D

če hočeš kaj več iz motorja menjaj ali pili (daj pilit) cilinder in nabavi cilindru primeren izpuh ter ferg ;)

mislim pa da nima zamaknenga predvžiga tako kot avtomatiki... tko da to bo to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa zanima kaj ste ostali naredili ko ste imeli tehničnega da ste ga zablokirali? (imam runnerco 2008 letnik)

jaz sem na peugeotu sf2 dal blokado v izpuh, zmanjšal sem zajlo za gas oz zablokiral gas, da je ročka se manj zavrtela pa še v pri zračnem filtru sem noter dal ploščico z manjšo luknjico da je vleklo manj zraka, s tem mi ga je uspelo spraviti na 45km/h ampak ko sem šel v klanec sem moral hoditi zraven da je prišel do vrha :) ampak je šel čez tehničnega brez težave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

lp

imam generic xor 50 letnik 2013 2 takten

zanima kje so blokade, za variomat vem, avspuh tut, za cdi pa nevem.

 

pa a ti gre garancija če sam odblokiraš skuter

koliko časa ti ni treba delati tehničnega ko imaš nov skuter 4leta??

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!