Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Sem še enkrat naložu windows 10.

Ohranil sem vse aplikacije in svoje datoteke :D

:yea2: Ima opcijo za ohranit in aplikacije in datoteke; enako kot pri upgrejdu iz 8.1...

Ben, vsaj enkrat so nekaj pametnega naredili...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, C eagle pravi:

Sem še enkrat naložu windows 10.

Ohranil sem vse aplikacije in svoje datoteke :D

:yea2: Ima opcijo za ohranit in aplikacije in datoteke; enako kot pri upgrejdu iz 8.1...

Ben, vsaj enkrat so nekaj pametnega naredili...

čist en navadn queščn, a ti si imel win10 oriđiđi, al si kupil, ker jaz sem win7 upgrejdal na win10, pa sedaj nimam nobene zadeve, če slučajno formatiram?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

čist en navadn queščn, a ti si imel win10 oriđiđi, al si kupil, ker jaz sem win7 upgrejdal na win10, pa sedaj nimam nobene zadeve, če slučajno formatiram?

če ne boš menjov nč pomembnga boš automatsko dobu digitalno licenco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

čist en navadn queščn, a ti si imel win10 oriđiđi, al si kupil, ker jaz sem win7 upgrejdal na win10, pa sedaj nimam nobene zadeve, če slučajno formatiram?

Jaz sem imel original 8.1 in mi je ponudilo avtomatsko nadgradnjo na win 10 zastonj.

S tem, ko sem imel original win 8.1 sem dobil tudi licenco za win 10 in sem pobral dol z Microsoftove strani media creation tool.

Ko sem to zalaufal, mi je ponudilo, da obdržim svoje datoteke in že naložene aplikacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, RSTDRIVER pravi:

če ne boš menjov nč pomembnga boš automatsko dobu digitalno licenco

 

pred 12 minutami, C eagle pravi:

Jaz sem imel original 8.1 in mi je ponudilo avtomatsko nadgradnjo na win 10 zastonj.

S tem, ko sem imel original win 8.1 sem dobil tudi licenco za win 10 in sem pobral dol z Microsoftove strani media creation tool.

Ko sem to zalaufal, mi je ponudilo, da obdržim svoje datoteke in že naložene aplikacije.

tenx

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

čist en navadn queščn, a ti si imel win10 oriđiđi, al si kupil, ker jaz sem win7 upgrejdal na win10, pa sedaj nimam nobene zadeve, če slučajno formatiram?

Men rečeš za oriđi čuči muči pikčr od maksimalnih WIN 10 pa boš uredil zadevo.

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me kaj je narobe, da ne morem več odpreti avtoneta? Prvo stran še odprem, ko hočem odpreti motorje-avte ali prikolice je pa samo belo in nič več. Kaj bi lahko bilo narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, solorider said:

Zdravo!

Zanima me kaj je narobe, da ne morem več odpreti avtoneta? Prvo stran še odprem, ko hočem odpreti motorje-avte ali prikolice je pa samo belo in nič več. Kaj bi lahko bilo narobe?

Pobrisi kukije v brskalniku in bo delalo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobrisal pa nič. Je ziher na računalniku, ker na drugem pa lahko odprem. Bi lahko kasperski kaj nagajal? Druga dela vse ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mogoče komu iz Ljubljane in okolice doma valja pretvornik iz HDMI v VGA signal, pa ga je pripravljen posoditi? Rabim ga za nek vikend projekt pa bi rad sprobal če zadeva deluje, da ga ne bi kupoval po nepotrebnem.

 

lp

Blaž

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

a mogoce kdo ve kaj je z mojim compom narobe namrec kopiranje datotek iz ene v drugo mapo in podobno nenadoma deluje izjemno pocasi ko gledam z kaksno hitrostjo kopira je vecino casa tudi na 0   drugace  racunalnik normalno deluje. hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, moznosti za pocasno kopiranje je ogromno? Je to copy/paste na enem in istem disku? Na hitrost kopiranja ne vpliva zgolj kapaciteta podatkov, ampak tudi stevilo fajlov znotraj folderja. Lahko, da si kopiral npr. kaksno mapo igre ali kompleksnejsega programa, kjer je znotraj na stotine datotek. Imas mogoce zelo zaseden disk? Mozna je tudi okvara itd. Skratka malo morje vzrokov. Se slisi vrtenje (skrtanje) igle na disku? Za zacetek lahko preveris razpolozljivost sistema (disk, procesor itd), ko je PC v idle - ko nic ne delas. Spodaj desni klik na taskbar in kliknes "start task manager".

Hitrost zapisovanje diska lahko preveris z npr. brezplacnim http://crystalmark.info/software/CrystalDiskMark/index-e.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na enem disku ja  ni vazno kaj kopiram lahko so to mp3 pesmi, recimo obicajno mi cca25gb filmov prekopira za cca 20-30min sedaj bi to delal vec kot 1 dan... ja disk imam 90%poln...med kopiranjem je delovanje diska med 80°% in tudi 100%... igla se malo slisi ko dela mapak  utihne ko pade prenos na 0 torej se ustavi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možnosti za takšno delovanje je precej. Najbolj pa mi diši, da maš slabe sektorje na tistem delu diska, iz kjer oz. kamor kopiraš vsebino. Dej mu delat in naj najde in odpravi slabe sektorje. To traja, ma itak nikol ne škodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smart defrag funkcijo al pa

lahk pa zaženeš kak pomožni programček aka Advanced System Care 10, pa tut zna pomagat, sam zdj ne vem če v free verziji poišče slabe sektorje na disku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, GO_Tomi pravi:

Možnosti za takšno delovanje je precej. Najbolj pa mi diši, da maš slabe sektorje na tistem delu diska, iz kjer oz. kamor kopiraš vsebino. Dej mu delat in naj najde in odpravi slabe sektorje. To traja, ma itak nikol ne škodi.

kako točno misliš da mu dam delat in naj najde slabe sektorje?? nisem glih računalničar če lahko morda malce bolj podrobno opišeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, payback said:

kako točno misliš da mu dam delat in naj najde slabe sektorje??

- desni klik na disk, k dela težave
- properties
- check now
- obkljukaj obe možnosti
- start

Pejdi do Dubrovnika pa nazaj, bo glih mogoče naredu ;)

Capture.PNG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tako polnem disku bo tudi Defragment lahko pocasen in/ali slabse ucinkovit. Ce ne gre samo za obcasen arhiv, si kupi vecji disk ali pa preseli del podatkov drugam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj napisano velja za Win7, tudi za XP ni veliko drugače. Če maš 10-ko, pol so malenkostne spremembe, drugače piše na knofih, ma je isti šmorn. Nedvomno se boš znajdu.

Sicer pa tudi razmisli, kaj ti je @nejc74 napisal. Diski so potrošna roba, jaz jih menjavam na cca 5 let. Nov je poceni, veeeelik in zanesljiv (ker je nov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja morem preverit ampak mislim da imam se garancijo na  kišto imam win 10 bom probal se to skoz dat pocistil kaj ne rabim je pa disk 1tb tko da bo verjetno res dolgo to delal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ve mogoce kdo kak v wordu 2007 aktiviram da lahko pisem enacbe namrec ikona je kliknat pa odpret je pa nemorem... ce odprem nov file funkcija deluje stvar je pa v tem, da pisem diplomo in nujno nucam tu notr pisat,  da iz drugod skopiram enacbo pa ne velja ker se vidi da je kopirana in potem je tudi ni vec mozno urejat. hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, payback pravi:

ve mogoce kdo kak v wordu 2007 aktiviram da lahko pisem enacbe namrec ikona je kliknat pa odpret je pa nemorem...

V Latexu bi bilo simple. No ja, saj vem... ne bom kompliciral, tudi Word je OK. :)

Ima datoteka tvojega diplomskega dela koncnico .doc?

Domnevam, da si prvic shranil v compatibility mode, ki omogoca, da tvojo datoteko odpre tudi starejsi Office paket (Word 97-2003). Ta format ni imel podpore za editor enacb. Poskusi shraniti (save as) v .docx format in porocaj, ce sedaj gumb za enacbo deluje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!