Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

Pokvarjenci. :blush: 

Si pa drznete, mene, nedolžno dušico napeljevat k tako nečednemu dejanju. Moji naked bubz so samo za oči mojega bodočega ljubega. 

Dotlej bom pa šarmirala s svojimi lepimi lastnostmi kot so: Spucam ti motor in ti hkrati prinesem piva, lačen pa tudi ne boš ostal. Tudi utihniti znam, ko je treba. Prisluhniti, ko si žalosten. Te pustiti, da se odpelješ, ko ti bom tečna. In te objeti ko se vrneš. Zadovoljiti te. Te osrečevati.  Truditi se. V dobrem in slabem. Amen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, kao normalna pravi:

Pokvarjenci. :blush: 

Si pa drznete, mene, nedolžno dušico napeljevat k tako nečednemu dejanju. Moji naked bubz so samo za oči mojega bodočega ljubega. 

Dotlej bom pa šarmirala s svojimi lepimi lastnostmi kot so: Spucam ti motor in ti hkrati prinesem piva, lačen pa tudi ne boš ostal. Tudi utihniti znam, ko je treba. Prisluhniti, ko si žalosten. Te pustiti, da se odpelješ, ko ti bom tečna. In te objeti ko se vrneš. Zadovoljiti te. Te osrečevati.  Truditi se. V dobrem in slabem. Amen.

Men ni treba spucat motorja,prnest pera,hrane,tud ubjet me ni treba...ti sam bubise rukn na mizo in toj to...:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maiden pravi:

Men ni treba spucat motorja,prnest pera,hrane,tud ubjet me ni treba...ti sam bubise rukn na mizo in toj to...:smoke:

Hm, pubertetnikov v tretjem obdobju življenja se pa sploh smrtno resno izogibam. Good luck with your La Toya.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, kao normalna pravi:

Hm, pubertetnikov v tretjem obdobju življenja se pa sploh smrtno resno izogibam. Good luck with your La Toya.

Še žou ti bo... k pregovor pravi...tud čej trska-sam da brska... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, kao normalna pravi:

Pokvarjenci. :blush: 

Si pa drznete, mene, nedolžno dušico napeljevat k tako nečednemu dejanju. Moji naked bubz so samo za oči mojega bodočega ljubega. 

Dotlej bom pa šarmirala s svojimi lepimi lastnostmi kot so: Spucam ti motor in ti hkrati prinesem piva, lačen pa tudi ne boš ostal. Tudi utihniti znam, ko je treba. Prisluhniti, ko si žalosten. Te pustiti, da se odpelješ, ko ti bom tečna. In te objeti ko se vrneš. Zadovoljiti te. Te osrečevati.  Truditi se. V dobrem in slabem. Amen.

Pravljice za lahko noč :P

Ne prekidaj ženu koja šuti :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

Pravljice za lahko noč :P

Ne prekidaj ženu koja šuti :blush:

Ne ne, jaz taka pač sem. Mogoče je tudi tvoja pa ne veš, ker si zaposlen z lepljenjem nagih bab. :whistle: 

Pa dobro no, saj jih ne govorim vam zasedenim in ta starejšim v fazi pubertete. :dry: In kot vegeta, se vedno samo taki vrinete not. Kurc, pa tak lajf. Kaj sem komu storila, da se mi je taka usoda pripetila... :cry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, kao normalna pravi:

Ne ne, jaz taka pač sem. Mogoče je tudi tvoja pa ne veš, ker si zaposlen z lepljenjem nagih bab. :whistle: 

Pa dobro no, saj jih ne govorim vam zasedenim in ta starejšim v fazi pubertete. :dry: In kot vegeta, se vedno samo taki vrinete not. Kurc, pa tak lajf. Kaj sem komu storila, da se mi je taka usoda pripetila... :cry:

Pejt ven na cesto pa enga začopat, ne da tuki jokaš...

Tle smo sami pošteni :P

Večina nima nič proti kavam in osebam, ki jo pijejo, tko da limam kar nam paše :blush:

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Pejt ven na cesto pa enga začopat, ne da tuki jokaš...

Tle smo sami pošteni :P

Večina nima nič proti kavam in osebam, ki jo pijejo, tko da limam kar nam paše :blush:

 Če si res tako pošten, mi boš zaželel srečo in se ne kot kakšna stara tečnoba,  s svojo žlehtnobo vtikoval v vse kar se te ne tiče. :whistle:To je svobodna država, tudi jaz imam pravico pisat kar se mi zljubi. Naslednjič potem raje ignoriraj.  Poštenjak.

Poljubi in objemi svojo najdražjo.

Lupčka vsem 

tenor.gif

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, maus pravi:

trenutno poćnem ogrevalne vaje za ogrevanje za garaško garanje :huh: 

...... da si nauš kej naredu...... :P

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dr.looney pravi:

...... da si nauš kej naredu...... :P

ogrevalno ogrevalne vaje za ogrevanje so zato, da se ogreješ in s tem preprećiš poškodbe kit in tetiv pri naprezanju garaškega garanja ...

ampak .. škoda to teb govort, ker pojma nimaš kaj je garaško garanje :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

ogrevalno ogrevalne vaje za ogrevanje so zato, da se ogreješ in s tem preprećiš poškodbe kit in tetiv pri naprezanju garaškega garanja ...

ampak .. škoda to teb govort, ker pojma nimaš kaj je garaško garanje :huh: 

...mene sam skrbi, glede na to koliko garaško garaš, da si že pri ogrevanju kej ne nardiš...... :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

...mene sam skrbi, glede na to koliko garaško garaš, da si že pri ogrevanju kej ne nardiš...... :P

 

to moraš znat ... čist počas izustiš "skleca" ... če začneš prehitr, je lahko hitr konc in poč kita in/ali tetiva ..

torej ... začneš s S in potem naslednjo črko in naslednjo ... vsakih 10-15 sekund po eno ... ko končaš z besedo ... se usedeš za 20 minut .. če se počutiš pa pri močeh, vajo ponoviš ... vendar ni priporočljivo to počet več kot 3 x na dan. Več kot 3 x na dan naj počnejo ornk trenirani in izkušeni ljudi .. upam, da si zaštekala

:huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

trenutno poćnem ogrevalne vaje za ogrevanje za garaško garanje :huh: 

A nas hočeš ti potegnt na svoj nivo oz. preparirat z garaškim garanjem? Ne bo ti uspelo. To je Jelovica :jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam, da nastopi indijansko poletje, pol pa gassss

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!