Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

@Borutt mene pa zanima, če lahko izdaš kaj je pisalo v vašem poročilu o nesreči dne 23.09.2006, ki se je zgodila na istem mestu v Dekanih kot nedeljska. Predvsem me zanima, če piše v vašem poročilu, da mora lastnik zemlje porezati grmovje/kanele, ki ovirajo vidljivost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, BolhA^ pravi:

@Borutt mene pa zanima, če lahko izdaš kaj je pisalo v vašem poročilu o nesreči dne 23.09.2006, ki se je zgodila na istem mestu v Dekanih kot nedeljska. Predvsem me zanima, če piše v vašem poročilu, da mora lastnik zemlje porezati grmovje/kanele, ki ovirajo vidljivost.

Verjetno misliš Zapisnik o ogledu kraja prometne nesreče. 

Tistega leta je obstajala še PU Postojna in z njo tudi PPP Postojna. Zato bodo o tem najbolj vedeli takratni zaposleni na PPP Koper. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu me bolj zanima kaj je bilo kasneje ugotovljeno s preiskavo nesreče, ker mislim, da sta se obe zgodili na isti način in bi bilo zanimivo izvedeti kaj piše za prvo. Vseeno hvala.

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, skalar36 pravi:

Se opravičujem vsem, ki sem jih danes na AC prehitel po desni. Vendar, če vozite po levem pasu 110-120, in je desni prazen, bom pač prehiteval po desni.

js tut, pa nobenmu se ne mislim opravičevat, ko jebe tiste k majo vinjeto samo za prehitevalni pas :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez ratam pa kar penast. Drzim mal vecjo varnostno, dohitevamo kamjon, ja res s 110, in degen se loti prehitevat 1 motor po desni. Ma kam pr pizdi bos pa prisel? Debilno do 200. In to je ratalo moderno, bi reku lani. Par let nazaj se tega ne spomnim tolko. Eno je vozt po prehitevalnem na prazni cesti, ajt, popizdis, gres po desni (osebno nikoi) drugo pa v dokaj gostem prometu, kjer je po moje to samo delanje nervoze.  In tretje, skor obvezno po prehitevalnem od Sempasa do Bazare, ko je vozni pas dokaj neprevozen....

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

članek malo slabo napisan, če ga na hitro prebereš ne veš kateri motorist je končal izven ceste, tisti ki se je pravilno pripeljal in umikal tistemu ki je prehiteval, al tisti ki je prehiteval in zavil stran da bi se izognil tistemu ki je prav vozil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, 215709 pravi:

ekola že taprvi ki je nasrkal zaradi črtic ... :dry:

Zakaj zaradi črtic??
A so s tem namenom tam, da se ljudje ubijajo ali zato, da se prepreči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, 215709 pravi:

No potem pa je to dokaz da ubistvu nc ne pomagajo k umirjanju prometa tako da so brez veze narisal te pravokotne crte na cestiscu ;)

Evo, to se mi že dlje mota po glavi. Klinc pa prometni predpisi in...črtice (?). Gas do konca pa basta. In če je ovinek, ga je treba pokolenčkat, pa naj stane kar hoče, ne?

Samo včasih to stane res veliko. Vse.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DL650 said:

Zakaj zaradi črtic??
A so s tem namenom tam, da se ljudje ubijajo ali zato, da se prepreči?

Črte ničesar ne preprečujejo ampak so nevarne in so past za motorista. Saj ni nujno, da se pelješ zelo hitro, da prideš v situacijo, ko jih moraš nenadoma prevozit. To je lahko zaradi živali, ki ti nenadoma skočjo pred motor, kolesarjev, voznikov avtov, ki sekajo ovinke in prehitevajo itd.V deżju so še posebej nevarne in ne poznam ceste v tujini kjer bi postavljali ovire za motoriste in ograje, ki bi jih potem ujele , kot so naredili na Rakitni. Ta, ki je to odobril bi moral v zapor saj je zaradi njegove odločitve človek umrl! Do te nesreče, na Rakitni ni bilo smrtne žrtve. Bili so zdrsi, poškodbe, a nikoli  smrti ! Če so bile črte odobrene zaradi nekaterih , ki so silno noreli gor in dol bi to lahko zelo hitro rešili.Kazni v Sloveniji so tako visoke, da bi take voznike umirili v enem dnevu, pa še zajeten kup denarja bi policija (represija) odnesla. Ne vidim nobenega pametnega argumenta za postavljanje pasti motoristom ali pa drugim udeležencem v prometu. Ne vem kje se take "po domače" odločitve končajo....

Popravljeno . Popravil hyper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, hyper pravi:

Črte ničesar ne preprečujejo ampak so nevarne in so past za motorista. Saj ni nujno, da se pelješ zelo hitro, da prideš v situacijo, ko jih moraš nenadoma prevozit. To je lahko zaradi živali, ki ti nenadoma skočjo pred motor, kolesarjev, voznikov avtov, ki sekajo ovinke in prehitevajo itd.V deżju so še posebej nevarne in ne poznam ceste v tujini kjer bi postavljali ovire za motoriste in ograje, ki bi jih potem ujele , kot so naredili na Rakitni. Ta, ki je to odobril bi moral v zapor saj je zaradi njegove odločitve človek umrl! Do te nesreče, na Rakitni ni bilo smrtne žrtve. Bili so zdrsi, poškodbe, a nikoli  smrti ! Če so bile črte odobrene zaradi nekaterih , ki so silno noreli gor in dol bi to lahko zelo hitro rešili.Kazni v Sloveniji so tako visoke, da bi take voznike umirili v enem dnevu, pa še zajeten kup denarja bi policija (represija) odnesla. Ne vidim nobenega pametnega argumenta za postavljanje pasti motoristom ali pa drugim udeležencem v prometu. Ne vem kje se take "po domače" odločitve končajo....

V nesreči, ki se je zgodila niso črte imele popolnoma nič zraven. Se pa strinjam, črte, sploh mokre so nevarne. Vendar pojdimo nabijat semle:

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"24kur" in njeni komentatorji.. vsi brezmadežni, spočeti z Marijo in vsako nedeljo čisti pred bogom.. :D

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/34-letni-motorist-po-cesti-izven-naselja-kidricevo-drvel-vec-kot-160-kilometrov-na-uro.html

Kako se ljudem da, kako si drznejo in kaj vse jih moti :)..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko je, ce je tvoj lajf internet :) Je treba frustracije pac tu zliti, ker v resnicnem zivljenju te verjetno nihce ne poslusa.:lol1:

Popravljeno . Popravil DinDiin
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Izek pravi:

"24kur" in njeni komentatorji.. vsi brezmadežni, spočeti z Marijo in vsako nedeljo čisti pred bogom.. :D

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/34-letni-motorist-po-cesti-izven-naselja-kidricevo-drvel-vec-kot-160-kilometrov-na-uro.html

Kako se ljudem da, kako si drznejo in kaj vse jih moti :)..

Zato pa takih stvari sploh ne bereš. Človeka moti res vse, foušija je jebena stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!