Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

...

Lej, jst pa Pik sva bla v začetku pogajanj vredna vsak po 5000kun...lepota ni naklučje.

Dokler nista snela čelade :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Borutt pravi:

Dokler nista snela čelade :lol1:.

sj, pol nas je pa kr v naturi hotla izkoristit :P

 

pred 51 minutami, Nearrain pravi:

Merodajna za govorit s koliko se da kaksen ovinek zvozit je najnizja hitrost v ovinku in ne vstopna. Hitrost v temenu/apex-u

 IMHO

spet nabijaš :P

obstaja vstopna, najvišja, najnižja, ob padcu...itd itd...kdor je hotel, je razumel kako gre tisti ovinek.

pred 47 minutami, Kmet2 pravi:

Bod srečen da je on prevzel .......ker drugače bi bilo kot pri nas 5pik pa 500€ ......pa sta si tud skoraj št. izmenjala :lol1:

sam res, on pa rad pade na policajke :P

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Cartman pravi:

Jao brate, a sem sam z 200 fukfehtarji tle gor al kaj? 

nisi.. ohladi šestak laškega pa se pripelji k meni na šiht - tja do 18h da ne bom od žeje umrl.. :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

spet nabijaš :P

obstaja vstopna, najvišja, najnižja, ob padcu...itd itd...kdor je hotel, je razumel kako gre tisti ovinek.

Bravo majstore, bravo . . . Bo ze drzalo...ce ti tako pravis 

Vstopna se lahko razlikuje zarad n faktorjev ( nekdo kasneje zavira, nekdo ima tak motor, al pa gume in znanje/jajca, da zavira globoko v ovinek in hkrati ne povecuje toliko radija kot nekdo drug ... max hitrost ovinka je najnizja hitrost v ovinku med koncem zaviranja in zacetkom pospesevanja na idealni liniji seveda, ne v malinah

Da se ne bos lotil se povprecne hitrosti racunat med vsem hitrostmi katere si nastel . . .  :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..da se mal vrnek k lokalnim milicam, anakondam, mambam,...

 

kšna aretacija al pa juriš ni zmeri slaba stvar.... je pa tud zgori dost materiala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, UnionJack pravi:

..da se mal vrnek k lokalnim milicam, anakondam, mambam,...

kšna aretacija al pa juriš ni zmeri slaba stvar.... je pa tud zgori dost materiala :)

Job is job

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, UnionJack said:

 

 

 

Če nebi blo bab, se bi ta zemlja ustavla vrtet.

Tale posnetk je pa čista provokacija...že vidm da bom mogu spet na Katarino nad...:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, gsxf750 pravi:

čist prjazna Mamba :OK:

 

Popoldne nas čaka s kanglico, če bi nam zmanjkalo bencina. :lol1:

Bencin.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 56 minutami, solorider pravi:

Popoldne nas čaka s kanglico, če bi nam zmanjkalo bencina. :lol1:

Bencin.jpg

Kje si bil s to info, ko mi je zmankal benza, pa mi je pol sanjin prnesu...

Raj bi ona :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tem benzu je tolk gela da nebi nikol več spucal fergijev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Nearrain pravi:

Bravo majstore, bravo . . . Bo ze drzalo...ce ti tako pravis 

Vstopna se lahko razlikuje zarad n faktorjev ( nekdo kasneje zavira, nekdo ima tak motor, al pa gume in znanje/jajca, da zavira globoko v ovinek in hkrati ne povecuje toliko radija kot nekdo drug ... max hitrost ovinka je najnizja hitrost v ovinku med koncem zaviranja in zacetkom pospesevanja na idealni liniji seveda, ne v malinah

Da se ne bos lotil se povprecne hitrosti racunat med vsem hitrostmi katere si nastel . . .  :lol1:

 

spet si povedal vse, oziroma nič. Skoncentriraj se, zadevo smo že zdavnaj razjasnili je Samo potrdil. Govoril smo o neki povprečni brzini po ravnici in neki brzini skoz ovinek, seveda le ta lahko zaniha tudi 20km gor al dol. Ne gre se za dirkališče, kjer štejejo sekunde, ampak za neko normalno brzino, ki jo na danem delu ceste vozimo popvprečneži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, DAMI34 pravi:

ampak, ne smeš priznat, js tut nikol ne priznam :P

Skalar: video je bil odstranjen 

jz je nč ne maram, k laže :(

 

ne rabiš hitr vozit, ma ona svoje finte, lepši k si, prej te čopne, pa ode 200 kuna.

Lej, jst pa Pik sva bla v začetku pogajanj vredna vsak po 5000kun...lepota ni naklučje.

Dokler ne snamem čelade sem po lepoti konkurenca Piku.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Igi Pop pravi:

Dokler ne snamem čelade sem po lepoti konkurenca Piku.

.

...kero čelado pa imaš ??? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, pik1 pravi:

.

... za njo sva bila neprecenljiva ... :D

... zato je pa njen pokvarjeni kolega postal takoj ljubosumen ... in drugi del "postopka" vodil rajši on ... :(

... ker je videl ... da smo si že hotli izmenjat telefonske številke ...  :kva2: 

Dobro je "shandlal" ceno. Tega bi bilo za vzet sabo ob nakupu rabljene robe.

Sicer pa baba kot baba, ko te enkrat dobi v roke, ti še gate potegne z riti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 10. 2016 at 0:20, gsxf750 pravi:

čist prjazna Mamba :OK:

 

Ha ...  danes zjutraj ob kavi prelistam Slovenske novice in čez pol strani članek o nesrečnem dogodku ... ampak naslov in podnaslov pa v nihovem stilu: Modri angel rešil ..... s svojim telesom :eek: ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že dalj časa več niti ne listam po rumenih objavljanjih, ravno tako ne prenesem Slaka v njegovih sicer v redu temah, a kaj, ko nikomur ne pusti do konca povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, gsxf750 pravi:

že dalj časa več niti ne listam po rumenih objavljanjih, ravno tako ne prenesem Slaka v njegovih sicer v redu temah, a kaj, ko nikomur ne pusti do konca povedat.

Dejstvo je, da voditelj mora gledat tudi na tajming in če bi pustil, da vsak pove svoje, potem bi lahko pol urna oddaja trajala 3 ure. Mora pa seveda korigirat, da debata ne zaide v drugo smer. Enega takšnega Slaka bi rabli na MS. 

Rumeni tisk paše ob jutranji kavi ... ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DL650 pravi:

Dejstvo je, da voditelj mora gledat tudi na tajming in če bi pustil, da vsak pove svoje, potem bi lahko pol urna oddaja trajala 3 ure. Mora pa seveda korigirat, da debata ne zaide v drugo smer. Enega takšnega Slaka bi rabli na MS. 

Rumeni tisk paše ob jutranji kavi ... ;)

razumem pomembnost tajminga, še slabše pa je, da so stvalri le načete, kot avtorju paše, epilog realni življenski pa ni mogoč. Hvala za take informacije.

To je zame manipuliranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, gsxf750 pravi:

razumem pomembnost tajminga, še slabše pa je, da so stvalri le načete, kot avtorju paše, epilog realni življenski pa ni mogoč. Hvala za take informacije.

To je zame manipuliranje.

Se strinjam, da so teme načete, povedo pa malo bistvenega. Oddaja bi rekel je narejena na silo, samo zato, da zapolnijo programski čas, ker to vse nam povedo že v glavnih novicah ob 19.oo .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slak je že v trenjih bil slab, wtf? v studiu vsi gosti mirni, debata se ni htela "zapalit", on pa skakal okoli ves navdušen, se drl "samo malo!", z enim prstom na ušesu, kao da ne sliši kaj mu sporočajo, .. prav bedno je zgledal marsikdaj ..

drugače 24ur in svet = :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? sploh ne najdem najmanjše povezave med temi posti in cesto..pa mam dobro domišljijo ..

moram it k sricu guglu pogledat stanje na cestah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, thumper pravi:

:? sploh ne najdem najmanjše povezave med temi posti in cesto..pa mam dobro domišljijo ..

moram it k sricu guglu pogledat stanje na cestah....

Staraš se :jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Staraš se :jezik:.

Sej greva tut midva v tisto smer:fyou:

Ta"cesta" je za vse enaka :ras:,

Sam nekaterim je med potjo lažje:lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!