Skoči na vsebino

BMW K 1300 2009


Noise

Priporočene objave

zgleda dober (nov veter v vilcah)

kaj pa funkcionalno ?????

Saj to ni novo,nov je samo prednji blatnik malo drugače pričvrščen.Tako vzmetenje ima že K-1200- S,R,R-sport in GT.Kompleten gištel sploh ni spremenjen samo motor je 1300 ccm in odmična gred nima več ketne v sredini ampak se mi zdi da je z desne strani mašine vsaj tako zgleda na sliki. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj ste tako navdušeni nad obliko ???

Kaj se je pa tako dramatičnega spremenilo glede na dosedanje modele, da so ti sedaj ful lepi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz tud ne razumem tega navdušenja - tako s kot r in gt so povsem enaki (edin luč zadaj je druge barve in blatnik je drug, to je vse), tako da sprobati se ga da - pač ta starega 1200 - če vas bolj stiska v denarnici, so že za dobrih 8000€ v Nemčiji par let stari - oni jih namreč ne marajo najbolj (vsaj 04-05 letnikov) zaradi raznoraznih težav - zagotovo bi ga pa tud Brumči z veseljem dal komu par kilometrčkov, če bi pokazal navdušenje nad "pravim" motorjem :whistle:

(da ne bo kdo reku da lažem : k 1200 r k 1200 s)

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno je ta bmw pravi bombnik, ima vse kar drugi nimajo.

V future planu je to da se enkrat in za vedno znebil verige - se pravi potem kardan.

Ko sem vozil F800S me je zelo navdušil ABS - ki je odlična zadeva

Vse deluje tako kot mora in nič ne ropota u tri vogle.

Ko bo - če bo denarnica kdaj bolj polna bo naslednji motor sigurno BMW.

Na grobniku je dec s k1200s tako padel mimo R1 da nam, na tribuni ni bilo nič jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm starga(Letnik08) gt-ja probu in morm reč da je stroj.....

če bo tanov še kej izboljšan je za razmislt.......sam 20 jurčkov.. :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno je ta bmw pravi bombnik, ima vse kar drugi nimajo.

V future planu je to da se enkrat in za vedno znebil verige - se pravi potem kardan.

Ko sem vozil F800S me je zelo navdušil ABS - ki je odlična zadeva

Vse deluje tako kot mora in nič ne ropota u tri vogle.

Ko bo - če bo denarnica kdaj bolj polna bo naslednji motor sigurno BMW.

Na grobniku je dec s k1200s tako padel mimo R1 da nam, na tribuni ni bilo nič jasno.

no ala zdej. men se zdi tale kolos od bmwja brezveze kompliciran, in grd motor. še posebej naked.prow obupn mi je. RS. malo manj. rečmo, sprejemljiv. ampak to je subjektivno mnenje. ko sem ga vozil, priznam, sem vse te komplikacije malo da ne vzljubil. dober sport touring stroj. zelo dober. . ali ipaq. sm bil že ene parkat na grobniku, in videl tud tega bombnika na pisti, kjer pa je točno to. bombnik med lovci. stvar je dolga, nerodna, vsem elektronskim fedrom navkljub jo razmetava kot podiivjano kobilo.. . . in proti R1 nima za burek. enostavno nima. Zanima me, če to govoriš o modrem motorju s poloklepom, ki so ga sesuli na happeningu? stvar je iz starta ustrelila ko puščica, pol pa iz kroga v krog padala proti sredini, do končnega padca v zagrebškem ovinku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej so pa vraga ustrelil. Baje so klasična BMW stikala za žmigavce zamenjali za eno stikalo kot ga majo japanerji :slap:

post-5391-1223701022_thumb.jpg

Upam, da je prvoaprilska :headbang:

Enim bo pa to seveda všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ala zdej. men se zdi tale kolos od bmwja brezveze kompliciran, in grd motor. še posebej naked.prow obupn mi je. RS. malo manj. rečmo, sprejemljiv. ampak to je subjektivno mnenje. ko sem ga vozil, priznam, sem vse te komplikacije malo da ne vzljubil. dober sport touring stroj. zelo dober. . ali ipaq. sm bil že ene parkat na grobniku, in videl tud tega bombnika na pisti, kjer pa je točno to. bombnik med lovci. stvar je dolga, nerodna, vsem elektronskim fedrom navkljub jo razmetava kot podiivjano kobilo.. . . in proti R1 nima za burek. enostavno nima. Zanima me, če to govoriš o modrem motorju s poloklepom, ki so ga sesuli na happeningu? stvar je iz starta ustrelila ko puščica, pol pa iz kroga v krog padala proti sredini, do končnega padca v zagrebškem ovinku.

Ne bil je temno srebern k1200s - dec pa napravljen v komplet črno usnje - uglavnm na ravnini je v turističnem položaju padel mimo R1. Je pa dec pelal zadevo zelo konkretno in se je videlo da je star izkušen maček! Drugače pa konec februarja 2008

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

cene novih mrcin v Nemčiji z DDV

K 1300 S EUR 18.550,-

K 1300 R EUR 16.350.-

K 1300 GT EUR 21.150,-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!