Skoči na vsebino

Kaj pa otroci


Senna

Priporočene objave

Sicer malo že zamujam ma sm planirau met froce da bojo kej pomagali pa delali, pa da jih bom za uha vleku ko bojo neumnosti delali, zdej pa so si zmisnli neke beene zakone da otroci ne smejo delat, ne smeš kričat na njih, nič več vlečenja za uha pa kuhaunice po zadnji, ves smisel poberejo ti politiki. Kako nej bo člowk starš če je suženj otrok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

:OK:...................ampak men vedno govorijo ,da bom obžaloval ...........20 let kasneje se mi zdi super  ,ko vidim svoje prijatelje s temi pamži ,jaz pa free kot ptiček ...........

Enako :whistle:!

Če bi se morala še enkrat odločiti, bi se še hitreje in bolj prepričana.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Poznam več takih, in tudi slišal sem za kar nekaj takih, ki jim je žal da jih niso imeli, ali pa da jih niso imeli več. Ne poznam nobenega z obratnim mnenjem. (tako kot tudi še nisem slišal da bi kdo prevelik LCD televizor kupil)

Pri svojih 42 letih ne obžalujem odločitve, da nimam otrok. Tako, da taki obstajamo. ;) . 

 

Citiraj

zdaj veš zakaj oziroma od kje to pride...  old grumpy woman... :)

no old grumpy woman nisem zaradi tega , ker nimam otrok :P ampak zaradi tega ker mi je skurilo varovalko za toleranco do neumnih in egoističnih ljudi ;)  čeprav še nisem glih old ;)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo podobna dilema kot otroci da ali ne... motor, da ali ne

Greš na dopust z motorjem, ti je vroče, te zebe, te opere dež, prepoten, nimaš kam dat prtljage, in na koncu še bolj ranljiv v prometu.
Nekdo bo rekel ne hvala in šel z avtom. 

Enako kot na tem forumu, kjer smo (verjetno) sami motoristi in simpatizerji, tudi v cerkvi ni ateistov ki bi nasprotovali vernikom...

19 minutes ago, dr.looney said:

Pri svojih 42 letih ne obžalujem odločitve, da nimam otrok. Tako, da taki obstajamo. ;) . 

Verjamem da obstajajo in ti verjamem. Poznam pa tudi zgodbo o 60 letnici, zelo samostojna, veružna razmerja, razgledana, potovala, ni da ni, amapak na koncu ji je pa vseeno nečesa žal, nič drugega kot samo to da ni imela otrok. 

Pa ne mislim da to vse čaka, pa tudi ne da bi ji pa nebi bilo žal da bi otroke imela, bi vedela šele ko bi probala.

22 minutes ago, dr.looney said:

no old grumpy woman nisem zaradi tega , ker nimam otrok :P ampak zaradi tega ker mi je skurilo varovalko za toleranco do neumnih in egoističnih ljudi ;)  čeprav še nisem glih old ;)

Te razumem, tudi moja varovalka glede tega je precej švoh in hitro odleti, tko  da včasih razmišljam da bi šel v gozd in objel kakšno drevo..., ali pa dva za zihr, ne vem, baje pomaga :)

50 minutes ago, KARMEN1 said:

Enako :whistle:!

Če bi se morala še enkrat odločiti, bi se še hitreje in bolj prepričana.

Si spregledala ali ignorirala..., ne vem ali je s tremi psi manj dela kot z otrokom, in ali je svoboda večja ali ne.
Vsak se sam odloči, in na koncu tudi sam s seboj poračuna.

Pa da ne bo pomote, ne mislim da bi vsi moral imet otroke, ali pa da si jih vsi morajo želeti, smo različni, 
samo izpostavljam da ni vse črno belo in da se vsi odločamo in izbiramo,
problem je samo da za nazaj ne moremo popravljat, in so nekatere odločitve precej dokončne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem spregledala, ampak sem ignorirala :cool:.

Nikakor in pod nobenim pogojem ne moreš primerjati otroke s psi, kakor tudi odločitev imeti ali ne imeti otroke, kar je življenjska odločitev, ki traja do smrti, in imeti ali ne imeti živali, kar to prav gotovo ni.

Kljub temu, da živim z živalmi že od rojstva, znam zelo dobro ločiti človeka in žival. 

In to zna vsaka normalna, odrasla in odgovorna oseba, ki ima s tem dolgoletne izkušnje, kot jaz. 

Dati psa (tudi tri) v varstvo in oditi na dopust, je povsem nekaj drugega, kot otroka.

Kdor pa primerja otroka s psom le v smislu prostega časa in obveznosti, bi se moral zamisliti nad sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, twom pravi:

 

Te razumem, tudi moja varovalka glede tega je precej švoh in hitro odleti, tko  da včasih razmišljam da bi šel v gozd in objel kakšno drevo..., ali pa dva za zihr, ne vem, baje pomaga :)

 

Bolj pomaga vožnja z motorjem po prazni cesti. :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, smasher pravi:

Sicer malo že zamujam ma sm planirau met froce da bojo kej pomagali pa delali, pa da jih bom za uha vleku ko bojo neumnosti delali, zdej pa so si zmisnli neke beene zakone da otroci ne smejo delat, ne smeš kričat na njih, nič več vlečenja za uha pa kuhaunice po zadnji, ves smisel poberejo ti politiki. Kako nej bo člowk starš če je suženj otrok.

Jah..so različne tehnike, moj mulc, takrat je mel 10 let, je nekaj z nožičem vrezal na avto, in sicer kar svoje ime, tak da mi ni bilo potrebno iskati krivca...pa mu nisem nč naredil, čeprav sem hitre jeze, pa so jih dobil kdaj tut po riti, ne pposlal sem ga k mami....je dobil pridigo dolgo 2 uri...nakar pride mulc vs objokan iz hiše pa mi pravi:

Tata a me nisi mogel kar natepst? :D

Morala...boj se ženske, ki ti pridiga :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, DAMI34 said:

, pa so jih dobil kdaj tut po riti, ne pposlal sem ga k mami....je dobil pridigo dolgo 2 uri.. 

 

 

 

En starš je bil specializiran za fizično drugi pa za  psihično mučenje otroka..

1 hour ago, KARMEN1 said:

 

Nikakor in pod nobenim pogojem ne moreš primerjati otroke s psi..

Ljuba Karmen jaz pa včasih čisto potiho,skoraj nehote naredim to primerjavo.Po eni strani so rezultati porazni.      Psi so praviloma bolj lojalni in bolj cenijo vse kar storim zanje kot pa otroki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kmet2 pravi:

:OK:...................ampak men vedno govorijo ,da bom obžaloval ...........20 let kasneje se mi zdi super  ,ko vidim svoje prijatelje s temi pamži ,jaz pa free kot ptiček ...........

:OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, dr.looney pravi:

Bolj pomaga vožnja z motorjem po prazni cesti. :OK:

 

13119132_10209842559530191_7967097659661422459_n.jpg

twom

  • Vajenec
  •  
  • twom
  • Člani
  •  838
  • 365 objav
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikel: za začetnika čist dost
  • Avto: pogon zadaj

Zelo podobna dilema kot otroci da ali ne... motor, da ali ne

 

Misliš da je to primerna primerjava :hmm:

Ko mam motorja dovolj ga pospravim in tud 14 dni ne pogledam kaj se dogaja , poizkusi to z otrokom ! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, Kmet2 said:

Ko mam motorja dovolj ga pospravim in tud 14 dni ne pogledam kaj se dogaja , poizkusi to z otrokom ! 

14 dni ne pogledaš motorja?

Jest sm pa mislu da nisem taprav motorist ko se en teden ne vozim, tamali, dež, obveznosti, pa pozim močvara v Ljubljan, ko me srce boli da bi ga zapeljal v tisto slano svinjarijo (tu zavidam primorcem)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest bi tudi posvojil kako deklico, staro tam okoli 400-450 mesecev....

...ampak obvezno najprej poskusno obdobje za kak dan, dva, tri...... odvisno, kako se bo obnesla...  :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, KARMEN1 pravi:

Pedofil :ras:

...ok.... a če rečem, da povečam na 600 mesecev, a bo pol okej?  :love1:  :004

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaaaaaaaaa :lol1:.

Ampak mora imeti lep motor, LEP, LEP, LEP :yea1:

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 7. 2016 at 8:56, Kmet2 pravi:

Časi so taki ,da mi ne pašejo , prihodnost je še bolj črnogleda . In v starih časih niso poznali kontracepcije,če bi jo bi nas bilo manj :P

Evo ravno tu je srž problema......preveč sem sebičen  in to priznam . Ne gre se toliko za čase vkaterih smo kot mojo misel ,da se ne obeta nič dobrega...na žalost ..........ne gledat vse skozi denar :P

Vsak z svojim časom ,materialnimi dobrinami  in svojim osebnim prepičanjem prosto razpolaga , zato ne jokcej in se brigej za sebe ,povej svoje mnenje , ki vključuje tebe ne pa kdo se s čim vozi in koliko zapravi ,to sploh ni bil moj point .....

Še enkrat,sem vesel za vse vas , ki imate otroke ,ki vam bodo na stara leta vso dobroto ,žrtvovanje in izkazan čas vrnili v obilju ,saj bodo imeli dobre službe ,dobre plače ,zdravstvo ,šolstvo itd bo pa še bolj brezplačno kot je dandanes .

Škoda, da se vsi od tvoje generacije dalje nismo odločili NEimeti otrok. Ali ne bi bilo to super stanje? Nobenih izdatkov ali davkov za šolstvo in zdravstvo mladine ter vsa ostala jajca v zvezi z otroci.

Samo še male zelene bi morali nažicati, da bi delali za naše penzije, ker več ne bi bilo naslednikov za nami; da bi nam umivali riti po upokojenških domovih; ... Vsem, ki nimate namerno otrok, bi zmanjšal penzijo za 10%. Itak ne boste imeli vnukov, da bi jim kupovali darila.

Zelo sem vesel, da se nisem odločil kot ti NEimeti otrok. So včasih kakšne težavice, se včasih povzdigne glas, kuha uro dve mula, zjutraj zagalami po hiši, da se gospoda prigunca k zajtrku, ... ni da ni, ampak, sedaj ko sem to vse okusil, bi se lahko odpovedal vsemu. Mogoče celo sexu ali vožnji z motorjem, starševstvu pa prostovoljno nikoli.

 

Ob 30. 7. 2016 at 18:33, KARMEN1 pravi:

Nisem spregledala, ampak sem ignorirala :cool:.

Nikakor in pod nobenim pogojem ne moreš primerjati otroke s psi, kakor tudi odločitev imeti ali ne imeti otroke, kar je življenjska odločitev, ki traja do smrti, in imeti ali ne imeti živali, kar to prav gotovo ni.

Kljub temu, da živim z živalmi že od rojstva, znam zelo dobro ločiti človeka in žival. 

In to zna vsaka normalna, odrasla in odgovorna oseba, ki ima s tem dolgoletne izkušnje, kot jaz. 

Dati psa (tudi tri) v varstvo in oditi na dopust, je povsem nekaj drugega, kot otroka.

Kdor pa primerja otroka s psom le v smislu prostega časa in obveznosti, bi se moral zamisliti nad sabo.

Bo držalo, čeprav sem z lažjim srcem pustil otroka v varstvu kot psa. Otroka nista nikoli naredila toliko pi***rij kot pes. Pa ponavadi se me nista tako razveselila kot pes, ker jima nič ni manjkalo. Saj tudi psu ni, samo on je vseeno bil po njegovem hudo bogibogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko, spoštujem odločitev tistih, ki nimajo otrok in so se zavestno odločili ne imeti. Pričakujem pa enako od njih. 

Ne prenesem pa da ena ali druga stran vsiljuje svoje mnenje nasprotni strani!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti nimaš otrok, jih bodo pa drugi imeli več....oz. se bodo v to praznino, ki je nastala, naselili drugi.

....isto, kot da z vedrom zajameš vodo v mlaki...in jo zliješ stran....in se v mlako nateče druga voda...

 

Primer v Nemčiji, recimo.

...emancipacija... visoko izobraževanje... uživanje v luksuzu.... niso imeli otrok...ali mogoče samo enega. Bilo je fletno tej generaciji pred nekaj leti (deset leti).... sedaj v to praznino, ki so jo pustili, uvažajo migrante iz severne Afrike, bližnjega vzhoda...itd, da bodo vsaj ti delali za njihove penzije in jim brisali riti v domu ostarelih, ker svojcev nimajo več..... tko kot so uvozili turke po vojni, recimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

Če ti nimaš otrok, jih bodo pa drugi imeli več....oz. se bodo v to praznino, ki je nastala, naselili drugi.

....isto, kot da z vedrom zajameš vodo v mlaki...in jo zliješ stran....in se v mlako nateče druga voda...

 

Primer v Nemčiji, recimo.

...emancipacija... visoko izobraževanje... uživanje v luksuzu.... niso imeli otrok...ali mogoče samo enega. Bilo je fletno tej generaciji pred nekaj leti (deset leti).... sedaj v to praznino, ki so jo pustili, uvažajo migrante iz severne Afrike, bližnjega vzhoda...itd, da bodo vsaj ti delali za njihove penzije in jim brisali riti v domu ostarelih, ker svojcev nimajo več..... tko kot so uvozili turke po vojni, recimo...

jp...in pol se vprašam, a je Pariz v severni Afriki, vse črno? (pa nimam nič prot temnopoltim, le v povezavi s Parizom mi ne kak ne sede barva polti)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 7. 2016 at 11:38, Kmet2 pravi:

:OK:...................ampak men vedno govorijo ,da bom obžaloval ...........20 let kasneje se mi zdi super  ,ko vidim svoje prijatelje s temi pamži ,jaz pa free kot ptiček ...........

Tam v okolici Kočevja, od koder menda si, so kar izdatne familije :) 

Sicer pa ti lahko povem, ni tako hudo, če imaš deco, vse se da.

Je pa to bolj vprašanje za ženske, al bodo imele ali ne, moški je tu samo izvajalec.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

jp...in pol se vprašam, a je Pariz v severni Afriki, vse črno? (pa nimam nič prot temnopoltim, le v povezavi s Parizom mi ne kak ne sede barva polti)

ja sej ... najbolj sovraži rasiste pa črnce :P

Ampak tanartabolša je bila tista u fuzbalu - Švica : Albanija :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jejj kolk bom letos usak dan septembra uživou en mesec na morju, k bom piu ta sedm per pa kolega gledu k mata letos nouga otročka kako mu plenice menja pa futra pa okol po kempu voz z vozičkom da sploh zaspi pa se neha dret (če) pa......no ja mal mi je hudo, k bom mogu nouga kompanjona najdt za ribe lovit pa per pit:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

... jest pa pivo pijem pa ribe lovim s fantom od hčere....   :P 

Pa povej tut, da ti vse častiš ....

se pravi, da bi to lohka delal tut z mano :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!