Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

pred 18 minutami, Snecer pravi:

Meni je neprivito tablico po par tisočkm zaradi vibracij in slo cest vrglo iz okvirčka...od tedaj je privita

GS nič ne vibrira in trese :P, ESA svoje dela. Vrtal ne bom, bom pa power fix (pikico) sigurno uporabil =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest jo imam v alu okvirju "zapertlano" in privito s tremi vijaki, da če mi jo hočejo tamodri odšravfat, ...... jo naujo mogl...   :lol1:

...aja... pa s kukarbon 3D folijo polepljeno, da mal lepš zgleda..  :D

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Snecer pravi:

Meni je neprivito tablico po par tisočkm zaradi vibracij in slo cest vrglo iz okvirčka...od tedaj je privita

isto, že 3 sem izgubil, nazadnje v Romuniji. :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

isto, že 3 sem izgubil, nazadnje v Romuniji. :(

 

.

... pa ne za dolgo časa ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

no pa si sam javno povedal, da si bil poleg :) iz fotke se to ne vidi :) 

(5) Registrske tablice morajo biti pritrjene tam, kjer je to predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene. 

Kaj ima to vezo z objavljanjem podatkov, kjer se lahko nekdo prepozna oziroma ga lahko drugi prepoznajo? Po možnosti partner:lol1:

pred 3 urami, HyperJack pravi:

Pa nism tolk plačal za tablico, da jo bom skrival...no kr povežite obraz s tablico, kakšna kava bi se mi prilegla čez sezono...letos mi ni niti en za kafe dal :P

dsc9155.jpg

Napaka. Pisati bi moralo PL. 

Jaz ponavadi povežem tablico in ime na plačilnem nalogu:lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Zivnorc pravi:

... jest jo imam v alu okvirju "zapertlano" in privito s tremi vijaki, da če mi jo hočejo tamodri odšravfat, ...... jo naujo mogl...   :lol1:

...aja... pa s kukarbon 3D folijo polepljeno, da mal lepš zgleda..  :D

 

Če voznik ne odstrani registrskih ali preskusnih tablic z vozila, se odstranijo z neposredno fizično prisilo na voznikove stroške. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

če kdo vidi tako tablco ... LJ MAUS naj ve, da je bila na ukradenem motorju in komot prijavi na policijo...

Mogoče so jo pa samo predstavniki Walt Disney-eve korporacije začasno zaplenili. Pa poslali v centralo v redizajn, da bo pisalo tko kot mora: MIKI MAUS :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Snecer said:

no pa si sam javno povedal, da si bil poleg :) iz fotke se to ne vidi :) 

(5) Registrske tablice morajo biti pritrjene tam, kjer je to predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene. 

Sem kje zanikal ali skrival? Registrske pa še vedno ne veš. :) Če se potrudiš jo celo prebereš na eni sliki v isti temi. Za vsak slučaj je v garaži še en motor, če bo kdo slučajno preveč ljubosumen... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Če voznik ne odstrani registrskih ali preskusnih tablic z vozila, se odstranijo z neposredno fizično prisilo na voznikove stroške. :jezik:

no sedaj bom  pa še 8 ključ zraven fural :lol1:pol bodo pa spet govorili, da sam šraufam... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, solorider pravi:

no sedaj bom  pa še 8 ključ zraven fural :lol1:pol bodo pa spet govorili, da sam šraufam... :kva2:

sej majo ključ policaji, brez panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

sej majo ključ policaji, brez panike

saj si ga slišal, pol mi še zlatarske ure zaračunajo... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Nekdo je danes izgubil tablico z ljubljansko registracijo komplet s plastičnim okvirjem na vrhu črnokalske tripasovnice, verjetno v smeri Kopra. Tablica je položena ob zlovešč prometni znak (glej foto). 

cc.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, dlicen said:

Nekdo je danes izgubil tablico z ljubljansko registracijo komplet s plastičnim okvirjem na vrhu črnokalske tripasovnice, verjetno v smeri Kopra. Tablica je položena ob zlovešč prometni znak (glej foto). 

cc.jpg

oj

jaz sem jo zgubil danes tam, samo ne vem, če je moja in ker nisem iz primorske me zanima, ali se slučajno spomniš številke (ali vsaj nečesa) da se bz ne vozim dol?

hvala!!!

 

LP

 

Parov

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko grem jutri zjutraj okoli 9 ure do tja in pogledam, pa potem sporočim....

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tablica je pri meni!

Moj gsm je v mojem profilu...

Kdor jo pogreša, oz. pozna tistega, ki jo je izgubil, naj mi v ZS pošlje izsek iz prometne z registracijo in naslov(da ne pride do kake zlorabe...). Lahko jo pošljem po pošti, lahko pa se dobimo naslednjo soboto 21.4.2018 v Postojni na kavi(OMV Postojna).tablica.thumb.jpg.feafb0c1ce3b99c107170213b8213d05.jpg

Lep pozdrav, 

C eagle

 

Ps: če se nihče ne javi v roku 8 dni, bo predana UE Koper...

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, dlicen said:

To je od @panap, včeraj sem jo položil ob znak. Rešeno!

 

Ja rešeno :D, tablica je pri lastniku...

Kavico sva spila, rekla par besed o motorirajnu in življenskih stvareh, pol pa vsak na svojo stran...

Prijeten fantina. Me  veseli, da sem ga spoznal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, C eagle said:

Ja rešeno :D, tablica je pri lastniku...

Kavico sva spila, rekla par besed o motorirajnu in življenskih stvareh, pol pa vsak na svojo stran...

Prijeten fantina. Me  veseli, da sem ga spoznal.

Dlicen & C eagle, obema hvala za akcijo!!  Upam, da ne bo treba, a vrnem uslugo naprej.

LP & Srečno vožnjo,

 

P.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

odpadla mi je registrska lj f4 5s - domžalski grb..najbolj verjetno med postojno in omv senožečami ..če jo je kdo videl ali našel naj mi prosim napiše zs..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 10. 2017 ob 10:09, Snecer pravi:

Meni je neprivito tablico po par tisočkm zaradi vibracij in slo cest vrglo iz okvirčka...od tedaj je privita

Pa jo sploh lahko prevrtaš, da jo priviješ ali zakovičiš? Ali ne gre že za poškodovanje....? Ker ti plastični okvirji so za ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, tourer pravi:

Pa jo sploh lahko prevrtaš, da jo priviješ ali zakovičiš? Ali ne gre že za poškodovanje....? Ker ti plastični okvirji so za ....

Da, če je narejeno lepo in solidno, se ne bo nihče obregnil vate. Jaz imam vse prevrtane, privijačene, pa še vijake zalepljene, ker sem že 3x tablico izgubil. 

Mislim, da je v tej temi že Borutt dal izvlečke iz zakona, kako je s tablicami.

evo našel:

5) Registrske tablice morajo biti pritrjene tam, kjer je to predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene. 

 

ps. po mojem menenju se poškodovanost nanaša na poškodbe z namenom skrivanja ali kako drugače pretvarjanja vidnih podatkov na nji. Moja je že (sem povedal da sem jo izgubil) že povožena, pa ravnana...v glavnem že kr boga, ampak se vse normalno vidi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene

Prav tako piše ???:? Potem jo bom privil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm jo privijaču .. na beli deu .. beli del sem pa prebavrvu z belim lahkom za nohte ... tko da se skor ne vid :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!