Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

saj traktorska je enako velika kot od motorja ce se prav spomnim...

Ce bomo slucajno dobil tiste evropske zracne zavor jih pa pac nekateri ne bomo mel gor..... **bi ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tko! B)

Najbolje da začnemo počasi sestavljat seznam

A) Opreme, ki je ne bomo imeli na mopedu:

1. tablice

2. špegli

3. žmigovci

4. bremze (v prehodnem obdobju samo ročice & pedali, pozneje komplet)

5. Broj jedan 1

6. ............ (prosim za ažurno dopolnjevanje)

B) Opreme, ki jo bomo obvezno imeli na mopedu:

1. baseball kiji (minimalno 1 kom., ve se v kakšne svrhe!)

2. granitne kocke

3. dobro viden jumbo plakat, na katerem mopedist v loku ščije na zakone

4. rostfraj identifikacijske ploščice med zobmi

5. .............

6. ............. (tudi tulele prosim za ažurno dopolnjevanje)

Naredite mi to deželo spet barbarsko!

(variacije na temo Adolf in Sloweniland by anarhist PEPE) B)

Popravljeno . Popravil Brrrm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tole smo že rešili.

Yst žal ne znam ažurirat spiskow. Če bi bil eden od motoratorjev tako dobrotljiv da bi vštulil Broja 1 pod št.5 spiska A, bi bilo takoj manj zmede, kar je za negovanje kaosa zelo pomembno! :blink:

Če se da pa komplet temo fliknit v Kr neki, bi bilo pa spljoh idealno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vrjamem da bomo dobili ta velike tablce, po moje bojo take kot zdej <_<

sej italijani imajo podobne kot mi, francozi pa jo lahko pokrijejo z tremi prsti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok sele zgleda aprilia RS 50 s tisto rumeno tablco, je guma sirsa od tablce! :D kok bi sele gold wing zgledu z rumeno... :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh.. pa večjo maš tablico, bol se ti cifra viji... te pa sm zaj lih pogrunto neko stvar za prekrivanje tablice, te pa mi zaj nebojo dimenzije štimale ;) hehe... pa grde so one vlke tablice, zato me moti! :)

In v čem je tu problem..

BTW: zakaj si sploh registriral moped, če ti potem vsilijo tisto grdo vlko tablico z reg. številko? ČE bi bil frajer, ga ne bi registriral, pa bi se vozo okoli... cccc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukej se najlepše zahvaljujem Brrrm-u

da je odločil, da se moje malenkosti

ne šraufa na motor

:rolleyes:

v daljni preteklosti so enga

kje imel iste začetnice imena pa priimka

kt js nekam prbil (niso še mel knipingou)

pa dobr vem da se ni dobr počutu

prouzaprou se je zlo slabo počutu

spljoh pol kse je en zmotu pa mu namest vode

dal pit jabolčni kis,

za katerga sicer praujo da je hudo zdrau,

ampek ne u takih količinah naenkrat

:(

pa če stko žejn

:(

torej fanta je nakonc kr zmankal..

pa še dons ne vejo čist zihr kam je in kuko je spi..u

nekam u puščavo.. mislm

eni so pol ful nakaldal u zvezi s tem, pa eno knigo napisal

kjo dos zlo radi čitajo tipi

k padejo u depro zarad tega k ns use nakonc čaka ista usoda

u tej knigi je ful praulc

pa ublup:

kuko tist na konc

NI tist nakonc

pol so pa eno cool fermo na pudlagi te knige naredl

kje dons najstarejša pa najbl bugata ferma na svet s centram u državi mafije - sej se ve a ne zakua

tipičn za to fermo je da ma zmeri hudo stare direktorje k komi hodjo in pojma nimajo zakua gre

usake tolk časa se pujaujo u kakšni filiali u drugih državah pa puvejo ludem da nej se ne puntajo

:angry:

pa nej pridn dnar u nihove filiale nosjo

sej bo kmal bolš k bodo usi pucrkal

paujo z utpustki dukazval kuko fejst so bli čeprou spljoh niso bli fejst

:rolleyes:

utroke pa morjo naučit da bojo tut uni dnar u filiale nusil

zuto da bodo filialenlajterji lohka že zdej

kot u nebesih živel..

ok, no

še enkrat hvala

:D :D

res se ne bi dobr pučutu

če bi me recimo Pepetu na Suzo pršraufal

pa pol ukol nurel

pa na 3M namest Cocokte

bogveqa dal za pit

:D :D :D

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh.. pa večjo maš tablico, bol se ti cifra viji... te pa sm zaj lih pogrunto neko stvar za prekrivanje tablice, te pa mi zaj nebojo dimenzije štimale ;) hehe... pa grde so one vlke tablice, zato me moti! :)

In v čem je tu problem..

BTW: zakaj si sploh registriral moped, če ti potem vsilijo tisto grdo vlko tablico z reg. številko? ČE bi bil frajer, ga ne bi registriral, pa bi se vozo okoli... cccc...

eh.. pa mam jaz svoje finte ;) ... ne razumeš.. sej če om meu kdaj to nareto oš vijo kak je pa oš razumeu :) hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bojo nove tablice:

- čim manjše

- čim lepše

- čim bolj se estetsko ujemale z mojim motociklom (in Vašimi)

- za dalj časa v veljavi kot dosedanje

- ........

- ...........

- predvsem pa da nas bodo čim man ruknle po žepu!!!

Ciao,by Pero

PS: Glede drugih novosti se pa ne sekiram!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, če bodo velike kot pri avstrijcih jo bom sigurno požagal, kot to delajo naši sosedje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ne vem sicer, ce je tole za v to rubriko, ali ce ze obstaja kaksna rubrika s tole temo, pa vendar:

Vceraj sem nekje med Novigradom in Jesenicami !! :)) izgubil reg. tablico. Tudi priblizo ne vem kje bi lahko to bilo, peljal pa sem se takole: Novigrad- Buje- Dragonja- po stari cesti do Logatca, cez Rovte v Ziri- Gorenja Vas- Skofja Loka- Kranj- Jesenice. Ce jo je kdo slucaaajno nasel... videl..

Hvala!

LP!

M@to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bomo vedli, da je tvoja? Kakšne oznako ima?

Malo povprašaj po policijskih postajah na poti. Velikokrat ljudje tablice prinesejo policistom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... KR - pa moder jeseniski grb z eno cudno belo cacko :) , to pa kar zadostuje, ane. Najbrz nas ni veliko z Jesenic, ki smo izgubili tablico ;)

M@to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... KR - pa moder jeseniski grb z eno cudno belo cacko :) , to pa kar zadostuje, ane. Najbrz nas ni veliko z Jesenic, ki smo izgubili tablico ;)

M@to

spa res čudn

taprau gorenc

še pr podatkih šparaš..

a zdej nej pa mi usazga kse mim prpele s KR tablco za ušesa k tep prpelemo

toja familija ma gutou za zajtrk svež gurenski zrk

za kusiu zabelen z Lj smogom

za večerjo pa usi 11,5 minut glubok dihate tist

kar je ustal ud zajtrka pa kosila

:D :D :D :D :D

pr pc-ju pa tipkovnco&miško šparate

:D :D :D :D

dejdejpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kuko sem pa vedu, da si iz lublane... ;)

Za tablco sprasujem, ce joj kdo najdu, ce se pa ze kdo z njo okol fura, naj mu jo pa boh pozegna :) Jez ga ne grem jagat pa pult mu jo z rit :) No pa useen, ce bi jo kdo zasledu:

KR E5 - 39

M@to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Enako se je zgodilo meni pred nekako tremi tedni, ko sem izgubil tablico nekje med Portorožem in Vrhniko :( . Počakal sem par dni, nato klical/prijavil izgubo na policijsko postajo (v občini kjer sem stalno prijavljen), če jo je kdo prinesel. Pa jo ni, na žalost. Policaji naredili zapisnik moje prijave (obvezno!), potem pa sem šel po novo (na AMZS). 6200 SIT. Zvrtal dve luknji skozi novo tablico IN plastični okvir (Ki bi jo moral držati sam od sebe, kao), učvrstil z dvema M4 šraufoma (in mativami) na nosilec. Menda zdej BO (no ja, zdržala je že ene Dolomite).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dne 19.07.2003 pa se je izgubila tud moja reg. tablica LJX2-95 in sicer nekje med Ajdovščina in Cerknico. Vozil sem Ajdovščina - Vipava - Rebernice - Razdrto - Postojna - Unec - Cerknica. Preklical vse policijske postaje in cestna podjetja pa nč. :(

Očitno bo treba novo. Okvirček bom pa reklamiral :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... KR - pa moder jeseniski grb z eno cudno belo cacko :) , to pa kar zadostuje, ane. Najbrz nas ni veliko z Jesenic, ki smo izgubili tablico ;)

M@to

Moja prejšnja tablica se tudi verjetno še nekje valja (KR, jeseniški grb...) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Enako se je zgodilo meni pred nekako tremi tedni, ko sem izgubil tablico nekje med Portorožem in Vrhniko :( . Počakal sem par dni, nato klical/prijavil izgubo na policijsko postajo (v občini kjer sem stalno prijavljen), če jo je kdo prinesel. Pa jo ni, na žalost. Policaji naredili zapisnik moje prijave (obvezno!), potem pa sem šel po novo (na AMZS). 6200 SIT. Zvrtal dve luknji skozi novo tablico IN plastični okvir (Ki bi jo moral držati sam od sebe, kao), učvrstil z dvema M4 šraufoma (in mativami) na nosilec. Menda zdej BO (no ja, zdržala je že ene Dolomite).

Tudi sam sem izgubil tablico konec aprila, med iskanjem svoje našel tablico nekoga drugega, jo odnesel na policijo in povprašal, če slučajno kaj vedo o moji. Na policiji nisem dobil nobenega zapisnika, naslednji dan sem pa na upravni enoti brez vsakega problema dobil novo tablico.

Ker sem prepričan, da se bo našel kdo, ki bo pametoval o tem, da ni čudno, če nam odpadajo tablice, ko jih pa snemamo in ponovno nameščamo, naj povem, da je bil moj okvirček star malo manj kot eno leto (kupljen v trgovini) in po tistem, ko sem vanj pravilno vmestil tablico ni bila nikoli sneta.

No, kakorkoli - sedaj tudi mojo (novo) tablico krasita dva knipinga, privijačena skozi tablico, ovirček in zadnji blatnik <_< .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Knipinga?? Za 6200 SIT jo bom z M8 prisraufal. To sta dva rezervarja bencina :)

Pozdrav z gorenjske ;)

M@to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... KR - pa moder jeseniski grb z eno cudno belo cacko :) , to pa kar zadostuje, ane. Najbrz nas ni veliko z Jesenic, ki smo izgubili tablico ;)

M@to

Moja prejšnja tablica se tudi verjetno še nekje valja (KR, jeseniški grb...) ;)

Jah, sej smo jih polno našli, pa nismo ziher, če je bla kšna tvoja, pa smo pol vse dal ke k smo jih najdl.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!