Skoči na vsebino

Držalo za sopotnika Vinxx Grip


Bela81

Priporočene objave

Sportni motorji,so najlepsi motorji,kar jih je motoristicni svet kdaj videl...

Strinjam se,da je najbolje biti sam/a na teh letecih zverinah, vendar, nimajo vsi te srece in 'morajo' imeti s seboj 'prikolice'...

Za olajsanje bolecin in rizika,da se na kaksnem semaforju ne 'pozabi' sopotnika/ce...je cena okrog 250.00 eu in je tudi HOMOLOGIRANO!!!!

Najvecja pozitiva pa je ta,ce se sopotnik ne zna prepustiti voznji in na kaksnem ovinku 'pozabi' iti v ovinek z vami, se tukaj to ne more zgoditi,ker je zadeva narejena tako,da ima sopotnik obcutek,kot da sam vozi...

Poglejte...

        http://www.vinxxgrip.ch/?view=2127

Cena je se malo visoka,vendar se mi zdi ideja kar lepa,bo malo za pocakat,kot za vsako stvar,ampak sem vam morda pomagala pri nakupu darila (Valentinovo,Bozic in roj.dan skupaj!!!) za svojo najdrazjo!

Lepo sezono vsem!!! :winkiss:

Bela81

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za sopotnico sigurno zlo dobr, sam še zmer-zadnji sedež ni preveč udoben :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za sopotnico sigurno zlo dobr, sam še zmer-zadnji sedež ni preveč udoben :trance_33_sleep:

Menjaj ga z geliranim..je debelejsi za 0.5 cm,pa mehek je fulll...Itak,da ni za delat full km,vendar je dosti bolse...cena je odvisna od modela..za Kawasaki zzr 1200 je bila cena 90eu(lani)...ce ti kaj pomaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjaj ga z geliranim..je debelejsi za 0.5 cm,pa mehek je fulll...Itak,da ni za delat full km,vendar je dosti bolse...cena je odvisna od modela.

Bela, kam lahk pokličem tel??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem že enkrat vidu,po moje ni slaba ideja...sam cena res mal huda..

bella,ste dobili kakšne podrokavice? se že en čas odpravljam,da pridem pogledat...ker nazadnje jih še niste imeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa gledu od ene firme (mogoče angleške, ne vem točno) iz karbona. Full bolš zgleda. Pa za tale vinxx grip tut ne vem kolk je dobr da sopotnica vso težo na tank prenaša, kr ne vem če je narejen tank za to da prenese še dodatne kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Js sm pa gledu od ene firme (mogoče angleške, ne vem točno) iz karbona. Full bolš zgleda. Pa za tale vinxx grip tut ne vem kolk je dobr da sopotnica vso težo na tank prenaša, kr ne vem če je narejen tank za to da prenese še dodatne kg.

ti si vidu tole. tud stane še bolše kot bolš zgleda :D 500€ vinxx je snemljiv, in če je švicarski, sumim, de je dobro zamišljena zadeva. najbrž lahko, ob menjavi motorja, zamenjaš samo pritrdilno ploščo na tanku.

ker pa se mi še zmer zdi drag, me zanima, a je kdo v kaki štacuni videl kej takega, oziroma točno to.

post-1354-1245066477_thumb.jpg post-1354-1245066485.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si vidu tole. tud stane še bolše kot bolš zgleda :D 500€ vinxx je snemljiv, in če je švicarski, sumim, de je dobro zamišljena zadeva. najbrž lahko, ob menjavi motorja, zamenjaš samo pritrdilno ploščo na tanku.

ker pa se mi še zmer zdi drag, me zanima, a je kdo v kaki štacuni videl kej takega, oziroma točno to.

post-1354-1245066477_thumb.jpg post-1354-1245066485.jpg

Pa nevem če si ti splača tole kupovat. Zih poznaš kje koga k ma CNC, narišeš lepo tak nosilc v kakšnem AutoCad-u, solidWorks, ... pa mu daš in ti lepo iz aluminija nardijo.

Daš marbit še eloksirat. In si zmagu.

No vsaj jest bi zih tko naredu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si vidu tole. tud stane še bolše kot bolš zgleda :D 500€ vinxx je snemljiv, in če je švicarski, sumim, de je dobro zamišljena zadeva. najbrž lahko, ob menjavi motorja, zamenjaš samo pritrdilno ploščo na tanku.

ker pa se mi še zmer zdi drag, me zanima, a je kdo v kaki štacuni videl kej takega, oziroma točno to.

post-1354-1245066477_thumb.jpg post-1354-1245066485.jpg

lustna zadeva ... majhno, prirocno ... tud mene zanima, kje bi se dal kaj takega kupit ... ce zna pa kdo to zrisat u CADu pa toliko bolje B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lustna zadeva ... majhno, prirocno ... tud mene zanima, kje bi se dal kaj takega kupit ... ce zna pa kdo to zrisat u CADu pa toliko bolje B)

To narisat pa ja ni nevem kak problem. Če boš lepo prosu ( :beer2: )ti tik tak nardim, sam mere mi na PM rukni pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To narisat pa ja ni nevem kak problem. Če boš lepo prosu ( :beer2: )ti tik tak nardim, sam mere mi na PM rukni pa bo.

jst bi tud to imela!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nevem če si ti splača tole kupovat. Zih poznaš kje koga k ma CNC, narišeš lepo tak nosilc v kakšnem AutoCad-u, solidWorks, ... pa mu daš in ti lepo iz aluminija nardijo.

Daš marbit še eloksirat. In si zmagu.

No vsaj jest bi zih tko naredu.

LP

za kolko €€ pa bi ti to naredu?

@Frips: naša se zna pelat, ampak ker mam žogo pod jakno :blush:, težko doseže rezervar. . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kolko €€ pa bi ti to naredu?

@Frips: naša se zna pelat, ampak ker mam žogo pod jakno :blush: , težko doseže rezervar. . .

Sej nism reku da bom fizično naredu. Sam v CAD-u pa lahk model nardim, k sm glih mal bl iz tega foha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A japajade še kaj....naj se nauči pelat ozad, al pa naj doma ostane :evilgrin:

:fight1::P

@Frips: naša se zna pelat, ampak ker mam žogo pod jakno :blush: , težko doseže rezervar. . .

jaja je res :winkiss:

Popravljeno . Popravil brubi46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To narisat pa ja ni nevem kak problem. Če boš lepo prosu ( :beer2: )ti tik tak nardim, sam mere mi na PM rukni pa bo.

fino, se potrudim da zbrskam kje kaksne mere, ce ne pa "šublar" u roke pa gas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

post-1354-1247495079_thumb.jpgpost-1354-1247495066_thumb.jpgpost-11-1065095932.jpg

takole zgleda to čudo. v paketu so prišli napačni vijaki, in zato en manjka. givijeve magnetne tank torbe ne moti. zna bit koristna zadeva. . .

post-1354-1247495051_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedvomno je zadeva blazno praktična, a jaz osebno nebi reskiral kastracije pri potencialni prometni nesreči zato, da se baba zadaj malo bolj udobno pelje... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedvomno je zadeva blazno praktična, a jaz osebno nebi reskiral kastracije pri potencialni prometni nesreči zato, da se baba zadaj malo bolj udobno pelje... :ninja:

... upam, da se ne vozis gol na motorju ali pač ... sej ce imas zascitno obleko nima kaj bit :rolleyes:

drgac pa res fina stvar, glih prav velika zgleda ...

Popravljeno . Popravil MiCE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

No, če tole zmontiram na moj motor ima žena ene 10cm prekratke roke.

Najbrž ga zato za moj motor ni v ponudbi...

Tudi na slikah ni videti najbolj komot...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...imam isti problem, kako mi žena težko doseže tank (pa ima precej dolge roke :rolleyes: ..joške pa B :lol1: ), pa smo ravno zadnjič udarili debato o tem, kako bi bilo fejst namontirati na boke ročaje...pa makar tiste gumaste od napihljivega čolna... :slap:

..no ja...ta ročaj na keslu...bolj se mi zdi kot odpiralo za pixno Laškega...al pa EVA sardin..

Verjamem pa, da se babnca lažje prime

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!