Skoči na vsebino

Honda NX 650 Dominator


simonsi

Priporočene objave

Zdravo,

kupujem rabljem motor in razmišljam tudi o Hondi Dominator.. všeč mi je.

Zaenkrat ne vem kaj dosti o motorjih pa me zanima slabosti če je motor zračno hlajen kot je menda Dominator?

Pa še ena info bi mi prav prišla... kolk bi moral biti motorist visok za Dominatorja?

So še kakšne specifične  slabosti na katere bi moral biti pozoren pri rabljeni Hondi dominator?

Kako je z modeli po letih se ful razlikujejo? Opazil sem da imajo nekateri smernike prve v maski drugi pa samostojno na nosilcih … :)  

Aha pa tista zaščita za prvi disk … je to snemljivo? ali pač prav pride...lepo mi pa ni.

Vnaprej hvala povratne informacije.

Zenith

Popravljeno . Popravil zenith
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zenith aha še ta razlika ...zaščita auspuhov je pri novejših modelih nekoliko obsežnejša....se pravi več ga pokrije kot pri starejših modelih.

morda ve kdo  za naslov spletne strani, ki jo je Damjan omenjal na njegovih objavah?

Popravljeno . Popravil zenith
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo,

na moji Hondi Dominator imam težavo s smerniki. Ko je motor prižgan in je v leru ti delujejo brez problema. Med vožnjo pa ne delujejo.... desni še občasno, na trenutke se kontrolna lučka za smernik prižge, sicer pa ne.

Je problem v stikalu? ali le v stikih oz. kako si lahko razlagam da v nevtralnem položaju smerniki delujejo, med vožnjo pa ne?

Vnaprej hvala za pomoč.

lp,z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, zenith pravi:

Zdravo,

na moji Hondi Dominator imam težavo s smerniki. Ko je motor prižgan in je v leru ti delujejo brez problema. Med vožnjo pa ne delujejo.... desni še občasno, na trenutke se kontrolna lučka za smernik prižge, sicer pa ne.

Je problem v stikalu? ali le v stikih oz. kako si lahko razlagam da v nevtralnem položaju smerniki delujejo, med vožnjo pa ne?

Vnaprej hvala za pomoč.

lp,z

Veliko lažje je če pišeš v pravo temo. Isto vprašanje lahko postaviš tudi tule:

https://motosvet.com/tabla/topic/40581-sam-svoj-mehanik-vse-mogoče-okoli-šraufanja/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Pozdravjeni.Ima mogoče kdo kakšne rablejene kose za dominator doma?Prednjo luč,plastike,žmigavce,....itd.Imam letnik 99.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!