Skoči na vsebino

Yamaha tzr 50 ali Aprilia rs 50


666

tzr ali rs   

70 članov je glasovalo

  1. 1. kateri moped bi izbrali če bi izbirali ?

    • yamaha tzr 50
      44
    • aprilia rs 50
      26


Priporočene objave

  • 5 mesecev pozneje...

sigurno rs-ko ker je lepša pa boljša ima USD vilce pod sedežom aspuh večje diske... :worship:

sej je yamaha tude lepa samo je aprilia lepša :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno rs-ko ker je lepša pa boljša ima USD vilce pod sedežom aspuh večje diske... :worship:

sej je yamaha tude lepa samo je aprilia lepša :naughty:

Odvisno od letnika :D

No pa še jaz vprašam kaj je bolj kvalitetno in zakai ? Aprilia : Yamaha ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od letnika :D

No pa še jaz vprašam kaj je bolj kvalitetno in zakai ? Aprilia : Yamaha ?

to je tak vse skorok isto samo ka je od zunaj malo drugače zgleda :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od letnika :D

No pa še jaz vprašam kaj je bolj kvalitetno in zakai ? Aprilia : Yamaha ?

kupi si tistega ki ti je lepši :naughty: .ta stara rs-ka ima tak isto mašino kot tzr-ka (am6),hitreje boš dobil mogoče kakšni del(večje zobnike) :worship: ,ta nova aprilia pa ima piaggio mašino dobil boš vse dele samo zobnikov večjih ne(jas jih čakam že 4 mesece...).bol poceni boš dobil yamaho tzr in starejši model rs,če pa hočeš imeti novo pa moj kolega glih prodava ta novo rs zlo poceni pa še zelo ohranjena pojdi gledat na www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) (priporočam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi si tistega ki ti je lepši :naughty: .ta stara rs-ka ima tak isto mašino kot tzr-ka (am6),hitreje boš dobil mogoče kakšni del(večje zobnike) :worship: ,ta nova aprilia pa ima piaggio mašino dobil boš vse dele samo zobnikov večjih ne(jas jih čakam že 4 mesece.. .) .bol poceni boš dobil yamaho tzr in starejši model rs.

Jaz zdaj mislim kupit rs-ko letnik 2000-2003 ko so še tam od 1000€-1300€ novejše ne ker so dražje.Tzr-ka pa če bo kaka fajna pocen pa to mogoče kupim !

Popravljeno . Popravil Puse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz zdaj mislim kupit rs-ko letnik 2000-2003 ko so še tam od 1000€-1300€ novejše ne ker so dražje.Tzr-ka pa če bo kaka fajna pocen pa to mogoče kupim !

kupi tzr :grim .) ne bo ti žal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi tzr :grim .) ne bo ti žal :worship:

666 kok ti gre brez blokad (realnih, po števcu).. :? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

666 kok ti gre brez blokad (realnih, po števcu).. :? :unsure:

odvisno. mene so na servise preveke dize notre dali pa mi je trokira med 4500-5500rpm pa je ša po ravnem brez vetra po števcu 98,99,100. prenose sem mel org. 11-47 končna pa je bla mislin ka na 11000-12000rpm. kolko vem da ob dobrih nastavitvah bi naj šla po števcu odblokirana tam okrok 90km/h.

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi tzr :grim .) ne bo ti žal :worship:

666 a razmišljaš trezno???? :krneki:

kup raje RS 2000-2005 pa boš imel obliko iz moto gp 125,250cc!!! :worship:

kupi si tisti moped ki ti je lepši saj imata enaki mašini le da so rs bol poceni in jih dobiš bol predelane. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

666 a razmišljaš trezno???? :krneki:

kup raje RS 2000-2005 pa boš imel obliko iz moto gp 125,250cc!!! :worship:

kupi si tisti moped ki ti je lepši saj imata enaki mašini le da so rs bol poceni in jih dobiš bol predelane. :worship:

predelane ja sm registracija je pol vprašljiva :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predelane ja sm registracija je pol vprašljiva :worship:

Ma kurac moj jih dobiš cenej, rske majo tok nabite cene da brezveze. Kar se pa predelav tiče....bolj da jih nima ker ne veš kok je pol kej ohranjen motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm za TZR :whistle: Yamaha je le Yamaha :naughty: :winkiss: čeprav so tanove Rske tut lepe ampak drage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TZR 50 še nikol vidu nism :blink:

Zato glasujem za RSko ker je manjša sestrca moje prdulice :ninja:

_a lhko kkšn kkšno sliko TZRke in RSke napopa v temo :glare: To bi mogl bit že v začetku, da se lahko odločš sam po slikah :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predelane ja sm registracija je pol vprašljiva :worship:

skoz tehnični pregled bo pa te vsak spustu...če pa že ne,pa daš gor omejevalca obratov,ali pa orginalni aspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predelane ja sm registracija je pol vprašljiva :worship:

registracija pač ni problem. če greš na tehničnega pač neke v aspuh natlačiš ali pa daš omejevalca gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svoj glas sem dal tzr-ki, ker sem tudi sam zadovoljen lastnik že skoraj leto pa pol, aprilio ma moj brat, tak da sem že oba mopeda tudi sprobal pa o obeh vem kar nekaj in nisem dal glasa tzr samo zato ker jo imam. drgače pa tzr 4EVER! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!