Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Alora on je ze na uvozu na hitro cesto hotel prehitet kolegico,pa ni ratalao ker je bilo preozko,pred njo je vozila njena mama.Ko so prisli na hitro cesto,je mama prehitevala kombi,kolegica je hotela it za njo,ampak je opazila da jo motorist ze prehiteva,mama ni uspela niti prehitet kombi in je ze motorist na 1x padel(ni bil tako blizu da bibila moznost naleta)lahko da je pogledal kam drugam in pol ko je videl odspredaj avto je slabo ocenil se vstrasil in premocno prijel na zavore,on je padel pod ograjo,motor je pa drsal pred avtom od kolegice lih toliko da se je uspela vstavit... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se, da niti mama ni videla, da je motorist že na prehitevalnem pasu. Žal se to velikokrat zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tri na prehitevalnem pasu?

Zelo me moti, da nekateri še vedno ne vedo, za kaj se ga uporablja. Ničkolikokrat sem se morala vrniti na desni pas, da sem lahko šla mimo kakega bumbarja, ki je mislil, da se prehitevalni uporablja za panoramsko vožnjo.

 

Ne tega delat. Ker te bo enkrat en tak bumbar preprosto snel s ceste. Če ima prehitevalni pas za panoramsko vožnjo ti garantiram, da ne gleda niti desnega ogledala, še manj pa preveri mrtvi kot, ko se enkrat odloči zamenjati vozni pas. Jaz pri takih vedno domevam, da me ne vidijo, vsaj dokler se ne umaknejo na vozni pas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Exclan.... žlahta aka otroci oz bliznji ki motorista doma cakajo da pride ziu nazaj Ker ga majo radi.. zato pravim a se nc ne zamislijo k grejo napolno v vsak ovinek ki je nepregleden ....

Glede hoje... pravim da bi pricakoval mulca ki nima nc pameti tko vozit...pol pa vidis ko sestopi z motorja 'starcek' za katerga ponavad misles da je pocasen in premisljen v dejanjih.. ki ga tkole zge... hoja je bla kle drugega pomena.... kapiš

tko da ne razlagat da starejsi loh bolje hodijo k mam staro mamo 90 let k gre bols kt moja mt skor... k to sploh ni point da bi mel kaj cez starejse ljudi ... sm ce si drgac razumu pa tvoj problem

nič negativnega nisem mislil niti negativno razumu .

Veliko 50+ ljudi meni,da obvladajo vse ravno zaradi njihovih dolgoletnih izkušenj in si zaradi tega preveč dovolijo potem jih pa vnese.

ni glih tako ! celo življenje se učimo in pridobivamo izkušnje do teme.

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je dolžina vidne sledi blokiranja zadnjega kolesa. Zato pa sem napisal, ker s prednjim kolesom bi bolj težko naredil takšno črto. Kot sem videl po fotografijah, so slikali zadnjo pnevmatiko, na kateri je videti sled obrabe zaradi drsenja.

Če motor ni imel sistema abs, potem je ta sled zaradi paničnega pritiskanja na pedal zadnje zavore.

glej jaz sem slišal da je dvakrat zacvililo in motor ki drsi brez voznika to je kar sem videl ko sem bil na črpalki ko pa sem zapeljal na cesto sem še videl voznika .

Glede da je zacvililo dvakrat in je bil razmak med tem sem predvidel da je zaviral z prvo ker po drugem se je slišalo drsenje motorja.

post-32154-0-48811300-1439629621_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil na kraju, ampak pišem na podlagi prebranega in videnega na fotografijah. Poleg tega sploh ne vem ali je bila kakšna priča, katera bi lahko opisala sam potek prometne nesreče.

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se, da niti mama ni videla, da je motorist že na prehitevalnem pasu. Žal se to velikokrat zgodi.

mama je bila 100 m naprej preden je sploh kolegica prisla na hitro cesto,motorist pa za njo..

Nesreca nikoli ne pociva zal. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tega delat. Ker te bo enkrat en tak bumbar preprosto snel s ceste. Če ima prehitevalni pas za panoramsko vožnjo ti garantiram, da ne gleda niti desnega ogledala, še manj pa preveri mrtvi kot, ko se enkrat odloči zamenjati vozni pas. Jaz pri takih vedno domevam, da me ne vidijo, vsaj dokler se ne umaknejo na vozni pas.

To delam z avtom, z motorjem nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js poznam dve ki so bile v tistem momentu,,ena odspredaj druga zadaj za njim..

 

Sem danes zvedel od navzočih na kraju prometne nesreče, da so bile priče in, kaj so povedale. Sploh ne vem ali je pametno karkoli razglabljati oziroma pametovati, zakaj se je to zgodilo. Verjetno je šlo za skupek nekih dejavnikov (sposobnost obvladovanja motorja, reakcija oziroma zaviranje, gledanje v oviro, ...) z veliko smole (drsenje ob varnostni ograji oziroma ob stebričkih). Če bi se prevrnil na drugo stran ali, če bi bila varnostna ograja do tal, bi sedaj olupljen preklinjal policijo in njihov plačilni nalog. 

Preveč prometnih nesreč se zgodi iz neumnosti. Pred par dnevi je umrl mlad fant v avtomobilu (sopotnik hudo poškodovan), ker je bil "pameten" in ni hotel počakati na prevoz oziroma se ni hotel peljati za drugim avtom, ampak ga je prehitel in takoj nato podaljšal izven vozišča. To bi se dalo preprečiti, če bi bil fantiček malo bolj pameten. Pa še nekaj; alkohol da pogum. In odpihne pamet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam sem jaz naredila giro americano s samurajem.

Kar naenkrat sem bila z avtom obrnjena v nasprotno smer.

Od takrat z motorjem grem na levi pas tudi, ko je suha cesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem ugotovil, da ne bo nič z obdolževanjem upravljavca ceste, ker je zakon na "pravih" delih luknjast.

Pa zakon ni luknjast samo pri cestah. Luknjast je marsikje, npr. pri menedžerskih prevzemih, pa nešteto drugih primerov.... Če lukenj ni se pa za izbrance zakoni ne izvajajo, ali pa čudežno zastarajo. Je Slovenija premajhna za samo regulacijo, samo nadzor...

So že bili primeri iskanja krivde na strani upravljavca ceste.

Upravljalec ceste, policija, arhitekti cest, načrtovalci raznih akcij, dovolj prepoznaven posameznik..., dejstvo je da se ne zgodi nič.

Dejstvo je da so v Sloveniji ceste v obupnem stanju. Da imamo primere obupnega načrtovanja in tudi danes nastane še vedno kakšno skrapucalo od ceste, ki morda oblikovalcu izgleda lepo na papirju, v realnosti je pa varnostna katastrofa. Marsikje so ceste napačno tehnično urejene. Pa se nihče ne zgane.

Cesta bi morala biti vedno oblikovana tako, da najbolj verjetna voznikova reakcija pomeni pravo dejanje. Kot Applove naprave, kjer je Steve Jobs že pred 20 leti ugotovil da je najbolj pomembna uporabniška izkušnja, in so izpilili vmesnik da uporabnik intuitivno krmili napravo brez da bi rabil razmišljat kaj rabi narediti da se bo nekaj zgodilo. Pri cestah bi moralo biti enako. Če zmrzneš, ali nimaš časa razmišljat mora biti naraven gib v smeri rešitve...

Ljudje pa (tudi) zaradi takih tehničnih napak po nepotrebnem umirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav le ne mešat Jabolka s cesto (apple je lih toliko poln biserov...) Za razliko od naših cest pa Apple vsaj popravi največje napake (menda) naši pa šele ko umre preveč ljudi oz. postane za državo veliko breme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne za stare mačke, ampak ne razumeš fenomena.

Ko sedeš v avto, se pelješ na izlet, lahko so lepe ceste, a ne boš driftal z avtom.

Poleg tudi ne bo šlo pol gostilne s svojimi avtomobili...

Pri motoristih pa druga zgodba.

Gre se vozit zaradi divjanja, kolenčkanja.

Poleg pa obvezno ekipa objestnežev, da se malo natjeca.

Skratka motorizem=v osnovi namen divjanje in ne normalna vožnja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne za stare mačke, ampak ne razumeš fenomena.

Ko sedeš v avto, se pelješ na izlet, lahko so lepe ceste, a ne boš driftal z avtom.

Poleg tudi ne bo šlo pol gostilne s svojimi avtomobili...

Pri motoristih pa druga zgodba.

Gre se vozit zaradi divjanja, kolenčkanja.

Poleg pa obvezno ekipa objestnežev, da se malo natjeca.

Skratka motorizem=v osnovi namen divjanje in ne normalna vožnja

O lejga jasnovidca spet,glih ti veš kdo se zaradi česa vozi,Borutt je lepo napisal da pisarniški molji nimajo realne slike iz terena,prav tako ti nimaš dosti z motorizmom razen moraliziranja,obtoževanja in pa žaljenja....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj se je pa našel moto idol, ki je zaradi svojega motoriziranja=divjanja izrabil celoten sistem.

Zdaj vsaj vemo, da sistem deluje.

Po vožnji, čredi in motorju se vidi, zakaj se kdo vozi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Snecer,moja nesreča je plod divjanja in to nisem nikoli zanikal celo objavil sem na javnem spletu.

Kar se tiče sistema,v njega vplačujem že polnih 21let in red je da dobim tudi kaj nazaj. Zanimivo da to najbolj boli tiste ki imajo sp-je in utajajo ter skrivajo svoj zaslužek in pa tiste smrkle ki imajo 2 meseca delovne dobe ali nič.

Nesreča nikoli ne počiva in več si na cesti več je možnosti da jo doživiš. Ti z svojimi kvalitetnimi 2kkm na let imaš 10x manjše možnosti kot tisti z(po tvoje) nekvalitetnimi,patetičniMi

20kkm+,ni neka huda matematika a ne matematičar ali raje analitik.

Ti sam pazi da te ne začnejo bolet oči od buljenja v komp:-D to je največ kar se ti lahko zgodi.

Skratka ni vsaka nesreča plod divjanja in objestnosti,pa pojdi se rajši malo peljat in ovirat promet in ko prideš domov ne pozabi očistit mušic iz hrbta in sneti svetniški obroč.

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez potrebe zahajate v ekstreme. Niso vsi uporabniki enoslednih vozil bedaki in divjaki in za vse nesreče uporabnikov enoslednih vozil niso krivi drugi ampak smo za to pogosto krivi sami.

 

Ostaja pa dejstvo kar je zapisal Borutt in velja za vse dele državne uprave, ne samo za policijo. Zaradi političnega in VIP kadrovanja-klientelizma je večji del vodilnih nesposoben ali nejevoljen narediti kakšno spremembo, čeprav so te krvavo potrebne. Zadeva je zaradi popolne odsotnosti meritokracije in dejanske odgovornosti posameznikov napredovala tako daleč, da določeni elementi države sploh ne opravljajo funkcije, zaradi katere obstajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snečer je kr prou zapisal.

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že enkrat napisal.

 

Za dobrega šoferja, niso potrebni zakoni in pravila. Obratno pa velja.

 

In.

 

Dokler bo tako, ne bo nič drugače. Polnjenje proračuna je na žalost na plečih vseh. Praznjenje pa samo na nekaterih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut če je tole "nabijanje" boste spoštljivi en do druzga..

Pa brez nepotrebne politike..mamo druge teme za to..

Za vse medsebojne debate pa mate klepetalnico in ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!