Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ma ima Borutt prav.

Včeraj sem šel z obale v Kočevje na pogreb, sicer z avtom, pa me je med Postojno in Žlebičem prehitelo 6 snetih sekir. Ne vem, če so bili skupaj, ker je bilo med njimi preveč km. Samo to je bilo za v črno kroniko. Resno!

Vozil sem po predpisih, gledam redno v špegle, ampak prva dva sta me dobesedno na smrt prestrašla. Po Boncarju dol v levi nepregledni ovinek sem vozu 80+ km/h, oba na levi pas in mimo?!?! Mislim,če hočeš nardit samomor, pa dej se s turna dol.vreč.

Čisti zegn, da ni bilo nikogar nasproti...

Ne pa druge  ljudi spravljat v črno kroniko...

Si bom resno omislu dashboard cam.

...

C eagle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Samo na điro pojdi, pa jih boš veliko videl. 

 

pred 43 minutami, C eagle pravi:

Ma ima Borutt prav.

Včeraj sem šel z obale v Kočevje na pogreb, sicer z avtom, pa me je med Postojno in Žlebičem prehitelo 6 snetih sekir. Ne vem, če so bili skupaj, ker je bilo med njimi preveč km. Samo to je bilo za v črno kroniko. Resno!

Vozil sem po predpisih, gledam redno v špegle, ampak prva dva sta me dobesedno na smrt prestrašla. Po Boncarju dol v levi nepregledni ovinek sem vozu 80+ km/h, oba na levi pas in mimo?!?! Mislim,če hočeš nardit samomor, pa dej se s turna dol.vreč.

Čisti zegn, da ni bilo nikogar nasproti...

Ne pa druge  ljudi spravljat v črno kroniko...

Si bom resno omislu dashboard cam.

...

C eagle

Za smetenje je druga tema :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 21 urami, C eagle pravi:

http://m.24ur.com/novice/crna-kronika/neprilagojena-hitrost-in-mokra-cesta-vzrok-za-nesreco.html

 

Treba je bit zbran 100% in to vedno, ne le ob slabem vremenu.

A na tečaju od Borutta nimate učenja varne vožnje po dežju ;) samo varna vožnja med stožci ......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

A na tečaju od Borutta nimate učenja varne vožnje po dežju ;) samo varna vožnja med stožci ......

V primeru dežja, tečaj odpade :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Kmet2 pravi:

A na tečaju od Borutta nimate učenja varne vožnje po dežju ;) samo varna vožnja med stožci ......

 

Jaz sem na mokrem odletu samo 1x in še to ne v dežju...:ras:

Je pa Borutt jasno pvedal, da se v dežju pelješ bolj počasi in bolj "mehko".

Če si trd, maš hitro težave...(če nisi, pa tudi...sam to je za v drugo temo:fyou:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

A na tečaju od Borutta nimate učenja varne vožnje po dežju ;) samo varna vožnja med stožci ......

Eni so še v suhem nevarni :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Eni so še v suhem nevarni :lol1:.

Yp, stožci  znajo bit ful nevarni v suhem :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, C eagle pravi:

 

Jaz sem na mokrem odletu samo 1x in še to ne v dežju...:ras:

 

Jaz tudi pred 33imi leti z APNko in to točno pred PP Tabor ... iz Radvanjske sem ga polagal na C. Zmage ...
Pogledal okrog in zajahal moped, pa dalje ...

Popravljeno . Popravil DL650
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DL650 pravi:

Jaz tudi pred 33imi leti z APNko in to točno pred PP Tabor ... iz Radvanjske sem ga polagal na C. Zmage ...
Pogledal okrog in zajahal moped, pa dalje ...

Jaz sem položu pod Metropolom v Portorožu. Je bila že tema in je bilo vklopljeno zalivanje vrtnic na razločevalnem otoku... Bogi Elektronik se je drsal po tački in ročki še 60m....Jaz pa odrgnjeno koleno in strgane  kavbojke...

Pisalo se je leto 1985...

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, C eagle pravi:

Jaz sem položu pod Metropolom v Portorožu. Je bila že tema in je bilo vklopljeno zalivanje vrtnic na razločevalnem otoku... Bogi Elektronik se je drsal po tački in ročki še 60m....Jaz pa odrgnjeno koleno in strgane  kavbojke...

Pisalo se je leto 1985...

Pol te pa je doma še fotr nabil po možnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, sayo pravi:

Pol te pa je doma še fotr nabil po možnosti

Ne, ni... Sicer sem bil pa že polnoleten, pa najblpameten... Ja, pa pa tut svoj dnar sem že služu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceste so zdaj kr fino zahrbtne. Sem se v sredo z avtom kr malo počez skoz en ovinek pripeljal... pri neverjetnih 50 km/h. Tema, mokro, hladno, ovinek prej b.p., v naslednjem pa je kr malo počez potegnilo. Sploh ponoči je težko ocenit kak je asfalt, ko je ves ~ isto temen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, jskrablin pravi:

Ceste so zdaj kr fino zahrbtne. Sem se v sredo z avtom kr malo počez skoz en ovinek pripeljal... pri neverjetnih 50 km/h. Tema, mokro, hladno, ovinek prej b.p., v naslednjem pa je kr malo počez potegnilo. Sploh ponoči je težko ocenit kak je asfalt, ko je ves ~ isto temen. 

Pa listje tudi že lepo odpada in nanaša na ceste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tečaju se udeležujte , tam boste vse rešli :P pa stožce ne pozabit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Raje, kot na operacijski mizi :jezik:.

Vi tečajniki vidim ,da se bolj kavčev držite ko so razmere malo bolj zahtevne ..........:fyou:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Vi tečajniki vidim ,da se bolj kavčev držite ko so razmere malo bolj zahtevne ..........:fyou:

Ne bi vedel. V Istri in v Dalmaciji je sončno in toplo. Saj bi moral tvoj ljubimec iti z nami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Ne bi vedel. V Istri in v Dalmaciji je sončno in toplo. Saj bi moral tvoj ljubimec iti z nami. 

Ne bit ljubosumen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!