Skoči na vsebino

Laverda


brane23

Priporočene objave

Za tiste čase sploh ni bla "švoh". Črna, zlate "feltne", kromani izpuhi, 8 ventilov, 6 brzin....

Na sliki se ne vidi glih dober je že malo zbledela, spomin je pa še živ!

post-7865-1233517195_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imel 500-ko, leta 82; novo; dvakrat bat ujel ventil - moja krivda; šraufal sam; rezervne dele in potrošni

material dobival direktno iz tovarne; po 5letih (vožena leto manj, ker sem bil vmes v jna ) in 60k km sem jo moral prodati, ker je bila špaga za motor in avto prekratka. dolgo mi je bilo žal.... pustila me ni nikjer, dvakrat z njo prevozli grčijo (pa ne z ladjo do grčije ampak čez jugo, v enem dnevu b.p.)

dobre izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Fantje, ko bi vi vedeli, kako sem vam fovš......

Kaj bi dal za eno lepo 500 ali pa 1000 RGS.....

Pa nimam niti za MZ :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500 Sport je bila moj prvi zaresni motor. Na njo sem leta 1984 prešel iz MZ250.

Bila je nova, lepa in imela je lep glas.

Sicer pa je bil to zelo nezanesljiv in problematičen motor. Če si odprl gas je crknila žarnica, za žarnice sem dal več kot za bencin.

Če si hotel na daljšo vožnjo, si moral voziti z zelo nizkimi obrati, da si se zvečer lahko vrnil s sprižgano lučjo.

Po enem letu sem jo prodal. Jote so bile takrat zakon, ta glavni frajerji so imel pa rdečo RGSko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kje ste Laverdisti? Je kje še kakšna 750sf, 1000, 1200? Kaj bi jaz dal za en tak stroj......

Samo kaj, ko je plača :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sicer ni najnovejša novica, pa vendarle... Iz matične tovarne Piagio, ki je lastnica znamke Laverda je vsake toliko pricurljala kakšna udarna novica, da se pripravlja povratek zmanke, pa iz vsega v več kot desetletju od zaprtja vrat tovarne v Zane blizu Vicenze ni bilo nič. Nekaj zanesenjakov se je odločilo znamko Laverda skozi zadnja vrata spet postaviti na moto zemljevid. Izdelek se imenuje Motoci Breganze 750 SF. Uporabili so vodno hlajen agregat iz Laverde 750, katerega so začeli prodajati leta 1997, pa vse do bridkega bankrota leta 1999. Takrat se je prodajal v modelih 750 S, 750 S carenata, 750 S strike, 750 S Formula in Diamante 750. Takrat jim je za osnovo služil blok starega doberga 350/500, katerega so predelali za dodatno vodno črpalko ter dodali elektroniko in direktni vbrizg.

Najprej ena slikica Laverde Strike, potem pa še nova, potem pa še Breganze 750 SF...

Laverda%20750%20Strike%2099%20%201.jpg

tumblr_lugf3jrWIS1qm86t3o1_500.jpg

Breganze+750+082.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jaz zastopil bo zadeva stala okrog 20 tisočakov... Je pa letni plan 40 do 50 motorjev. Torej bo reč precej ekskluzivna in skozi te oči vredna vsakega centa... Ampak moje besede je treba jemat z rezervo, moja italjanščina je omejena na naročanje enega velikega piva, seveda z obilo gestikulacije... Če bi kdo prevedel, bi bilo fino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po izjavi novinarju naj bi zadeva stala nekje okoli 28-30.000 €, testiranja so v zaključni fazi, naročila pa naj bi začeli sprejemati spomladi.

Motorji naj bi bili ročno izdelani iz najboljših komponent, kar je tudi sicer njihova filozofija, ki se jo mislijo držati tudi ostalih modelih, ki jih bodo naredilo (ko in če, seveda...).

Aja, pa ne morejo uporabit imena Laverda, ker je to ime pač zaščiteno in zato je ime znamke Breganze. V prihodnje pa naj bi obudili tudi Joto, samo še ne naslednje leto...pač v planu je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo všeč!!! :) oblika, komponente, izpuh čist v stilu kakšnih Lafranconi izpuhov,...

@SF: a je kje kaj tehničnih podatkov, ker če sem prav zastopil je okvir iz ergala, tko da tole mora bit ultralahka zadeva :smoke:

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se najde...

85 - 90 konjičev, 75 Nm pri 7200 obratov/min, katalizator, EURO 3 norma in 2 leti garancije.

Medosna razdalja 1440 mm, teža 170 kg...

Za okvir pa krožijo različne verzije. Po eni naj bi bil alu 7020, po drugi pa CrMo4.

Na slikah se vidi tudi različne vilice in različno postavljene hladilnike...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se najde...

85 - 90 konjičev, 75 Nm pri 7200 obratov/min, katalizator, EURO 3 norma in 2 leti garancije.

Medosna razdalja 1440 mm, teža 170 kg...

Za okvir pa krožijo različne verzije...

Po eni naj bi bil alu 7020, po drugi pa CrMo4.

Ya, right... 170kg my ass. takale mašina tud prazna nima tolk mal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ya, right... 170kg my ass. takale mašina tud prazna nima tolk mal...

to je prbližn tolk, kokr je l.82 imela 500S..... 30let, novejši lažji material.... možno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštno ampak 30 000 evrov za 750 kubov, pa še brez imena Laverda? Sem precej skeptičen. Precej dražje kot Norton Commando, osnovni model je cca 12000 funtov,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko Nortonov Commando pa prodajo na leto? Kolikšna je serija?

Prva serija je bila 200 motorjev, ki so jo takoj prodali za cca 17 000 evrov. Gre za podoben cafe racer, butični izdelek. ( Ohlins, brembo etc)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm no ja... Po moje igrajo na karto majhne serije... Že pri številki 200 kosov se ne da govoriti o seriji, sam ga še nisem videl v živo. 50 kosov na leto bo res redko videm motocikel... 200 kosov japonci skupaj zmečejo do prve jutranje kave...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ne razumem. te fore z malo kosi. Kaj pol če jih je malo? in kaj pol, če ma ohlinse? razumem butično bimoto, ki je nek posebnega. ima neko filozofijo. Nortom ma pa motor na dročnike in ohlinse. Ko de bi jez za na sprehod obul kopačke. Ampak ne navadne, res drage kopačke.

Da ne bo pomote. originaln Comando mi je ekstremno kul stroj.

SF, kaj pravi tvoja Laverda, bo kmalu ropotala?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ne razumem. te fore z malo kosi. Kaj pol če jih je malo? in kaj pol, če ma ohlinse? razumem butično bimoto, ki je nek posebnega. ima neko filozofijo. Nortom ma pa motor na dročnike in ohlinse. Ko de bi jez za na sprehod obul kopačke. Ampak ne navadne, res drage kopačke.

Da ne bo pomote. originaln Comando mi je ekstremno kul stroj.

SF, kaj pravi tvoja Laverda, bo kmalu ropotala?

Norton je tudi tako kot Bimota, nekaj posebnega in ima neko filozofijo. Glede Ohlinsa, dobro vzmetenje je dobro vzmetenje. Trenutno delajo 5 - 10 kosov na teden, Koliko lepih ur, avtomobilov, oblek, jaht, čevljev... naredijo v majhnih količinah do 5 kom na LETO? Zakaj? Razlogov je več: ekskluzivnost, drago ročno delo, nezanimiv izdelek za široke mase ampak zanimiv za fetišiste, nezainteresiranost avtorja za masovni trg.... Samo v Italiji je vsaj še 4 -5 delavnic, ki ponujajo motorje v majhnih količinah...trenutno se spomnim CR&S, Vyrus....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!