Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Joj kok si pa ti en siten clovek. Se na tak lep dan si ne mores, da bi tezil vsem po vrsti. A res nimas kaj pametnejsega za pocet kot da sedis pred compom, tecnaris okoli in si ga na roke meces zraven? Pejt se pelat tko k vsi normalni. Jst grem ze drugo rundo.

ataIBA, jst se tut javim za spremstvo, ko bomo mashino vzel v motosolo. hehe

Ja da si nauš kaj naredu, smrkavc ... Raje kak resn argument najdi, ne pa zdj nekaj pametovat o tem, kako naj se pa grem na tvoje priporočilo vozit.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kok si pa ti en siten clovek. Se na tak lep dan si ne mores, da bi tezil vsem po vrsti. A res nimas kaj pametnejsega za pocet kot da sedis pred compom, tecnaris okoli in si ga na roke meces zraven? Pejt se pelat tko k vsi normalni. Jst grem ze drugo rundo.

ataIBA, jst se tut javim za spremstvo, ko bomo mashino vzel v motosolo. hehe

No, to je to.....Toto šolo bi jaz rad vido......al pa snemo......zna bit prava komedija ala "Maratonci tečejo častni krog"......samo kdo bo Djenko skuro je vprašanje........... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to je to.....Toto šolo bi jaz rad vido......al pa snemo......zna bit prava komedija ala "Maratonci tečejo častni krog"......samo kdo bo Djenko skuro je vprašanje........... :whistle:

Jaz se bom drl "Maši ručicama, plivačice moja!" :D

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt se pelat tko k vsi normalni. Jst grem ze drugo rundo.

Hem, jaz se vozim v službo pa ko moram kam iti, že nekaj časa pa ne zaradi vožnje kot take. Možno je, da po štirih letih skoraj vsakodnevnega troganja z motorjem sem ter tja, v motorju vidim samo specifično prevozno sredstvo s svojimi plusi in minusi. Torej sem abnormalen? Go figure... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hem, jaz se vozim v službo pa ko moram kam iti, že nekaj časa pa ne zaradi vožnje kot take. Možno je, da po štirih letih skoraj vsakodnevnega troganja z motorjem sem ter tja, v motorju vidim samo specifično prevozno sredstvo s svojimi plusi in minusi. Torej sem abnormalen? Go figure... :doze:

Ja, jaz tudi nekako ne registriram več tega specifično recimo "joj, danese sem se vozil z motorjem", čeprav grem po opravkih parkrat dnevno ... z mopedom ... al pa na kafe v mesto pa tankat pa take stvari ...

Hja, stvar (ne)normalnosti verjetno.

No, dajmo zdaj te zakone, ki dajejo zgolj 'priporočila hitrostnih omejitev' dorečt. Da vidim, kdaj se bom lahko na to idejo res šlepal :D

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, zdaj sem šele počekiral tega Dr_Jakoba pa vidim, kake hude ideje je imel še 3 leta nazaj ... o izdelavi čoperja z polovico bremze pa take ... :D LoooooL

In taka mularija zdaj tukaj pamet soli vsem vprek :D

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hem, jaz se vozim v službo pa ko moram kam iti, že nekaj časa pa ne zaradi vožnje kot take. Možno je, da po štirih letih skoraj vsakodnevnega troganja z motorjem sem ter tja, v motorju vidim samo specifično prevozno sredstvo s svojimi plusi in minusi. Torej sem abnormalen? Go figure... :doze:

Abnormalen je po mojem samo tisti, ki ima motor pa se raje pelje z avtom. Ostali pa se vozimo kadarkoli pac lahko. Ni treba osebno jemat tega. Je pa res, da macka zamjavka, ko ji na rep stopis...

Ja, jaz tudi nekako ne registriram več tega specifično recimo "joj, danese sem se vozil z motorjem", čeprav grem po opravkih parkrat dnevno ... z mopedom ... al pa na kafe v mesto pa tankat pa take stvari ...

Hja, stvar (ne)normalnosti verjetno.

No, dajmo zdaj te zakone, ki dajejo zgolj 'priporočila hitrostnih omejitev' dorečt. Da vidim, kdaj se bom lahko na to idejo res šlepal :D

Od kdaj pa se voznja v trgovino ne smatra kot voznja? Kot kaj se pa po tvojem smatra? Boljs da se peljes na kavo kot da se ne peljes, po mojem.

Joj, zdaj sem šele počekiral tega Dr_Jakoba pa vidim, kake hude ideje je imel še 3 leta nazaj ... o izdelavi čoperja z polovico bremze pa take ... :D LoooooL

In taka mularija zdaj tukaj pamet soli vsem vprek :D

In kaj je narobe s chopperji, ki imajo samo zadnjo bremzo? Vecina lastnikov chopperjev itak uporablja vecinoma samo zadnjo bremzo. Pa ne mi zdej z blokiranjem koles pri 170km/h, ker s custom chopperjem pac ne vozis tolk, ampak po omejitvah ali pod njimi. Za take hitrosti je pa zadnja cist dost.

Ideja o izdelavi chopperja ostaja za prihodnost (model je ze izbran), razlika je le v tem, da sva se s fotrom odlocila za drugi projekt: izdelavo tekmovalnega letecega holandca iz karbonskih vlaken, kar pa spada pod kak drugi forum. Denar gre pac tja.

Pa ce smo ze tu: mashina Joined: 24.04.2008... ?? In ti smrkavc bos meni pamet solil? haha. Lupći, dej najprej malo cokolinota pojej, preden se tukaj sopiris.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abnormalen je po mojem samo tisti, ki ima motor pa se raje pelje z avtom. Ostali pa se vozimo kadarkoli pac lahko. Ni treba osebno jemat tega. Je pa res, da macka zamjavka, ko ji na rep stopis...

Aja, svašta. In kako ste vi psihologi to doumeli? Se mi zdi, da tebi še kar nekaj manjka do diplome.

Drugače je pa tisto napisano zato, da ne pade vse vedno v štos ala 'mi smo motoristi pa se bomo že razumeli'. Motor lahko kupi in vozi vsakdo, ki ima denar in vozniško. Merila, kdo je kak motorist so različna. Na javnih cestah smo pač udeleženci v prometu in to vsi. Če se nekdo čuti, da je z motorjem kaj več, potem je to očiten primer kompenzacije. To ti je pa kot 'psihologu' verjetno dobro znano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abnormalen je po mojem samo tisti, ki ima motor pa se raje pelje z avtom. Ostali pa se vozimo kadarkoli pac lahko. Ni treba osebno jemat tega. Je pa res, da macka zamjavka, ko ji na rep stopis...

Od kdaj pa se voznja v trgovino ne smatra kot voznja? Kot kaj se pa po tvojem smatra? Boljs da se peljes na kavo kot da se ne peljes, po mojem.

In kaj je narobe s chopperji, ki imajo samo zadnjo bremzo? Vecina lastnikov chopperjev itak uporablja vecinoma samo zadnjo bremzo. Pa ne mi zdej z blokiranjem koles pri 170km/h, ker s custom chopperjem pac ne vozis tolk, ampak po omejitvah ali pod njimi. Za take hitrosti je pa zadnja cist dost.

Ideja o izdelavi chopperja ostaja za prihodnost (model je ze izbran), razlika je le v tem, da sva se s fotrom odlocila za drugi projekt: izdelavo tekmovalnega letecega holandca iz karbonskih vlaken, kar pa spada pod kak drugi forum. Denar gre pac tja.

Pa ce smo ze tu: mashina Joined: 24.04.2008... ?? In ti smrkavc bos meni pamet solil? haha. Lupći, dej najprej malo cokolinota pojej, preden se tukaj sopiris.

Sila preprost tale forum, a ne? Seveda je potrebno zmeraj in povsod verjeti, kar kdo napiše v profilu? Pa saj si že slišal za tipa Nejko, Nejkoo, NejkoTheClone, Chunga, balkanac....Daj vklopi malo mozak preden bedarije klamfaš o tem kdo je čokolinobaby in kdo je lupći..... Ti je kliknilo?  :headbang:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, svašta. In kako ste vi psihologi to doumeli? Se mi zdi, da tebi še kar nekaj manjka do diplome.

Drugače je pa tisto napisano zato, da ne pade vse vedno v štos ala 'mi smo motoristi pa se bomo že razumeli'. Motor lahko kupi in vozi vsakdo, ki ima denar in vozniško. Merila, kdo je kak motorist so različna. Na javnih cestah smo pač udeleženci v prometu in to vsi. Če se nekdo čuti, da je z motorjem kaj več, potem je to očiten primer kompenzacije. To ti je pa kot 'psihologu' verjetno dobro znano.

Se strinjam, da vsak voznik motorja se ni bajker in da bi bilo utopicno mislit, da se bomo razumeli samo zato, ker vozimo motorje. Jaz na forumu izrazam svoje mnenje, za katerega ni nujno, da se strinjate z njim. Mi gredo pa zelo na zivce ljudje (primer mashina), ki se zaradi pomanjkanja strinjanja in argumentov spravljajo na osebno raven. Tukaj smo vsaj nekaj casa debatirali o varnosti v prometu, postalo pa je napadanje v stilu: kaj boste pa vi studentje, mulci, divjaki, starci, fosili, norci, otrocicki,... vedli o zadevi. Skoda, ker je bila debata zanimiva.

lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srajni čas da se sezona neha in da nehate pametovat..na koga to leti že veste..

Ma kurc, če mi je pa Tomos crkno, te se pa nea morm vozit....pa malo gledam kak so eni pametni...... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sila preprost tale forum, a ne? Seveda je potrebno zmeraj in povsod verjeti, kar kdo napiše v profilu? Pa saj si že slišal za tipa Nejko, Nejkoo, NejkoTheClone, Chunga, balkanac....Daj vklopi malo mozak preden bedarije klamfaš o tem kdo je čokolinobaby in kdo je lupći..... Ti je kliknilo? :headbang:

ves kaj je zanimivo? da jaz pod istim nickom pisem vedno in povsod. od vsega zacetka. skrivanje za nicki me nikoli ni zanimalo in ce po pravici povem, me tudi ne briga, kdo se skriva zadaj. Debata je okej dokler ni na osebni ravni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, da vsak voznik motorja se ni bajker in da bi bilo utopicno mislit, da se bomo razumeli samo zato, ker vozimo motorje. Jaz na forumu izrazam svoje mnenje, za katerega ni nujno, da se strinjate z njim. Mi gredo pa zelo na zivce ljudje (primer mashina), ki se zaradi pomanjkanja strinjanja in argumentov spravljajo na osebno raven. Tukaj smo vsaj nekaj casa debatirali o varnosti v prometu, postalo pa je napadanje v stilu: kaj boste pa vi studentje, mulci, divjaki, starci, fosili, norci, otrocicki,... vedli o zadevi. Skoda, ker je bila debata zanimiva.

lp j

Niti približno ni zanimiva....malo pobrskaj temo (ne da se mi iskat) iz lanske jeseni in videl boš da se ni nič spremenilo. Akterji so isti, argumenti enih in drugih tudii, tako da je vse skupaj sila predvidljivo in dolgočasno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kaj je zanimivo? da jaz pod istim nickom pisem vedno in povsod. od vsega zacetka. skrivanje za nicki me nikoli ni zanimalo in ce po pravici povem, me tudi ne briga, kdo se skriva zadaj. Debata je okej dokler ni na osebni ravni.

eni so ga mogl zamenat..preveč opozoril in tega..

ne razburjaj se brezveze..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kaj je zanimivo? da jaz pod istim nickom pisem vedno in povsod. od vsega zacetka. skrivanje za nicki me nikoli ni zanimalo in ce po pravici povem, me tudi ne briga, kdo se skriva zadaj. Debata je okej dokler ni na osebni ravni.

Super. Lepo da si tak......... :rolleyes:  

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srajni čas da se sezona neha in da nehate pametovat..na koga to leti že veste..

... šele potem bodo pametirali, ko bodo imeli več časa ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sila preprost tale forum, a ne? Seveda je potrebno zmeraj in povsod verjeti, kar kdo napiše v profilu? Pa saj si že slišal za tipa Nejko, Nejkoo, NejkoTheClone, Chunga, balkanac....Daj vklopi malo mozak preden bedarije klamfaš o tem kdo je čokolinobaby in kdo je lupći..... Ti je kliknilo? :headbang:

hehe, ja, mashina je stari znanec, včasih znan kot symru, sir, itd...kdo sem jaz pa ti je že grunfek povedal, ki vidim da me ima izjemno rad, saj vsepovsod rad mene izpostavlja hehe :D

p.s: pozabil si še Nejkooo, 2QTBSTR8, number_47 in še par bi se najdlo :lol: ...slabo ti to čekiraš mene grunfek sn mislo da bolj poznaš detajle

ves kaj je zanimivo? da jaz pod istim nickom pisem vedno in povsod. od vsega zacetka. skrivanje za nicki me nikoli ni zanimalo in ce po pravici povem, me tudi ne briga, kdo se skriva zadaj. Debata je okej dokler ni na osebni ravni.

ne gre se za skrivanje pred nicki, ampak izbira novih nickov, saj so prejšnje vrli moderatorji banali, zato ker jih pač resnica boli .)

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kaj je zanimivo? da jaz pod istim nickom pisem vedno in povsod. od vsega zacetka. skrivanje za nicki me nikoli ni zanimalo in ce po pravici povem, me tudi ne briga, kdo se skriva zadaj. Debata je okej dokler ni na osebni ravni.

Se opravičujem, če je bilo preveč osebno. Si se pa sam skliceval na 'mi psihologi' in se mi je zdelo to normalno uporabiti pri takšnem, vsaj zame, nelogičnem sklepanju.

Aja, kaj pa praviš na trditev: "Če se nekdo čuti, da je z motorjem kaj več, potem je to očiten primer kompenzacije."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ja, mashina je stari znanec, včasih znan kot symru, sir, itd...kdo sem jaz pa ti je že grunfek povedal, ki vidim da me ima izjemno rad, saj vsepovsod rad mene izpostavlja hehe :D

p.s: pozabil si še Nejkooo, 2QTBSTR8, number_47 in še par bi se najdlo :lol: ...slabo ti to čekiraš mene grunfek sn mislo da bolj poznaš detajle

Se ti zdi da si pomemben? Ej Nejko, Nejko... :wacko: :lol:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ce smo ze tu: mashina Joined: 24.04.2008... ?? In ti smrkavc bos meni pamet solil? haha. Lupći, dej najprej malo cokolinota pojej, preden se tukaj sopiris.

sori, smrkavost je šla na to, da se šele kako dobro leto voziš ... ;) pa si že tako poln teorij o cestah in predpisih ...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: fantje dejte si svoj forum narest pa si tam do mile volje izmerite kdo ma daljšega al pa kdo ga sploh nima itd..... al pa vsaj pod rubriko "ljubezen" to pa je Cestna kronika vsaj bila je do nedavno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!