Skoči na vsebino

KTM 690 SM


Lamb of God

Priporočene objave

Zdravo! Nikjer nisem zasledil teme o tem motociklu, vem da motor ni nov model, pa vendar ni videti da bi ga kdo imel, ker nihče ne piše o njem?? Zanima me, če je na motosvetu kakšen lastnik tega motorja, da poda svoje vtise, mogoče kakšno predelavo :whistle: , no pač nasploh debata o tem motorju. Mogoče se zanimam za nakup, pa nikjer ne najdem nič napisanega o njem, razen v revijah, kjer so bili testirani.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Nikjer nisem zasledil teme o tem motociklu, vem da motor ni nov model, pa vendar ni videti da bi ga kdo imel, ker nihče ne piše o njem?? Zanima me, če je na motosvetu kakšen lastnik tega motorja, da poda svoje vtise, mogoče kakšno predelavo :whistle: , no pač nasploh debata o tem motorju. Mogoče se zanimam za nakup, pa nikjer ne najdem nič napisanega o njem, razen v revijah, kjer so bili testirani.

LP

Jaz imam E-ja (tako da ni ravno isto), od predelav je običajno zamenjava izpuha in "prevezava" elektrike (odstranitev blokad v prvih treh prestavah), ob zamenjavi izpuha bi moral naložiti nov program (baje pa se elektronika prilagodi tudi sama). Motor na mojem je v osnovi isti in zaenkrat nimam pripomb (mogoče edino to, da so si omislili motorno olje 10-60w, pod obvezno, prodaja pa ga praktično nihče).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em :? oprosti nisem razumel kakšen model pa je E? a govorima o istem motorju? Drugače pa sem misli glede predelave tudi akkšno vizualno, npr sprednjo masko ter blatnik(štorklja) Sem malo primerjal pa mislim da ima smc enako sprednjo luč. In koliko te potem stane servis take mašince? Pa na koliko km ma intervale? post-14445-1227117255.jpg LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je 690 e (enduro), samo en izpuh, servis na 5000 km, 120€ prvi servis, garancija 2 leti. Na vizualno predelavo nisem niti pomislil, vem da obstajajo za sm-a različne maske (vetrna zaščita), verjetno pa tudi ostale plastike.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Mene pa zanima nekaj. GOODSPEED pnevmatike ima kdo izkušnje.? po podatkih katerih sem dobil z .UK in .NL so bojda TOP gume in da se lahko naši "standardni" proizvajalci skrijejo? Npr. MT-60, michelin, dunlop oz. razen Pirelli Roso 2

160/60 R17

Cestna legalna

oz.

Legalna cestna II

Hvala za kakšne predloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Eno vprašanje za lastnike SMC 690. Ali se da nstavljat višino motocikla z nastavitvijo zadnjega fedra? Še moj bivši ER-5 je to imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta nastavitev ni namenjena nižanju oz. višanju motorja!

Preberi npr tole za začetek:

Za nižanje dobiš posebne poveznike za zadaj, spredaj pa vilce spustiš. Al pa kupiš čoperja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno funkcijo pa imajo tedaj tisti navoji na fedru? Bom prebral ob priliki tvojo povezavo.

Lej, ne mi sedaj s čoperji uletavat. Iz SM na čoperja. Ti si mi pa en zajebant :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si mi pa en zajebant :D

Tolk kot ti s primerjavo z ER-5 :whistle:

Čist na kratko: namen nastavitve je prilagoditev vzmetenja posamezniku glede na njegovo težo in njegov stil vožnje. Torej, če imaš na svoji ER-5 feder čist na mehko, imaš pa 160 kg, je ta nastavitev neprimerna - s tistim navojem nastavljaš trdoto vzmetenja, ne pa nižanje in višanje motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni mene pa zanima glede blokade na 35kw(a2 izpit).Katerega zastopnika priporočate in če kdo ve kakšna je približna cena le te.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni!

 

mene pa zanima je mogoče kakšen lastnik oz. bivši lastnik tukaj in lahko pove več o teh motorjih. zanimajo me predvsem stroški vzdrževanje, težave na tem motorju..

 

motor je verjetno isti kot pri duku 3 in pa 690 SMC motorju?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!