Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Mater Snecer, tega ti pa res ni treba objavljat! Sorry, sam že itak je dovolj hudo!  Kdor je hotel je te slike že zdavnaj našel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljanje slik, podrobnosti, ... se mi zdi skrajno neokusno, da ne rečem pokvarjeno tendeciozno, perverzno ... Skratka, bljak! Vsak naj bi imel, sploh pa poškodovani, vsaj nekaj zasebnosti!

 

Snecer, tole ti pa ZAMERIM!

 

Še enkrat, Sanda, na MS smo s tabo!

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikdo ne ve, da svojci in prijatelji poškodovanega najbolj občutijo izgubo in najbolj trpijo. Sem pač v taki službi, da vidim resnično vse mogoče. Najlažje je gledati mrtve, ker ne čutijo ničesar več in so nekako rešeni za vse čase. Ko pa človek vidi preživele oziroma njihove svojce in prijatelje, kako trpijo, v kakšni stiski so, kako se jim podira svet, njihovo neverjetno bolečino, ..., si resnično zaželiš nadzemeljsko moč, da bi lahko to žalost in gorje popravil. Ampak ne gre. Na žalost.

 

Sem bil na kraju prometne nesreče, kjer se je ubil mlad fant dobesedno pred domačo hišo. En ovinek oziroma niti 50 m pred hišo se je parkiral k sosedu. Torej so bili na kraju celotna družina, vsi vaščani in vsi prijatelji. Takrat sploh ni več važno, kdo je kriv. Takrat celoten kraj zaliva žalost. Si lahko zamislite, kako je gledati uničene svojce, potrte prijatelje ? To je zame najhujše. 

 

Zato se ne strinjam s Snecerjevo objavo slik. Lahko nekdo opiše potek prometne nesreče, vendar je objava slik kot sol na rano.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če bi pa link napopal kjer so te slike je pa ok? saj te so bile javno objavljene..... :closedeyes:

pa na precej linkih ki so objavljeni so prave slike nesreče, tako kot pri tej......

najboljš da ne bi nič objavljali, ker potem pridejo vsemogočezgodbice ven.. a ni Sandra ne Sanda? a ni boljš počakat pa potem komentirat ... a jo poznate? ferek izključen....

 

dejmo ljudem pustiti da se izvlečejo v miru...... :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike v medijih, tu pa bolj papeski od papeza.

Tudi to je motorizem, crna stran, zakaj se skriva.

Imamo sosednje teme,kjer so grozljivi posnetki poskodb pa je ok.

Mogoce pa bo komu dalo misliti.

Je ze prav da so fotke, ce so ns nivoju in na teh ni nic posebnega razen materiala.

Motosvet ma celo v novicah video,kako motoristi ponorijo in napadejo voznika vozila.

Tam pa je zabavno.

Tudi jaz zelim temu dekletu,da se zlize, a ne zakrivajte si oci.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam - in se ne. V bistvu je pa tako:

 

Ko gre vse po sreči, smo vsi junaki. Hvalimo se, kako smo koga prehiteli, odpeljali ovinek, ki niti slučajno ne sodi v bok dirkalni pisti itd itd... Ko se zalomi, je pa neokusno... :hmm: :hmm:  Prosim?!?

Treba se je soočiti z realnostjo! Žal. (Če ne drugače, drugim v poduk.) Vsi se valjamo v istem blatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...potem se naj nasploh onemogoci objavljanje slik v tej temi a ne?? 

Ne me narobe razumet, ampak meni se ne zdi prav, da se nekatere slike smejo oz. je celo fajn, da se objavijo, druge so pa "bljak" in ne vem kaj se vse...

 

Punci pa VSO SRECO!

 

lp{M}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marjanček, dne 01 Oct 2013 - 21:41, pravi:

Ne me narobe razumet, ampak meni se ne zdi prav, da se nekatere slike smejo oz. je celo fajn, da se objavijo, druge so pa "bljak" in ne vem kaj se vse...

 

Punci pa VSO SRECO!

 

lp{M}

Pa bo spet 15+ strani o slikah da ali ne..

Brezvezno nabijanje :sleep2:

Moderatorji pa na dopustu :music4:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot v vseh temah se najde nekdo, ki nonstop nekaj nasprotuje, podjebava in si dviguje rejting v svoji skupini.

 

@ferek: tak bom rekel; tukaj držimo pesti, želimo, da se punca/ženska zliže, in z tvoje strani, ker pač veš kakšno je stanje, nismo toliko vredni, da bi nam napisal, kakšno je stanje? Pa daj no, ne bodi tako pokroviteljski, ne pusti se prosit, ampak nam napiši kakšne informacije!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater Snecer, tega ti pa res ni treba objavljat! Sorry, sam že itak je dovolj hudo!  Kdor je hotel je te slike že zdavnaj našel!

 

 

Zakaj ni treba objavljati, sej na 24ur vsakič objavljajo , naj se vidi kaj se zgodi če se ne držiš prometnih predpisov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ni treba objavljati, sej na 24ur vsakič objavljajo , naj se vidi kaj se zgodi če se ne držiš prometnih predpisov!

blagor teb, k si 100% zaščiten in se ti ne more nič zgodit, ker se držiš predpisov! LOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ni treba objavljati, sej na 24ur vsakič objavljajo , naj se vidi kaj se zgodi če se ne držiš prometnih predpisov!

:eek:  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blagor teb, k si 100% zaščiten in se ti ne more nič zgodit, ker se držiš predpisov! LOL

Zato sem pa vse stran spravu-prodal in zdej je mir pri hiši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, da ne bom pokroviteljski... punca je v kritičnem stanju... avto ji je zapeljal čez boke... zlomi nog rok, kolkov, medenice niti niso tak problem  kot notranje krvavitve v trebušni votlini, ki so jih ti zlomi povzročili in jih zelo težko zaustavljajo... Punca je poleg tega še srčna bolnica... Torej dovolj težav na kupu... Glava in notranji organi naj bi bili ok., verjetno nam pa vsega tudi ne povedo. Smo pa s posredovanjem na vseh mogočih inštancah dosegli, da bo takoj ko bo za to sposobna s helikopterjem prepeljana v UKC. Hvala vsem ki ste se zavzeli zanjo in mi pri tem pomagali.  Zaenkrat pa stanje ostaja kritično, punca zaradi krvaitev pač visi na nitki. A zdržala je že 5 dni in to nam vliva upanje.

 

Ravno zato ni potrebno še tukajšnje prepucavanje...razmišljajte malo tišje...sami pri sebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, vse dobre misli so steboj. Vem, da ti uspe.

 

Rocky

SANDRA JE!  pa dejte če že, vsaj ime prav napišete.... jao ... ne bom napisala tiste besede... :( 

koje plehke glave ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz že ves čas opažam, da nenatančni bralci (tudi meni gredo na živce taki) narobe pišejo njeno ime. Kot pravi pajkica, če se že oglašate, vsaj preberite Ferekove objave natančno in ne kar malo na pol...

Po moje je do tega prišlo zato, ker je na forumu ena moderatorka Sanda7, ampak to ni ta ponesrečenka, je tako? Ferek, potrdi prosim.

 

Sicer ne poznam ne ene ne druge, prvi pa iz srca želim, da zmaga v tem težkem boju.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sem pa vse stran spravu-prodal in zdej je mir pri hiši.

v bistvu si ugotovu, da si sam seb nevaren?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, da ne bom pokroviteljski... punca je v kritičnem stanju... avto ji je zapeljal čez boke... zlomi nog rok, kolkov, medenice niti niso tak problem  kot notranje krvavitve v trebušni votlini, ki so jih ti zlomi povzročili in jih zelo težko zaustavljajo... Punca je poleg tega še srčna bolnica... Torej dovolj težav na kupu... Glava in notranji organi naj bi bili ok., verjetno nam pa vsega tudi ne povedo. Smo pa s posredovanjem na vseh mogočih inštancah dosegli, da bo takoj ko bo za to sposobna s helikopterjem prepeljana v UKC. Hvala vsem ki ste se zavzeli zanjo in mi pri tem pomagali.  Zaenkrat pa stanje ostaja kritično, punca zaradi krvaitev pač visi na nitki. A zdržala je že 5 dni in to nam vliva upanje.

 

@ferek: najlepša hvala, ker si informacije delil z nami. Upanje umre ta zadnje in borci,ter vztrajni, preživimo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!