Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Zakaj so črtice, ne vem..., 

vem pa da so večji problem avtomobilisti ki sekajo ovinke, in ti imajo te črtice lepo na sredini avta med kolesi in jih čisto nič ne moti.

Morda bi bile bolj učinkovite hrapave črte po sredini, kar postane glasno ko jih prevoziš, in morda bi se folk odvadil voziti čez. Pa na vsak ovinek bi jih lahko narisal, pa verjetno se oprijem zaradi hrapavosti izboljša, tudi v dežju.

Za red delat..., bi bila pa tudi kakšna mobilna kamera uporabna, bi motoriste na ta način postopoma kultiviral...

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

.... si že videl disk zavore na specialki?!?  :eek:

 

jih je že kar nekaj na cesti in vedno več jih bo, sploh pri rekreativnih pedalogoncih

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, hyper pravi:

Se kar strinjam. Te črte so tam zato, da kaznujejo motorista, ki zapelje čez! Kazen je na žalost, še posebej na mokrem cestišču prehuda. To ni rešitev! Če res tam vozijo taki, ki nimajo prav nikakršne mere jih je pač treba ustavit.Ustaviti pa jih je možno popolnoma enostavno. Postaviš gor 2 patrulji, ki lepo pišeta kazni, ki mimogrede lahko presežejo več tisoč evrov, povrh vsega pa ima naša policija tako ali tako "udbaška" pooblastila in lahko motor zaplenijo kadarkoli. Ne vidim razloga, da mene zaradi nekaterih, nekdo, ki je podpisal in sprejel odločitev , da se te črte pobarvajo, ogroža in me kaznuje! Narobe svet

 

Swašta. Še enkrat preberi za seboj, da boš videl, kakšen umotvor si ustvaril.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, ukica pravi:

A dusilce tudi sraufate dol? :ras:

Samo med postanki :cool:.

pred 3 urami, gusar pravi:

Ja točno to delate, posredno!

Res ? Se tudi tebi utrže, ko je neznano vozilo za teboj ? 

pred 53 minutami, KARMEN1 pravi:

Ne skrbi, saj imaš 10% tolerance :whistle:

Teh procentov ni več. Sedaj si hitro ob vozniško dovoljenje zaradi drugačnih varnostnih razlik. Ampak to že itak veste, saj sem vam prilepil tabelo v eno drugo temo. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, jskrablin pravi:

 

Jaz v takem primeru spustim na legalno hitrost. Če ni provida, pa se mu mudi, te prehiti. Če je provida... majo pa dolge nosove. Definitivno pa ne bom pred nekom, ki se mi približuje ko sem že sam v 'območju položnic', še pospeševal. Nimam namena dirkati, državnega proračuna filat poleg tega, kolker ga že, pa tud ne.

Tretja opcija pa je, da ni provida, ne drži varnostne razdalje, noče pa prehitet. Takih se znebim skoz kake ovinkaste dele, pa na pospeševanju iz naselij. Al pa zavijem kam na kofe.

jaz lahko povem primer, ki sva ga imela z "ducatiownerjem". V LS stilu sva kruzala prot kalu, ko se za nama pripodi vektra, kar naenkrat so bili daleč zadaj 3je avti namesto dveh. 

Aha, takoj mi je kapnilo "provida" Da mi ne bo zjebal še tistih dveh ovinkov parkiram na avtobusni in ga spustim mimo. Nadaljujeva do kala, kjer 2x žwrcnem gor dol in ko se zadnjič peljem proti Vikiju vidim provido za ritjo dukatiju (nisem prepričan, če so mu pustili 2m varnostne)....seveda so divjali norih 40km/h. 

Ampak, ker ni bilo biznisa, sta se prizadevna plavca modro odločila jebat dučeta, ga spodaj ruknila ob stran (z lučkami seveda, kako se pa kriminalce lovi). Najedala sta mu pol ure in dosegla kazen, ker nima prve pomoči, pa "kao nelegalni rori"...no, kakorkol, do 500€ jima je uspelo. Ker še nista bila zadovoljna sta ga še testirala na droge pa malce mu grozila, kdo je njegov prijatelj na črnem kavasakiju in kaj se ima tu za vozit.

Tako da, provida je pokrila svojo plačo, kaznovali so nevarnega diujaka, žal jim pa drugega nevarnega diujaka ni uspelo, saj je pil kavo pr Vikiju. :D

 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, MARJA said:

Zanimivo razmišljane. Ko se na Ridah pojavi patrulja vsi lepo sedijo na klopcah in čakajo da se odpelje. Torej policaje gor od jutranjega svita do poznega večera, al kako?????

 

 

u končni fazi, zakaj pa ne? Namen bi bil dosežen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

jaz lahko povem primer, ki sva ga imela z "ducatiownerjem". V LS stilu sva kruzala prot kalu, ko se za nama pripodi vektra, kar naenkrat so bili daleč zadaj 3je avti namesto dveh. 

Aha, takoj mi je kapnilo "provida" Da mi ne bo zjebal še tistih dveh ovinkov parkiram na avtobusni in ga spustim mimo. Nadaljujeva do kala, kjer 2x žwrcnem gor dol in ko se zadnjič peljem proti Vikiju vidim provido za ritjo dukatiju (nisem prepričan, če so mu pustili 2m varnostne)....seveda so divjali norih 40km/h. 

Ampak, ker ni bilo biznisa, sta se prizadevna plavca modro odločila jebat dučeta, ga spodaj ruknila ob stran (z lučkami seveda, kako se pa kriminalce lovi). Najedala sta mu pol ure in dosegla kazen, ker nima prve pomoči, pa "kao nelegalni rori"...no, kakorkol, do 500€ jima je uspelo. Ker še nista bila zadovoljna sta ga še testirala na droge pa malce mu grozila, kdo je njegov prijatelj na črnem kavasakiju in kaj se ima tu za vozit.

Tako da, provida je pokrila svojo plačo, kaznovali so nevarnega diujaka, žal jim pa drugega nevarnega diujaka ni uspelo, saj je pil kavo pr Vikiju. :D

 

 

Najlažje in najbolj enostavno je tukaj iskati podporo in se smiliti. Zakaj pa nista napisala pritožbo, če je bil ves postopek narobe ? Beri prvi stavek. 

Se boš moral navaditi na novi zakon, kateri je že precej časa v uporabi. V njem piše, kako se ustavlja vozila. 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, BlackDoc pravi:

No ja, špecialka z diski se dobi pod 2k€...

Lažji je - dražji je :blush:

Drgač pa tut z njim lahko prideš v cestno kroniko .... Vsak dan mi to dokazujejo na cesti...

Dons zjutri v BTCju, zapelje iz kolesarske direkt čez prehod, da bi pogledal ali vsaj nakazal smer, niti pod razno, prav želijo si v tole našo temo :blush:

Pa dajte Borutt mal začet kasirat tudi pri njih... Se bi hitro razvedelo... Vožnja vštric čez nepregledne ovinke pa sploh ni nič čudnega in potem tebe gleda kot sedmo čudo, ker mu potrobiš .... Jebojihvsepedalogonce !!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Lažji je - dražji je :blush:

Drgač pa tut z njim lahko prideš v cestno kroniko .... Vsak dan mi to dokazujejo na cesti...

Dons zjutri v BTCju, zapelje iz kolesarske direkt čez prehod, da bi pogledal ali vsaj nakazal smer, niti pod razno, prav želijo si v tole našo temo :blush:

Pa dajte Borutt mal začet kasirat tudi pri njih... Se bi hitro razvedelo... Vožnja vštric čez nepregledne ovinke pa sploh ni nič čudnega in potem tebe gleda kot sedmo čudo, ker mu potrobiš .... Jebojihvsepedalogonce !!!!!!!!

Res je HD ... to pa zato, ker so jim v glavo vcepli, da pač oni imajo vsepovsod prednost in zato se ti dobesedno "fukne" pred avto, motor ... ker si misli, če ga boš zgazil, da itak on ni kriv. Pa veselo sms-ajo, telefonirajo, brskajo po spletu, poslušajo glasbo .... oni so nedotakljivi, kot politiki. Potem ga bo pa eden motorist nabil, potem bomo pa že vsi diujaki ... štekaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Zakaj pa nista napisala pritožbo, če je bil ves postopek narobe ? 

Zato, ker se s pregovarjanjem, nehote, lahko spustiš na njihov nivo :blush:

Pregovarjanje z organom ne vodi nikamor, pritožbo pa pišeš samo, če imaš res preveč časa.

Če pa je problem v denarju, potem pa ni problema, a ne Dami ? :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj policija ne more drugač ustaut k z lulčkami 

tko me je zadnć ... marica ustaula aflo z lulčkami ... js sm mislu, da sm kj hudga storu, pa je reku samo prometno in vozniško prosm ... pogledal .. rekel hvala in srećno vožnjo :P

nismo si rok dal, zaželeli smo si na svidenje in odskakljali vsak svojim dogodivšćinam naproti ... a ni tko najlepš :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

sj policija ne more drugač ustaut k z lulčkami 

tko me je zadnć ... marica ustaula aflo z lulčkami ... js sm mislu, da sm kj hudga storu, pa je reku samo prometno in vozniško prosm ... pogledal .. rekel hvala in srećno vožnjo :P

nismo si rok dal, zaželeli smo si na svidenje in odskakljali vsak svojim dogodivšćinam naproti ... a ni tko najlepš :P

Prlizvauc :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!