Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Od Kozine naprej, policaji z radarjem, dva motorja sva dohitela kolono treh vozil, prvi v vrsti italijan itak, ki je zaradi radarja zmanjšal hitrost na 45 km/h.

Niti od daleč se mu ni sanjalo, koliko bi sploh lahko ali moral voziti!

Policaja sta buljila vanj, oba avtomobila sta se cijazila zadaj, midva pa sva ga prehitela mimo policajev.

In to je to..........

Debili na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 8. 2017 ob 21:54, Borutt pravi:

Pojdi enkrat ta svoja pravila uveljavljati v Švico ali nekam proti severu. Boš hitro dobil lekcijo iz praznjenje računa in bližnjico iz države. Ampak tam nimaš jajc voziti, kot voziš doma in na Balkanu. Ker pes laja samo na domačem dvorišču. 

In zaradi takšnega razmišljanja, kot ga imaš, je stanje na cestah takšno, kot ga imamo, saj je vsak pametnjakovič svojega pravila kovač. In, kot tista o več kuharjih, je tudi ta o prometu enaka; vsak počne nekaj po svoji glavi in na svoj način, namesto po predpisih, kateri so samo eni in edini. Pa se potem čudimo dogajanju na cestah. Pravila in predpisi. Upoštevati jih je treba, pa bo vsak premik predvidljiv in razumljiv. 

Je pa najlažje jokcati po forumu, kako se nekomu dogaja krivica, ker je bil radar zopet na nepravem mestu ob nepravem času. Spet se je nekomu to zgodilo. In spet na istem mestu. Še osel ne gre tolikokrat na led. Pa je samo osel. 

Pri nas obstajata dve kazni za podobno zadevo. In ju veselo pišemo. 

Jo globoke pa imaš...

Pišete pa bolj mal...za tiste, ki imajo polovično vinjeto, preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, DAMI34 pravi:

 polovično vinjeto, preverjeno.

? Kva to je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Jo globoke pa imaš...

Pišete pa bolj mal...za tiste, ki imajo polovično vinjeto, preverjeno.

Seveda bolj poznaš moje delo, kot jaz. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Seveda bolj poznaš moje delo, kot jaz. 

Nope, tvoje delo poznaš sam, jaz pišem samo "vtise' kot jih vidim 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 19 urami, DAMI34 pravi:

Useee boli in koleni res neokusno zabuhli. Desno prou ajoj. 

Gospa me je total res total spregledala, sm se krcevito umikal, ze skoraj obvozil pa vseeno ni zabremzala.  Skoda . Frefukan cel, honda mrtva. Btw, v skatli sem vozil 6 kozarcev, ki so ostali celi! Tako hitro sm vozil ja. 

IMG_6449.JPG

 

 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Cartman pravi:

Gospa me je total res total spregledala, sm se krcevito umikal, ze skoraj obvozil pa vseeno ni zabremzala. 

@Cartman upam, da nisi dobil kazen za neprilagojeno hitrost :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Cartman pravi:

Useee boli in koleni res neokusno zabuhli. Desno prou ajoj. 

Bolje, da te mau hecamo, kot da bi te ripali ;)

hvala @DAMI34 in hvala ku*cu, da nismo več v temi "črna kronika"

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

Bolje, da te mau hecamo, kot da bi te ripali ;)

hvala @DAMI34 in hvala ku*cu, da nismo več v temi "črna kronika"

:ninja: 

sej tule je samo za kak odtenek bolje :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

sej tule je samo za kak odtenek bolje :P

 

v tisti temi se ni za zajebavat :huh: 

 

@Cartman ... dobr si ji škodo razbou .. a to zanalašč :eek: 

A je @Borutt na sliki :huh: 

 

202-RAZDRTO.jpg.29dbf5485dd57514f19f4551709d2ce5.jpg202-RAZDRTO2.jpg.98f507755e66e59b88e228bbd56662e7.jpg

vir: primorske novice 1.9.2017

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skodo? A me ni klijo kresnu? Kulk bo mat ponosna, de je sine u cajtengih hehe...

 

Dami, sevede so me preslikali, kosti plus ct glave. in ne u fakin sempetru..

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Cartman pravi:

Skodo? A me ni klijo kresnu? Kulk bo mat ponosna, de je sine u cajtengih hehe...

sm mislu napisat škodo naredu pa sm tiskarsko napaćo naredu :P

selfija nisi naredu :huh:

:P 

res sem veseu, da si jo še kar dobro odnesu :OK:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Cartman pravi:

Useee boli in koleni res neokusno zabuhli. Desno prou ajoj. 

Gospa me je total res total spregledala, sm se krcevito umikal, ze skoraj obvozil pa vseeno ni zabremzala.  Skoda . Frefukan cel, honda mrtva. Btw, v skatli sem vozil 6 kozarcev, ki so ostali celi! Tako hitro sm vozil ja. 

IMG_6449.JPG

 

 

Si bil v poletni ali v motoristični opremi ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Cartman pravi:

Tako hitro sm vozil ja. 

 

Ti bo @Snecer povedal,da si divjal sa voziš cestni motor...plus v2 z enormnim navorom:bounce:

Bolečina mine...pri kolenih,komolcu potrebuješ veliko in še več treninga...recimo meni uspelo koleno kr usposobit,komolec pa še vedno nekaj stopinj ne gre istegnit...

Drži se....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Cartman pravi:

Skodo? A me ni klijo kresnu? Kulk bo mat ponosna, de je sine u cajtengih hehe...

 

Dami, sevede so me preslikali, kosti plus ct glave. in ne u fakin sempetru..

Koliko daleč si letel ? Če je bil motor na drugi strani avta, si bil ti še vsaj 50 m naprej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Koliko daleč si letel ? Če je bil motor na drugi strani avta, si bil ti še vsaj 50 m naprej. 

Haha.,.cartman ni vozil po omejitvi!takoj kazen ker vozil več kot pol počasneje....:ras:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprema je PPREDPISOM zadostovala. Vsem. Oblezal sem med motorjem in ograjo. Kako hitro sem vozil, morda najbols pokaze tista kartonasta skatla, ki sem jo peljal na rezervarju. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, sesir pravi:

Ti bo @Snecer povedal,da si divjal sa voziš cestni motor...plus v2 z enormnim navorom:bounce:

Bolečina mine...pri kolenih,komolcu potrebuješ veliko in še več treninga...recimo meni uspelo koleno kr usposobit,komolec pa še vedno nekaj stopinj ne gre istegnit...

Drži se....

komolec nikol več ne bo iztegnjen, pa čeprav ga na rehabu iztegnejo z vajami, ampak po par urah je vse po starem, rotacija zapestja bo tudi ostala taka kot je, koleno še vedno občasno boli...jebat ga, neki te mora bolet, da veš da si žiw :D

ps. na mopedu me pa nikol nč ne boli...mogoče bi lahko šel za poštarja :D

 

pred 23 minutami, Cartman pravi:

Oprema je PPREDPISOM zadostovala. Vsem. Oblezal sem med motorjem in ograjo. Kako hitro sem vozil, morda najbols pokaze tista kartonasta skatla, ki sem jo peljal na rezervarju. 

razen če so kozarci v škatli plastični, pol pa ne vela :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Cartman pravi:

Oprema je PPREDPISOM zadostovala. Vsem. Oblezal sem med motorjem in ograjo. Kako hitro sem vozil, morda najbols pokaze tista kartonasta skatla, ki sem jo peljal na rezervarju. 

Vprašam, ker te večkrat vidim napol golega na motorju. Menda kar boli s kožo drgniti po asfaltu. 

Ne sekiraj se za hitrost. To ti nihče ne očita. Mene je zanimalo letenje, ker nekateri poletijo pri minimalnih hitrostih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Vprašam, ker te večkrat vidim napol golega na motorju. Menda kar boli s kožo drgniti po asfaltu. 

Ne sekiraj se za hitrost. To ti nihče ne očita. Mene je zanimalo letenje, ker nekateri poletijo pri minimalnih hitrostih. 

še ne očita...lahko pa bo ,a ne a ne

najmanj 7m je stran od avta, vsaj po slikah sodeč, odvisno koliko se je kotalil in koliko ga je baba odbila in ali je tudi zaviral. Sam men se zdi, da je kriv...vedno smo si sami krivi....se mi zdi... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!