Skoči na vsebino

Padova --> Verona


hector

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Organizira kdo avtobus za Verono?

Malo pozni ste fantje...

2 busa iz Koroške preko Velenja in Lj sta že polna... Prijave s 100% avansom so se zbirale do konca leta... cena je bila 45 € all inclusive (prevoz, obilo hrane in pijače, karte...)

:notworthy:

Jaz grem že drugič in še 10 iz našega kluba, ker se organizator res potrudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to get one thing strate: to je SEJEM in ne SALON? roba se prodaja na štantih?

To je SALON in sejem... Predstavljeni so v bistvu vsi motocikli ki jih trg ponuja (lahko sedaš nanje)... in tudi sejem - lahko kupiš opreme na tone... Je pa vse v halah, torej razstavni prostori in prodajne lože... na osrednjem prireditvenem prostoru zunaj pa ves dan potekajo razne odštekane predstavitve, kaskaderske akcije, dirke s supermoto, avto drifting itd., skratka DOGAJA SE... ...baje bistveno več kot v Milanu (še nisem bil) - tam je salon; Muenchen (tam sem pa bil) je pa živa žalost v primerjavi z Verono...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fejst slikat babe, pa kak motor tudi... Čakamo na izčrpno fotoreportažo.

P.s. -drugič pa, a lahko kdo nalima kje se bodo zbirale prijave za drugo leto...? Prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je SALON in sejem... Predstavljeni so v bistvu vsi motocikli ki jih trg ponuja (lahko sedaš nanje)... in tudi sejem - lahko kupiš opreme na tone... Je pa vse v halah, torej razstavni prostori in prodajne lože... na osrednjem prireditvenem prostoru zunaj pa ves dan potekajo razne odštekane predstavitve, kaskaderske akcije, dirke s supermoto, avto drifting itd., skratka DOGAJA SE... ...baje bistveno več kot v Milanu (še nisem bil) - tam je salon; Muenchen (tam sem pa bil) je pa živa žalost v primerjavi z Verono...:rolleyes:

Milano je bil lani in predlani kr bogat kar se motorjev tiče. je pa tisto izključno salon. gledaš. kolk se dogaja nevem, ker grem zmer na trgovske/novinarske dneve ko se ne dogaja nič, je kanček manj gužve in se lahk presedam po motorjih kolk mi duša da :) Tole me bol spominja na Bologno, ko je blo marskaj razstavljenoampak je bil v prvi vrsti sejem opreme z dirkaško ekshibicijskim Betteginom.

Hvala, stran sm že pregledal, ker pa so omenjeni izključno exhibitors, nism bil prepričan, de majo tam tud sejem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker pa so omenjeni izključno exhibitors, nism bil prepričan, de majo tam tud sejem.

...lani se je fuul splačal kupovat kombinezone, SPYKE so bili znižani na nekih 380 €, o kvaliteti ne bi ker se na to ne spoznam... SS friki so ful kupoval neke komplete gum "la copia of" ---kao za zgulit na dirkališču dobre... in res so bile pocen... Pri razprodajah čelad si pa najdu tut neke zadeve (za tiste, ki jih nimaš rad) po 20 €... Sem pa ob vsej ponudbi hotel zase nabavit komplet givi kufrov, so bli pa za skor 100 € dražji kot pri nas (akcija v TC)... Tako da... JA, se da pa marsikaj kupit... da ne govorimo tudi o razni kitajski ponudbi jaken, hlač itd... po 60 - 80 €...:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-drugič pa, a lahko kdo nalima kje se bodo zbirale prijave za drugo leto...? Prosim.

Ne vem no, ampak že par let zadevo organizira Branko iz MK Moliboga, dec je pa sicer iz Črne in se res potrudi... Lani sem šel prvič z njim in je res za vse poskrbljeno... ko parkiramo v Veroni - pred odhodom na sejmišče, pa se odprejo spodnji boxi in ven gasilske mize, pečen odojek, narezki, pijača... tako da se res fajn podkrepiš... Je pa res, da se nakako kar izve...

Je pa zadeva sledeča: Prijave se zbirajo izključno že začetek decembra po sistemu 100% avans ob prijavi! Torej če čez 2 meseca slučajn ne moreš zravn, si sam zrihtej zamenjavo ker denarja se ne vrača! Ko sem sam preračunaval ceno - 45 € (prevoz, hrana, pijača, karta...), mi za ta denar res "lastna režija" ne znese ...:notworthy:

Sam vedno poberem prijave za tale Šaleški konec (letos nas gre 15) - isto 100% avans... in mislim da je edini pravi način to! Ko sta dva busa polna in če nisi vplačal ne moreš zraven, razen če kdo zboli ali kaj takega...:evilgrin:

Ko sem letos razposlal mejle mi je nekdo napisal da kaj težim z dnarjem za odhod ki bo čez 2 meseca? Zdaj se je pa spet javil... pač Sorry ker je polno!:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker pa so omenjeni izključno exhibitors, nism bil prepričan, de majo tam tud sejem.

...lani se je fuul splačal kupovat kombinezone, SPYKE so bili znižani na nekih 380 €, o kvaliteti ne bi ker se na to ne spoznam... SS friki so ful kupoval neke komplete gum "la copia of" ---kao za zgulit na dirkališču dobre... in res so bile pocen... Pri razprodajah čelad si pa najdu tut neke zadeve (za tiste, ki jih nimaš rad) po 20 €... Sem pa ob vsej ponudbi hotel zase nabavit komplet givi kufrov, so bli pa za skor 100 € dražji kot pri nas (akcija v TC)... Tako da... JA, se da pa marsikaj kupit... da ne govorimo tudi o razni kitajski ponudbi jaken, hlač itd... po 60 - 80 €...:surrender:

to po taljansko pomeni par :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hay

V prejšnmu postu sm prebrav da majo kombinezone a majo sam SPYKE al majo tud druge ferme kakega BERIK al ALPINSTAR če kdo ve

INFO. mi bi prišla prav, ker grem prvič pa itak rabim še enodelca.

Se vidimo tam če se bomo prepoznal. Hehe komi čakam :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, ampak že par let zadevo organizira Branko iz MK Moliboga, dec je pa sicer iz Črne in se res potrudi... Lani sem šel prvič z njim in je res za vse poskrbljeno... ko parkiramo v Veroni - pred odhodom na sejmišče, pa se odprejo spodnji boxi in ven gasilske mize, pečen odojek, narezki, pijača... tako da se res fajn podkrepiš... Je pa res, da se nakako kar izve...

Je pa zadeva sledeča: Prijave se zbirajo izključno že začetek decembra po sistemu 100% avans ob prijavi! Torej če čez 2 meseca slučajn ne moreš zravn, si sam zrihtej zamenjavo ker denarja se ne vrača! Ko sem sam preračunaval ceno - 45 € (prevoz, hrana, pijača, karta...), mi za ta denar res "lastna režija" ne znese ...:notworthy:

Sam vedno poberem prijave za tale Šaleški konec (letos nas gre 15) - isto 100% avans... in mislim da je edini pravi način to! Ko sta dva busa polna in če nisi vplačal ne moreš zraven, razen če kdo zboli ali kaj takega...:evilgrin:

Ko sem letos razposlal mejle mi je nekdo napisal da kaj težim z dnarjem za odhod ki bo čez 2 meseca? Zdaj se je pa spet javil... pač Sorry ker je polno!:whistle:

Na spletni strani Packensteinov je bila 7. januarja objavljena in 9. januarja posodobljena novica o izletu v Verono, kjer piše (kopiram):

ODHOD V VERONO BO OB 1:45 izpred avtobusne postaje v Velenju.

Že tradicionalni izlet v Verono na BIKE EXPO bo 22.1. 2011 (sobota), Organizator Branko Kelenc (MK Moliboga) se je ponovno maksimalno potrudil, tako da spet obljublja 2 avtobusa, polna hrane in pijače, ter ugodno ceno:

ALL inclusive varianta vas bo stala 45 €

Vsi, ki smo bili lani vemo, da se zadevo splača pogledat in tudi kaj kupit, zato NE ODLAŠAT s prijavami, ker bo interes verjetno HUUD in že lani "je nekaj ta poznih" ostalo doma.

Prijave (s full kešom) bom zbiral DO ZASEDBE MEST, dajte me kontaktirat, da se zmenimo za prijavo.

Se vidimo!

Ferek

-----------------------------------------------------------

Sedaj me zanima ali je že vse zasedeno in če še kdo drug organizira podoben izlet. Vem, da gredo nekateri klubi s kombiji ali z avti. Gre kdo iz Maribora?

Sicer pa je iz MB do Verone okoli 480km, kar je manj kot 5 ur. Če se sejem odpre ob 9.00 je odhod ob 4.00 zjutraj dovolj zgodaj. Res pa je, da je ta avtobus zelo ugoden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-----------------------------------------------------------

Sedaj me zanima ali je že vse zasedeno in če še kdo drug organizira podoben izlet. Vem, da gredo nekateri klubi s kombiji ali z avti. Gre kdo iz Maribora?

Sicer pa je iz MB do Verone okoli 480km, kar je manj kot 5 ur. Če se sejem odpre ob 9.00 je odhod ob 4.00 zjutraj dovolj zgodaj. Res pa je, da je ta avtobus zelo ugoden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hay

V prejšnmu postu sm prebrav da majo kombinezone a majo sam SPYKE al majo tud druge ferme kakega BERIK al ALPINSTAR če kdo ve

INFO. mi bi prišla prav, ker grem prvič pa itak rabim še enodelca.

Se vidimo tam če se bomo prepoznal. Hehe komi čakam :kva2:

Lani si dobil lahko vse od naštetih znamk,mislim da bo letos isto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani si dobil lahko vse od naštetih znamk,mislim da bo letos isto...

Ja super :kva2: pa bomo zapravljali še slab teden. Časa pa bo dost tud za :kava: . Pa še prvič bom na takmu sejmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z dolenjskega konca gre kakšen avtobus? Bil sem enkrat v Padovi, tud dost izbire opreme, kako bo zdaj v Veroni? Kupujem čelado shoei in če bo kdo dol že med tednom naj prosim javi če jih imajo. Iščem model xr1000 grafiko camino tc5 velikost s, cena do 300€. Hvala

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-----------------------------------------------------------

Sedaj me zanima ali je že vse zasedeno in če še kdo drug organizira podoben izlet. Vem, da gredo nekateri klubi s kombiji ali z avti. Gre kdo iz Maribora?

Sicer pa je iz MB do Verone okoli 480km, kar je manj kot 5 ur. Če se sejem odpre ob 9.00 je odhod ob 4.00 zjutraj dovolj zgodaj. Res pa je, da je ta avtobus zelo ugoden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zdej? ...a mate vsi prevoz? :surrender:

ZADNJA INFO:

Na naših 2 busih so 3 zici fraj... Če koga še zanima... cena 45 €... odhod iz Velenja ob 1.45; iz Koroške pa kako dobro uro prej... pobiramo še v Arji Vasi; lahko tudi na Barju v LJ...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slik ste pa kr dost posnel,super.............men se v tej gužvi,ki je bla v soboto ni dal dost slikat....sem pa mnenja,da letos ni blo tak pregledno in tulk obširno v smislu motorjev kot lani!!velik kramarije,pa stvari ,ki ne sodjo na motosejm,čoperisti in tisti ,ki obožujejo predelave-custome so pršl na svoj račun,cene opreme pa mal večje kot lani, skratka se mi je osebno zdel slabše kot lani.....vseeno lep zimski dan.... :rolleyes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najslabše je to, da je bilo razen custom zadev vse ostalo med sabo pomešano. Mogla bi bla hala custom, 2 ali 3 hale proizvajalcev in 2 hale opreme pa bi točno vedel kako pa kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...S tole zmešnjavo se kar strinjam... Sma s kolegico "nekje" v hali 6 ali 7 kupla jakni in jih seveda tam pustila, da nisma nosila s sabo... ob petih popoldne nama je bilo že pa prav vroče, ko sma tisti štant 10 minut iskala... Se mi je pa ponudba sicer zdela izredno bogata, vsaj kar se nakupov tiče... cene ugodne... V rokavicah in jakni sem si že fajn furo povrnu! Pa napasel oči in "rit na marsikaterega pritisnil"...evilgrin.gif Ta boljš je razstavljal Kawasaki, vsa čast! - pogrešal sem le GTRja, pa Triumph... pri Yamahi in suzukiju je manjkala močnejša čoper ponudba; Honda ni pokazala crosrunerja in crosturerja - samo aktualno ponudbo. No mal sem bil razočaran (ali pa nisem našel) ponudbo Aprilie, Motoguzija in BMWja? Nas je pa res že fajn basal cajt, dobro urico nam je vzel ogled programa in 9 ur za vse temeljito obdelat je kar malo! Me je pa v živo (predvsem ko sem sedel nanj) razočaral Diavel - v primerjavi z V-Maxom je res samo caferacer in nič drugega...rolleyes.gif - se res ne da z njim kam daleč peljat... me je pa ponovno fasciniral Voyager, najbolj pa Victory - ti mopedi, vsaj v primerjavi s Harlejem imajo prihodnost...v svojem segmentu seveda..

Vsekakor ...v Verono grem naslednje leto spet (tretjič); na imot pa verjetno nikoli več - živ dolgčas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!