Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 11 minutami, Snecer pravi:

Zadnjič sva z @Matej207  opazovala enega modela na cestaku, ki je priletel mimo s tako razširjenimi nogami.

Nato sva oba poskusila s to tehniko oziroma načinom sedenja, jajca res lepo hladi, vendar mene kolki še danes bolijo.

star si že :)

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Ti pa tudi vsaki stvari verjameš in nasedeš. S takšnimi naslovi novinarji lovijo naivneže. Tebe. 

Zelo dobro se sliši pogovor med osebama, kajne. Poleg tega policist niti približno ni videl, kje je voznik prehiteval. Zato mu sploh ne more z gotovostjo očitati prehitevanje preko polne črte. In na koncu se nam lahko samo dozdeva, da je tekla beseda o polni črti in posnetku, kateri bi pojasnil dvom. 

kako si predvidljiv :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

...

kako si predvidljiv :lol1:

Vedno znova dokazuješ, da verjameš vsakomur, ki blati policijo ali državo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Vedno znova dokazuješ, da verjameš vsakomur, ki blati policijo ali državo. 

Blatijo se sami,  oboji .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Blatijo se sami,  oboji .

V tem primeru novinarji in en naivnež. 

Ker pa si preveč zaslepljen od jeze na sistem, nisi zmogel pomisliti na to, da je policist reagiral na domnevno kršitev in ustavil domnevnega kršitelja, da bi ga sankcioniral in tako s kaznijo morebiti preprečil njegovo nadaljnjo nezaželeno in nezakonito vedenje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tak je to pri nas, da lahko ustavijo in sankcionirajo že kao "domnevnega" kršitelja:wallbash:  Republika banana:cry:

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Borutt pravi:

V tem primeru novinarji in en naivnež. 

Ker pa si preveč zaslepljen od jeze na sistem, nisi zmogel pomisliti na to, da je policist reagiral na domnevno kršitev in ustavil domnevnega kršitelja, da bi ga sankcioniral in tako s kaznijo morebiti preprečil njegovo nadaljnjo nezaželeno in nezakonito vedenje. 

to bo to..priporočam, da kr vsem domnevnim kršiteljem izrečete kazen in 16 pik....domnevnih. :P

Policisti (ne vsi) zelo radi reagirajo na domnevne kršitelje in preprečujejo nadaljne domnevne kršitve.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Mitja-P pravi:

A tak je to pri nas, da lahko ustavijo in sankcionirajo že kao "domnevnega" kršitelja:wallbash:  Republika banana:cry:

Preden boš spet kaj napisal, si poglej, kaj sploh pomeni domnevni. 

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

to bo to..priporočam, da kr vsem domnevnim kršiteljem izrečete kazen in 16 pik....domnevnih. :P

Policisti (ne vsi) zelo radi reagirajo na domnevne kršitelje in preprečujejo nadaljne domnevne kršitve.

Tudi tebi dela težave izraz domnevni? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domnevno, ali po defoltu smo za policaje vsi potencialni prekrškarji, objestneži, povzročitelji nezgod...vsaj to je možno razbrati iz tvojega pisanja, mogoče pa samo domnevno tako trdim. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

domnevno, ali po defoltu smo za policaje vsi potencialni prekrškarji, objestneži, povzročitelji nezgod...vsaj to je možno razbrati iz tvojega pisanja, mogoče pa samo domnevno tako trdim. :D

 

Takšno nepoznavanje zakonodaje in postopkov vodi do nenamerno namernega zavajanja ostalih, katerim razlagaš določeno zadevo. 

Iz mojega pisanja je mogoče razbrati marsikaj. Vendar zavajanje prepuščam tebi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Takšno nepoznavanje zakonodaje in postopkov vodi do nenamerno namernega zavajanja ostalih, katerim razlagaš določeno zadevo. 

Iz mojega pisanja je mogoče razbrati marsikaj. Vendar zavajanje prepuščam tebi. 

domnevno je vse res, a ne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  domnéven  -vna -o prid. (ẹ̄) o katerem se sklepa, misli, da je verjeten ali resničen

domneven kršitelj - o njem se sklepa , misli , da je kršitelj. torej mora on dokazovati nasprotno - da ni kršitelj.

domnevno so vsi zaposleni v policiji skorumpirani.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, maus pravi:

Domnevno domnevanje o domnevnih prekrških :eek: 

 

v 14 dneh sem prepotoval kar nekaj držav in tudi države, ki niso v EU ... 

nagradno vprašanje ... na kateri meji sem moral dati čelado dol ... povsod sem jo meu pripravljeno da jo skinem .. pa je vsak reko .. e pa nisi trebo da skidaš ...

BRAVO uganili ste ... zadnji dan, ko sem prihajao u Sloveniju :P

sm ga uprašu .. a jo dam dol .. pa je reku .. kaj pa misliš .. seveda ... 

seveda je pol držu osebno izkaznico vn, da sem jaz nazaj nataknu podkapo in čelado .... pa je biu kr mau žiučn ... js sm se pa mau obirau .. saj veste ... varnost je na prvem mestu ..... pa še mau si je v brado zabrundu kao, a ne gre hitreje ... pa sem mu reku ... kr počas :P .. sj sm biu v senci ;)

 

spet 3 x objava .. sm kr razvrvan ratu :lol1: 

 

Šengen je zajeban. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Šengen je zajeban. 

sm šu parkrat iz Šengena vn in not ... nijker problemo ... promblemo ? ... no problemo.... ampak samo na naši meji je zajeban :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

sm šu parkrat iz Šengena vn in not ... nijker problemo ... promblemo ? ... no problemo.... ampak samo na naši meji je zajeban :P

 

tu pa zatu, k mi smo bolj papeški od papeža. Če bi EU hotla da ji damo prst v rit, bi naši porinli not celo glavo. Pol pa poslušam omejence, kot je moj šef, ki me prepričujejo, da je to vse zato da teroristi ne pridejo k nam :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KARMEN1 pravi:

Da vaju še poslušam?

Niti slučajno!!!

Za 5 minut akcije bi bilo potem eno uro opravicevanja.....:lol1:in obtozevanja kdo je kriv, da ni bilo nic......:lol1:

(Semzleht)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, maus pravi:

sm šu parkrat iz Šengena vn in not ... nijker problemo ... promblemo ? ... no problemo.... ampak samo na naši meji je zajeban :P

Slovenija - Madžarska - Slovaška - Poljska - Slovaška - Madžarska - Romunija - Srbija - Bosna - Hrvaška - Slovenija ... cca 3900 km

E moj Miško. Si se malo zaj... ali si se izgubil ? 

https://www.google.si/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Schengensko_obmo%C4%8Dje&ved=0ahUKEwjQ38r_593UAhVBPhQKHbgkAzMQFggaMAA&usg=AFQjCNH3gyUqaR54mlJna7GFaLMlNnhnBA

https://www.google.si/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://drzave-eu.splet.arnes.si/schengensko-obmocje/&ved=0ahUKEwjQ38r_593UAhVBPhQKHbgkAzMQFghEMAg&usg=AFQjCNEQ_bmf9C8u-1hV_RW5hHXeYDbHGw

 

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

tu pa zatu, k mi smo bolj papeški od papeža. Če bi EU hotla da ji damo prst v rit, bi naši porinli not celo glavo. Pol pa poslušam omejence, kot je moj šef, ki me prepričujejo, da je to vse zato da teroristi ne pridejo k nam :D

 

Poglej si njegovo pot in katere države so v šengenskem območju. Je šu res parkrat iz šengena vn in not ? 

 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

 

Ker pa si preveč zaslepljen od jeze na sistem, nisi zmogel pomisliti na to, da je policist reagiral na domnevno kršitev in ustavil domnevnega kršitelja, da bi ga sankcioniral in tako s kaznijo morebiti preprečil njegovo nadaljnjo nezaželeno in nezakonito vedenje. 

Bolje preventiva kot kurativa :) Je pa Janez enkrat nekaj pametnega povedal...

Rezultat iskanja slik za to so samo vaše domneve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, dr.looney pravi:

Za 5 minut akcije bi bilo potem eno uro opravicevanja.....:lol1:in obtozevanja kdo je kriv, da ni bilo nic......:lol1:

(Semzleht)

http://motosvet.com/tabla/topic/27607-cestno-črno-sivo-nabijanje-in-moraliziranje/?do=findComment&comment=2360149

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, blazzarss pravi:

Bolje preventiva kot kurativa :) Je pa Janez enkrat nekaj pametnega povedal...

 

Se strinjam, da je preventiva boljša izbira. Manj boli, če nič drugega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

Domnevno domnevanje o domnevnih prekrških :eek: 

 

v 14 dneh sem prepotoval kar nekaj držav in tudi države, ki niso v EU ... 

nagradno vprašanje ... na kateri meji sem moral dati čelado dol ... povsod sem jo meu pripravljeno da jo skinem .. pa je vsak reko .. e pa nisi trebo da skidaš ...

BRAVO uganili ste ... zadnji dan, ko sem prihajao u Sloveniju :P

sm ga uprašu .. a jo dam dol .. pa je reku .. kaj pa misliš .. seveda ... 

seveda je pol držu osebno izkaznico vn, da sem jaz nazaj nataknu podkapo in čelado .... pa je biu kr mau žiučn ... js sm se pa mau obirau .. saj veste ... varnost je na prvem mestu ..... pa še mau si je v brado zabrundu kao, a ne gre hitreje ... pa sem mu reku ... kr počas :P .. sj sm biu v senci ;)

 

spet 3 x objava .. sm kr razvrvan ratu :lol1: 

 

Ni verjel, kar je videl na izkaznici...

Saj jaz ti tudi brez slik ne verjamem, da nisi bil s kombijem :) 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

Ni verjel, kar je videl na izkaznici...

Saj jaz ti tudi brez slik ne verjamem, da nisi bil s kombijem :) 

misliš da ni verjeu, da tok lep ćlouk obstaja :P

Iz Madžarske v Romunijo smo kr doug časa čakali na meji .... :mad:

vsak avto odpirali in pregledovali .... js sm mu z gesto pokazu, če moram sneti čelado ... pa je samo zamahnil z roko ... ne spomnem se kj so vsem tablice pogledaili in vnesli v sistem .. verjetno, če so že vnesli kakšne podatke o prekrških :P 

 

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Kdo pa trdi, da je Romunija v šengenu? Iz šengena si šel enkrat ven in nato enkrat noter. Štekaš? :P

par je 2 X :P .... sj nas je blo več ... pa nuben nč dol daju :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!