Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Dajte še organizacijo Slovenija transplant obvestite o vaših mnogokratnikih na določenih lokacijah, da bo kdo vsaj kaj od tega imel. :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, gsxf750 pravi:

Dami: kolko odstopa brzinomer tvojeg GT-ja. Gre sicer za manjše deleže a vseeno.

Od vseh kar smo jih do sedaj pregledovali, je imela Aprilia RSV4 še najbolj natančnega.

Recimo pri moji R1 pri uporabi 190/55 (serija /50) gumi in neoriginalnih zobnikih moram prikaz deli z 1,2.

 

odstopanja in poodobna sranja o natančnosti merilnikov in hitrosti ko gre skoz ovinek so tule popolnoma irelavantna. Kar pišem pišem še vedno z upoštevanjem "safty zone" oziroma 20% rezervo. Pa tut, če vzamemo v obzir uro, letni čas, poleti lahko skoz isti ovinek greš 10-20% hitrej, kot pa v jesenskih zgodnjih urah oziroma ko je še vlaga na cesti.

Približne hitrosti poznam, tik pred ovinkom res ni neka umetnost met not 120......kolk pa dol pade sskozi ovinek, lahko tut na 60...sam tip je legel nekje na začetku,  zato mi je čudno, razn bom rekel, ko si razlagam, da je preveč moped dol posilil. 

Pr GTju gledano na GPS odstopa odločno premal. cca 2-3km pri hitrosti 100.

pred 27 minutami, Nearrain pravi:

Kaj ces merit? Akcija v zivo s kamerami. Pa da vidmo te silne mnogokratnike. Ce pa komu matematika sepa...jbg...

Coris bo sponzor dogodka

:smoke:

ni silen mnogokratnik ampak smešno nizka omejitev...jadranka ma kar nekaj tablc s hitrostjo 40. Po ravnici 120 pa tut ni neka fama, tak od oka mislim da je letel po ravnem tut hitrej kot sem napisal.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post ni bil mišljen provokativno, čer je blo tako razumet, se pardoniram.

Mi je prišlo na misel, ker moram pri svojem kar naprej preračunavat zaradi morebitnega radarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, gsxf750 pravi:

post ni bil mišljen provokativno, čer je blo tako razumet, se pardoniram.

Mi je prišlo na misel, ker moram pri svojem kar naprej preračunavat zaradi morebitnega radarja.

ne, vem, sem samo napisal mnenje, pa pravkar dopolnil, pri GTju odstopa zlo mal, kar me celo moti. 2-3km pri 100 na uro, gledano na GPS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

po moje je bla kriva odsotnost trenja. 

 

Res ne vem kaj boste zdej zanalizirali....Snečerjanska ugotovitev da je šel prehitro pač drži. Na žalost je zajebal. Vsakemu se lahko zgodi. Meni je video tako varljiv, da dejansko ne znam ocenit ne brzine ne nagiba. tik predno je zahrustalo se mi zdijo tla zelo blizu, vožnja sama pa mi ne deluje neko prenažiganje, oziroma iskanje nesreče

 

domač teren je včasih pizdarija. greš sproščeno, bol na poskok, brez potrebne zbranosti. in je.....rehabilitacija.

 

zdej vem že za 3 primere ko so fantje zgrešili količke pod ograjo. Tako de...kolegi, bonuse so nam pokurli.  

Tudi jaz pravim, da je bila kriva neprilagojena hitrost :P. Pardon, hitrosti vožnje ni prilagodil ... :lol1:

pred 50 minutami, gsxf750 pravi:

bom pustil okno odprto za izmero časa, kolikor je pač mogoče prek youtube čas ocenit (ni desetink in stotink) in naslednjič premeril metre med količki. To bo pokazalo na soliden približek realnemu.

hitrost je bila ocenjevana na temenu ovinka!

Varnostna ograja je dolžine 4 metre. Toliko je med količki.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na motori.hr razmišljanje o vzroku zdrsa

 

Tutty

Ja bih rekao prebrz ulazak  :misli:, počelo ga izbacivati prema sredini i pustila prednja...

 

za motor so zapisali   848

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, gsxf750 pravi:

se spomnim tega neljubega dogodka vsakič ko peljem mimo.

A to si bil z R1 (belo/rdeča če se prav spomnim) rjavolas, skraužlan in nekaj večji od mene?

Črna R1 pa nič skraužlan :) večji pa ja 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Nearrain pravi:

Kaj ces merit? Akcija v zivo s kamerami. Pa da vidmo te silne mnogokratnike. Ce pa komu matematika sepa...jbg...

Coris bo sponzor dogodka

:smoke:

jaz ugotavljam, da tam ne morem počasi peljat! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Andrejcer pravi:

Dajte še organizacijo Slovenija transplant obvestite o vaših mnogokratnikih na določenih lokacijah, da bo kdo vsaj kaj od tega imel. :dry:

Imaš pa hude oboževalce , vsi ki so te polajkali  ne poznajo omejitev na Jadranki ..... preverjeno , večkrat , pa ne samo na Jadranki , eden večja perla od drugega ....sam javno smo pa lepi lepi in pametni :lol1:

P.S. bomo obvestili :winkiss:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

ni silen mnogokratnik ampak smešno nizka omejitev...jadranka ma kar nekaj tablc s hitrostjo 40. Po ravnici 120 pa tut ni neka fama, tak od oka mislim da je letel po ravnem tut hitrej kot sem napisal.

ko si dol, oz. so dol turisti v avtu, postane zgodba z mnogokratniki povsem druga! 

 

nazaj na motorju: meni je bistvena hitrost na delu ovinka, kjer je le ta najnižja in tu sem štel mnogokratnike, vstopna in izstopna sta pa vzročni glede na razmere, opremo in trenutno psihofizično stanje. Ti si očitno gledal vstopno in izstopno. Pa sma skup, kot sva se nazadnje tam doli tudi vozila.

 

Za prihajajoči vikend, ki je še podaljšan, je trenutna vremenska sila ugodna, vsaj do nedelje zvečer. Bo treba ponovno dol :P.

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, exclan pravi:

 ni bilo naslovljeno tebi ,

Se mi zdi, da je bilo naslovljeno meni?...ker sem povedal svoje mnenje. Sedaj je vedno več mnenj in vedno več po tvoje... ("...")   Dobro, da je vsaj nekdo, ki pozna resnico...."škrati so bili na delu"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, Kmet2 said:

Imaš pa hude oboževalce , vsi ki so te polajkali  ne poznajo omejitev na Jadranki ..... preverjeno , večkrat , pa ne samo na Jadranki , eden večja perla od drugega ....sam javno smo pa lepi lepi in pametni :lol1:

P.S. bomo obvestili :winkiss:

Poznat omejitve ali upostevat omejitve sta dve popolnoma razlicni zadevi.

:smoke:

PS: ce ze prometnih ne, Je zdravo vsaj "svoje" spostovat

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Nearrain pravi:

Poznat omejitve ali upostevat omejitve sta dve popolnoma razlicni zadevi.

:smoke:

PS: ce ze prometnih ne, Je zdravo vsaj "svoje" spostovat

Prou, prou .......ti si itak najboljši povsod :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Nearrain pravi:

A pece?

:lol1:

Ne ...srbi :D a si povedal fantom svoje izlete v maline še s suzukijom itd ...da ne bo res kdo mislil kako imaš poštimano povezavo Tintara -zapestje :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, exclan pravi:

Črna R1 pa nič skraužlan :) večji pa ja 

:D ta prav si, sm pogledu skupinsko z ob Malseničkem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Kmet2 said:

Ne ...srbi :D a si povedal fantom svoje izlete v maline še s suzukijom itd ...da ne bo res kdo mislil kako imaš poštimano povezavo Tintara -zapestje :lol1:

Ce bos manj neumnosti tresel, bo manj srbelo. Posvetuj se o tem z dezurnim dermatologom. 

Suzukijem? :eek:

kje si pa ta TRAC slisal? Al si si ga kt mimogrede zmislil?

ccc

dej se men povej zgodbico o suzukiju in malinah... te se nisem slisal

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Nearrain pravi:

Ce bos manj neumnosti tresel, bo manj srbelo. Posvetuj se o tem z dezurnim dermatologom. 

Suzukijem? :eek:

kje si pa ta TRAC slisal? Al si si ga kt mimogrede zmislil?

ccc

dej se men povej zgodbico o suzukiju in malinah... te se nisem slisal

:lol1:

A peče .....:lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Kmet2 said:

A peče .....:lol1:

Sploh ne...ne projeciraj svojih osebnostnih tezav name..

Sam rad kaj novga zvem o sebi. Sploh pa od takih k radi bajke pripovedujejo.

dej no... Povej mi zgodbico o meni, suzukiju in malinah.... ne bit tak nooo

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Nearrain pravi:

Sploh ne...ne projeciraj svojih osebnostnih tezav name..

Sam rad kaj novga zvem o sebi. Sploh pa od takih k radi bajke pripovedujejo.

dej no... Povej mi zgodbico o meni, suzukiju in malinah.... ne bit tak nooo

:smoke:

Uf peče peče ...berem :lol1: sprovociral si me samo enkrat , zdej se ti sam še smejim , res si popolen :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Kmet2 said:Uf peče peče ...berem :lol1: sprovociral si me samo enkrat , zdej se ti sam še smejim , res si popolen :OK:

Koook si ti hud :OK:

raj si nick zamenjaj iz Kmeta v Branjevka

Branjevka to bo pisana na kozo, k take bucke stresses...pa tud vzevek Kmet... ehhh... si bolj sramota za tiste k so res Kmetje

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Nearrain pravi:

Koook si ti hud :OK:

raj si nick zamenjaj iz Kmeta v Branjevka

Branjevka to bo pisana na kozo, k take bucke stresses...pa tud vzevek Kmet... ehhh... si bolj sramota za tiste k so res Kmetje

 

Evo je že začel z žalitvami .....me zanima če bodo to sankcionirali moderatorji , ker si ravno njihov ljubljenček :winkiss:

Dej povej no kok si se stresu ,a je blo kaj drugega kot suzuki ? Povej kako se držiš omejitev in kako pelješ ko imaš zadaj sopotnico , pa kako zelo dobro pelješ tudi povsem nabit da še stat ne moreš , povej čistun čistunski , ne se samo lepega delat ,sploh pa pametnega .......sramota si ja  in to velika  :cool: in na bruhanje mi gre ko začneš pametovat a si med najslabšimi primerki homo sapiensa .....

Edo , pa kje si , a se ne bova nč več pogovarjala ??? Dej no ne bit takšen ,sej bom priden pa te bom samo hvalil pa božal po egu ......:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!