Skoči na vsebino

Aroundtheworld.si


bmwslo

Priporočene objave

Nobenega pravega odziva Boštjan!

Verjetno od šoka, ker ni nikomur čisto nič jasno, saj smo "lokaltrajbarji" z mislimi v Karpatih, Pirenejih, nekateri morda v turističnih "slončkih" in kakšnem trajektu proti Grčijihehe....

Tebi pa SREČNO na belih poljanah prostrane Aljaske!!! :OK:

Pa glej, da si ne boš "tabele" trepalnice polomu... :hmm::O:nono:

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In res, Boštjan. Kot, da bi se te bali.... Nobenega odziva! :hmm:

Strah pred ne vem čem, rešpekt, ali pa nedojemanje mogočega, če človek Življenju reče DA :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo...jaz bi tudi :worship:

Čuvaj Kardan ;)

Brez skrbi... ga že čuvam... motor pa je bil pripravljen za te razmere... no mal so me presenetile zelo niske temperature za katere se nikoli ne ve v teh koncih... ampak neglede na to je mašina brez problemov obratovala kot je treba oziro še boljše kot sem pričakoval... odšteti moral le več kot 10 praznih gum za kar pa je kriva niska temperatura... je še nekaj poškodb opreme na motorju o tem pa na moji strani... ;)

lp. v Slo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti...

In še en zelo kratek posnetek iz ice roade... Tole je takoj na začetku ko zapelješ iz Inuvika na strugo reke proti Tuktoyaktuku...

http://youtu.be/jrYPXTWJmL8?hd=1

:eek: - 43°C ?! nočem niti vedet kako hudo te je moglo zebst :notworthy: :notworthy: :notworthy:

respect in srečno pot še naprej! :yes:

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In res, Boštjan. Kot, da bi se te bali.... Nobenega odziva! :hmm:

Strah pred ne vem čem, rešpekt, ali pa nedojemanje mogočega, če človek Življenju reče DA :unsure:

kaj pa hočemo pametovat ob takih super podvigih, človek živi življenje, ki je za 180° obrnjeno napram našim, ob slikah me preveva spoštovanje in majhnost... Upam samo da bo na koncu spravil skupaj materiala za 2 urci filma. Bi z veseljem kupil.

LP Bajsi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bob, upam, da imaš dobre gate na dolge rokave. :OK: Pa pazi v tej zimi na svoje premoženje, da boš lahko čez leta in nato par desetletij pripovedoval svoje doživljaje in zgodbe svojim otrokom in vnukom.

Vse lepo in dobro!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti...

In še en zelo kratek posnetek iz ice roade... Tole je takoj na začetku ko zapelješ iz Inuvika na strugo reke proti Tuktoyaktuku...

http://youtu.be/jrYPXTWJmL8?hd=1

Benti, men je blo -28 vrh glave dovolj... No, je pa res, da ko ti začne moped opletat itd, potem ti kar vroče postane, ni važno kolk je zunaj minusa, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja prbližn tko k je že bajsi gor reku....

predvsem strahospoštovanje....velka večina nas je srečnih ker smo letos nardili

že 200 km na sončku pr 20 stopinjah....

mal heca, mal pa res

v glavnem srečno, pa kapo dol...ne kar gor jo mej k je tko mrzl....pa še kako fotko al

pa filmčk nam prvoš.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Keep on living the DREAM!!!!! Se za vse nas, navadne smrtnike in VSO SRECO!!!!!

Marjanček!

Sej je Boštjan tud' navaden smrtnik!! :O :grim

P.S.

Sem mislil, da je Boštjan leto in pol na poti, sem pa zvedel, da je že cela 4 leta - (z besedo :worship: "štiri") :surrender: :surrender:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da Boštjan ne bo imel kaj proti, če objavim njegov prispevek - za "neučakane". Kvaliteta je bolj tako-tako, navaden foto aparat, upam, da slike ne bodo preveč pomanjšane.

post-12240-0-41078400-1355910541_thumb.jpg

post-12240-0-40279000-1355910648_thumb.jpg

post-12240-0-52165100-1355910788_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No, in zdajle, če bo vse po sreči, jo Boštjan iz Kanade, ponovno pihne čez Aljasko na Severno ledeno morje... :slap:

Srčno upam, da ne poči led?!? :O:nono:  Plima in oseka sta hudič!!

SREČNO!!! :010

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Daj povej....kje si dobil tiste vložke ki si jih našraufal v gumo?

Pozdravljen...

 

Ne gre za vložke a le za vijake ki ji priviješ v pnevmatike... moraš biti le pozoren na debelino plašča ter globino vijaka...odvisno katere in za kakšne razmere ji želiš tudi uporabljati...   o tem bom tako ali tako opisal bol natančneje na svoji spletni strani...ker bi rad delil svoje izkušnje ter mogoče nekomu pomagal z veliko cenejšim posegom kot je bil moj :) povezano na posledice ki sledijo ob napačni izbiri...

Dobijo se tudi v EU pod imenom http://www.best-grip.com/ obstajajo še drugi veliko cenejši a ne tako solidni... odvisno od namena uporabe... lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takim in podobnim komentarjem, (pa ne zameri kawl,) ker ne veš ozadja, se sploh ne čudim. Predvsem pa sem to prej ko slej pričakoval... Boštjan, ti pa vedi, da je to šele začetek! Ljudje smo polni zlobe, nevoščljivosti in "da sosedu crkne krava"...

 

Fanta nekoliko pobliže spremljam in se mu čudim, predvsem pa občudujem! Pa ne toliko zaradi tega, ker si sproti služi denar za potovanje, kot zaradi tega, kar ostali še ne veste...

To pa je njegova srčnost, odnos do življenja in do sočloveka v stiski... (O tem ne bom razglabljal. Vedite pa, da fante počne stvari, ki so vredne vsega spoštovanja in občudovanja!!!) To je tisto, kar sem mu omenil, da ne bo v vsej svoji skromnosti pozabil napisati v svoji knjigi (ki pa jih bo, verjemite, ne le ena), kajti tako dolgo in bogato potovanje, se ne bo dalo skompesirati na nekaj sto strani.

 

:worship:  Boštjan, tebi pa SREČNO na tvoji nadaljni življenjski moto avanturi!  :worship:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boštjan!! En glasen BRAVOOOO,tudi iz moje strani!! In dodajam aneks k moto riderjevi objavi!! Čeprav ne toliko kot on,sem Boštjana parkrat ujela prek takšne in drugačne tehnologije v pogovor..In dajem mu en velik plus,ker vse izkušnje iz potovanj je čisto brez zadržkov pripravljen deliti s komerkoli,brez skrivanj pove svoje plane in kako jih bo realiziral..In ,ja...za vse te podvige sproti trdo gara in vso energijo usmeri v uresničitev svojih želja in planov..Kar se pa sponzorstva tiče....Boštjan je še en dokaz več,da brez nipotizma,poznanstev,takšnih in drugačnih vezi do teh zadev sam nikoli ne prideš ,pa čeprav imaš uspehe čez limit (kaj in kako je vse potrebno,da se na taki poti motor in človek obneseta,je na grobo opisal v PDF obliki par strani nazaj in v decembrski  reviji SVET ˛& LJUDJE )...Ne bomo sedaj o tem,ker dvomim,da bi se kaj na pozitivnega obrnilo.. Dejstvo je,da je na skrajni sever tega planeta Boštjan sam zvozil,vso opremo,motor in sebe sam porihtal,ter z lastno voljo se na pot odpravil..Nobenega ni obremenjeval in do nobenega tudi nima nikakršnih obveznosti..Uresničuje svoje želje in skozi njegove oči bodo sanje doživete tudi nekaterim izmed nas..Lepo je brat njegove zapise,čudovito je gledat njegove slike in upam ter želim mu,da bi bilo  tega še veliko..Kot v ČISTO VSAKI ZADEVI se bodo tudi tukaj mnenja razhajala ter padale pohvale in kritike..Vsak na ekstreme gleda po svoje. Za Boštjana lahko rečem,da niti en kilometer,ki ga je v tistih krutih razmerah prevozil,ni prepustil naključju.Motor pozna do samega centra njegove duše (sem ga preimenovala kar v BMW DOTTORE :) ).Za vsak odsek je imel več kot splanirano potezo,opremo in še kaj bi se našlo...Boštjan,ni nas malo,ki te spremljamo...!!! Pa obdrži pogum in taktiko..Sploh nista napačna!!! Torej živi svoje sanje ,ker hkrati zbujaš tiste ,ki sanjajo svoje življenje!!

Pa srečno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boštjanu sem odgovoril v zasebno sporočilo, katerega lahko tudi objavi če to želi.

Tudi sam sem imel podobne želje pa se je življenje obrnilo drugače, konec koncev na bolje.

Kaj pa bi me/nas bi čakalo na taki odpravi pa Boštjan piše v svojih blogih in včasih mu čisto nič ne zavidam :)

 

Srečno še enkrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!