Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 2 minutami, sesir pravi:

Vsi 1000 kubični 4valnji od 2004 naprej gredo po števcu že v drugi prestavi preko 200kmh

ok, zdj si pa mau nategnu številke ampak naj ti bo, razen če si za SS segment pisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ok, zdj si pa mau nategnu številke ampak naj ti bo, razen če si za SS segment pisal

So edit....zbriši...seveda SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, sesir pravi:

Če bi priletel v radar bi bil norec,ki je vozil oz divjal po regionalki...

Je... radar, pac placas, pa malo sam sebe preklejes, drug dan je ze pozabljeno. Zadnjic cez Korosko po Avstriji, okoli stotke sem peljal, izven naselja, raven odsek 2 ali 3 km. Levo je nasip, pogozden. In skoci srna cez cesto. Nisem imel niti casa pomeziknit. Ce bi skocla sekundo kasneje bi bila v meni. Ni vse v omejitvah in predvidevanjih, vcasih je samo sreca ali pa peh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

mel si jajca od motorja :P

če bi hotel šponat sem v 7 sekundah preko 200 tako z SXom, kot z GTjem....ampak bolj je vprašanje, a ima smisel?

Vsaka R1 jo hitro šibne preko  200 pa še kter moped

Pa se res je. Za danasnje standarde... pa nic od njega. Cel skrotovicen si prilezel z njega, edino za v kombi pa smer Rijeka. Ce bi pa bil se enkrat 30 pa bi ga mel z veseljem spet - kot drug moped. Sem pac en z majhnim orodjem :lol1: in veliko potrebo bo po adrenalinu :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, IZTOK pravi:

Je... radar, pac placas, pa malo sam sebe preklejes, drug dan je ze pozabljeno. Zadnjic cez Korosko po Avstriji, okoli stotke sem peljal, izven naselja, raven odsek 2 ali 3 km. Levo je nasip, pogozden. In skoci srna cez cesto. Nisem imel niti casa pomeziknit. Ce bi skocla sekundo kasneje bi bila v meni. Ni vse v omejitvah in predvidevanjih, vcasih je samo sreca ali pa peh.

Na cesti od Planine do Grčarevca sem se takole enkrat gledal iz oči v oči s srno in njenim mladičem. Skor popolnoma ustavil, pol pa se je obrnila nazaj v hosto. Se ni za hecat okoli host, sploh ne zgodaj zjutraj al pa zvečer. Na vračanju s kake enduro vožnje po goznih cestah so pa taka srečanja redna, sploh zvečer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Yoghurt pravi:



Ne vem, če je še katera tema na tem forumu tako utrujajoča za branje.

:friend1:ampak noben te ne sili to brat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre motor 300, naj gre 300. Če vam gre pa sam 50, pol pa 50. saj tu ni velik za debatirat. Vsi smo odgovorni za to (tako ali drugače), da se zemlja suče tako kot se.

Moraliziranje? Kdo, komu in zakaj? verjetno je vsak očitek drugemu pogled v ogledalo. Je pa res, da z časom postane koža debelejša in um bolj bister.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus, lepo napisano.

Jaz bi temu rekel egoizem in pomanjkanje empatije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

bom še nekaj napisu ... izliw ćustva

ljudje smo res čudni ... vedno iščemo krvdo v drugih

ko greš peš proti avtu, se jeziš, ker avtomobilisti ne ustavijo na prehodu za pešce... betiš .. pluvaš ... se usedeš v avto ... bentiš in pluvaš, ker se pešci rinejo čez cesti in ne morjo počakat, da se ti mimo odpelješ.

kolesar se jezi na avtomobiliste, ker mu odvzemajo predost, ko se pa v avto usede benti na kolesarje, zakaj se ni vozijo po kolesarski stezi oziroma se vozijo v nasprotno smer, čeprav je to enako počel, ko se je popoldne rekreiral ...

avtomobilist se jezi na motoriste, ker divjajo preko ovinkov, se guzi po sredini, in diuja, sam pa se pogovarja po telefonu in opravlja miljon stvari, namesto da bi bil osredotočen na vožnjo.

kar kol počnemo, se vedno jezimo na druge, saj smo mi najboljši pa smo pešci, kolesarji, avtomobilisti ali pa motoristi,,,,

velikokrat nam manjka špegu ... se pogledamo notr in se vprašamo ali smo res najboljši ?

no vsak ve zase ...

evo .. do konc meseca mate dost resne besede :P

 

:worship::worship::worship::worship::worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, maus pravi:

bom še nekaj napisu ... izliw ćustva

ljudje smo res čudni ... vedno iščemo krvdo v drugih

ko greš peš proti avtu, se jeziš, ker avtomobilisti ne ustavijo na prehodu za pešce... betiš .. pluvaš ... se usedeš v avto ... bentiš in pluvaš, ker se pešci rinejo čez cesti in ne morjo počakat, da se ti mimo odpelješ.

kolesar se jezi na avtomobiliste, ker mu odvzemajo predost, ko se pa v avto usede benti na kolesarje, zakaj se ni vozijo po kolesarski stezi oziroma se vozijo v nasprotno smer, čeprav je to enako počel, ko se je popoldne rekreiral ...

avtomobilist se jezi na motoriste, ker divjajo preko ovinkov, se guzi po sredini, in diuja, sam pa se pogovarja po telefonu in opravlja miljon stvari, namesto da bi bil osredotočen na vožnjo.

kar kol počnemo, se vedno jezimo na druge, saj smo mi najboljši pa smo pešci, kolesarji, avtomobilisti ali pa motoristi,,,,

velikokrat nam manjka špegu ... se pogledamo notr in se vprašamo ali smo res najboljši ?

no vsak ve zase ...

evo .. do konc meseca mate dost resne besede :P

 

Zato imaš ti zx10rr novo,ker si najboljši? Saj si no....boš dobu za kafe :cool:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, maus pravi:

bom še nekaj napisu ... izliw ćustva

ljudje smo res čudni ... vedno iščemo krvdo v drugih

ko greš peš proti avtu, se jeziš, ker avtomobilisti ne ustavijo na prehodu za pešce... betiš .. pluvaš ... se usedeš v avto ... bentiš in pluvaš, ker se pešci rinejo čez cesti in ne morjo počakat, da se ti mimo odpelješ.

kolesar se jezi na avtomobiliste, ker mu odvzemajo predost, ko se pa v avto usede benti na kolesarje, zakaj se ni vozijo po kolesarski stezi oziroma se vozijo v nasprotno smer, čeprav je to enako počel, ko se je popoldne rekreiral ...

avtomobilist se jezi na motoriste, ker divjajo preko ovinkov, se guzi po sredini, in diuja, sam pa se pogovarja po telefonu in opravlja miljon stvari, namesto da bi bil osredotočen na vožnjo.

kar kol počnemo, se vedno jezimo na druge, saj smo mi najboljši pa smo pešci, kolesarji, avtomobilisti ali pa motoristi,,,,

velikokrat nam manjka špegu ... se pogledamo notr in se vprašamo ali smo res najboljši ?

no vsak ve zase ...

evo .. do konc meseca mate dost resne besede :P

 

Bravo Maus...imaš od mene :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čudn da naši politiki tolk nakladajo. Že mi, navadna raja nenormalno filozofiramo in nabijamo. :) Če bi motosvet ustanovil stranko bi sigurno zmagal na naslednjih volitvah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, jvalant pravi:

 Trdim nasprotno!! Mam motor ki gre 150, pa se po  ravninah ne peljem vec kot 110-115!

seveda - logično..ko si na ravnini pokonci je večji zračni upor kot ko ležiš v ovinku..

pred 4 urami, jvalant pravi:

Ja,pa tud pussy strajfn mam!! Tko da lohka dokazem svojo trditev. :)

ok..kukr rečeš..dokaž.. 

pred 4 urami, Borutt pravi:

Zopet si se izkazal kot nakladač, kateri na veliko zavaja. 

ni blema..jaz zavajam..ti me demantiraš..če lohk.. pa me ne morš ane..ker si brez dokazov.. tako kot sem napisal - policija deluje na principu aksioma..

pred 3 urami, IZTOK pravi:

Je... radar, pac placas, pa malo sam sebe preklejes, drug dan je ze pozabljeno. Zadnjic cez Korosko po Avstriji, okoli stotke sem peljal, izven naselja, raven odsek 2 ali 3 km. Levo je nasip, pogozden. In skoci srna cez cesto. Nisem imel niti casa pomeziknit. Ce bi skocla sekundo kasneje bi bila v meni. Ni vse v omejitvah in predvidevanjih, vcasih je samo sreca ali pa peh.

150 čistih na radar če je omejitev 90 - a ni to že odvzem? če ne drugega pa vsj nekaj plač.

pred eno uro, sesir pravi:

Predvsem ko napišeš 50km/h:cool:

ja..ker po naselju je za maus-a 54 na uro že tolk velka hitrost , da se mora uležt na tank..doživeto v živo na vrhniki..

pred 9 minutami, NejcN pravi:

Ni čudn da naši politiki tolk nakladajo. Že mi, navadna raja nenormalno filozofiramo in nabijamo. :) Če bi motosvet ustanovil stranko bi sigurno zmagal na naslednjih volitvah.

a-a .. lahko bi zapolnili parlament..zmagal pa nikoli , ker kot stranka nebi bili enotni..edino ..edino če bi bil maus precednik pa tapru dan zvečer polcaja izklučmo... 

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, thumper pravi:

 

ja..ker po naselju je za maus-a 54 na uro že tolk velka hitrost , da se mora uležt na tank..doživeto v živo na vrhniki..

To je blo sam za sliko,ko rabil za facebuk...ali pa se še ni zravnal ko se je je 300 peljal proti vrhniki:smoke:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, maus said:

js pa pravim .. po pameti ,,, pa po cesti ... pa ne skoz 300 vozt ...

:huh:

Tu pa tam samo malo vsekat okoli 300 da je mir ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Samuell pravi:

Tu pa tam samo malo vsekat okoli 300 da je mir ...

 

Teb iz MB ko nemčija blizu ali mausu čez karavanke...mi le nekajkrat v življenju...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

To je blo sam za sliko,ko rabil za facebuk...ali pa se še ni zravnal ko se je je 300 peljal proti vrhniki:smoke:

z rid..skoz pod 60 ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, NejcN pravi:

Ni čudn da naši politiki tolk nakladajo. Že mi, navadna raja nenormalno filozofiramo in nabijamo. :) Če bi motosvet ustanovil stranko bi sigurno zmagal na naslednjih volitvah.

mi nismo navadna raja ... mi use vemo .. ker motor naj kdo kupi, kere gume so najboljše na svetu, kdo naj koga pele, kdo je najboljši na GP-ju, saj dobivamo direktne komentarje iz boxov in podobno

štekaš :ninja: 

sicer pa ... hvala hvala ... kavo ste mi doužni ... vsi ... ker sem vam odpru oči in verjetno tudi analne odprtine :jezik:

 

pred 7 urami, thumper pravi:

z rid..skoz pod 60 ..

res je .. s štirko je biu in js sm ga komi loviu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, thumper pravi:

...

ni blema..jaz zavajam..ti me demantiraš..če lohk.. pa me ne morš ane..ker si brez dokazov.. tako kot sem napisal - policija deluje na principu aksioma..

...

Nabijanje in zavajanje obvladaš. Za vse ostalo si ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Borutt pravi:

Nabijanje in zavajanje obvladaš. Za vse ostalo si ...

Spomnim se njegovega sloga pisanja, ko tebe še ni bilo na forumu in trdim, da dokler si tu ni začel dopisovat s teboj, tega ni znal...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!