Skoči na vsebino

Ducati 1098 Streetfigter


Noise

Priporočene objave

Meni se zdi da ga je sosed kupil. Sem ga videl zadnjič parkiranega pred bajto, tako da bo treba it malo pogledat to zadevo. Najbolj mi pa pokvari cel motor sprednja maska od hornet 600, porazno, lahko bi se kaj svojega spomnili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Huh po 100km dolgi vožnji na mojem SF S. Sicer sem namesto originalnega dal tale karbonski del, vendar tega res nisem pričakoval... To je na izpušni cevi. Kaj naj naredim, da se mi pri novem ne ponovi ista zgodba ? :?

post-27277-127470337618_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh po 100km dolgi vožnji na mojem SF S. Sicer sem namesto originalnega dal tale karbonski del, vendar tega res nisem pričakoval... To je na izpušni cevi. Kaj naj naredim, da se mi pri novem ne ponovi ista zgodba ? :?

Mogoče nalimat alufolijo, taka kot je nad izpuhi ali pa namestit original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta krabonski del ima alu folijo na zadnji strani, zgleda kot da je najbolj poškodovan zaradi toplote okoli vijaka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta krabonski del ima alu folijo na zadnji strani, zgleda kot da je najbolj poškodovan zaradi toplote okoli vijaka...

Pol pa izolirat vijak,da ne bo toplote prenašal na karbon, čerpav dvomim, da bo uspeh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo tole zaščito je vprašanje če ima smisel montirat tja. Direkt iz glave ven, na cca 10 cetimetru izpušnega kolena, temperatura je tam vsaj 700-800 stopinj.Ni je zaščite ki bo to prenesla. Recimo Akrapovič te zaščite tja ni dal, na svoj kompleten Evolution izpuh.

Jo pa ima cca 25 cm stran od glave, kjer nima spodaj nobene Alu zaščite, razen tesnilne podložke, pa je še zmeraj kot nova.

post-2615-127471259346_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh u smeti ga bom vrgu ne bom zdej nekej komplicirou za tisto malenkost ampak BIZIxxx men je tut na tistem delu k mas ti akrapovic okol enga vijaka porumenel karbon :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol so pa zaščite za en klinac narejene. Ne rečem una na izhodu iz glave, tam bo težko kakšna zdržala, ta tukaj ki služi kot zaščita noge, pa more zdržat. Razem če ni direktno naslonjena na izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh po 100km dolgi vožnji na mojem SF S. Sicer sem namesto originalnega dal tale karbonski del, vendar tega res nisem pričakoval... To je na izpušni cevi. Kaj naj naredim, da se mi pri novem ne ponovi ista zgodba ? :?

porumenelo je zelo verjetno zaradi poliesterskega gelcoat-a, morda je celo cel izdelek narejen iz poliestra

pri kvalitetni epoxidni smoli se to zelo verketno ne bi zgodilo

poglej tudi če sta slučajno vijaka predolga in se dotikata cevi, namreč tista "uhica" na katero je to privijačeno naj bi odvajala dovolj toplote

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Mene pa zanima, če je že kdo peljal boljšo polovico na tem lepotcu in kaj je povedala?

Ne gre se za neka potovanja ampak dnevne turce tja do max 500km dnevno...

vem da ta motor ni za dvoje ampak vse se da če si potrpežljiv.

Na KTM SMC 625 sva se oba vozila in to kar nekaj turc po 600km dnevno, pa še uživala sva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je že kdo peljal boljšo polovico na tem lepotcu in kaj je povedala?

Ne gre se za neka potovanja ampak dnevne turce tja do max 500km dnevno...

vem da ta motor ni za dvoje ampak vse se da če si potrpežljiv.

Na KTM SMC 625 sva se oba vozila in to kar nekaj turc po 600km dnevno, pa še uživala sva.

Od teh k jih poznam in k ga imajo, nevem če jo je kdo že peljal, mogoče je Sovjet kero zapeljal, vprašga....drugače pa če se je peljala že s kakim cestkom, tudi na SFju ne bo problem....se je za bat bolj to če ti ga dobi v roke, potem se boš mogu ti zadej vozit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!