Skoči na vsebino

Program za gledanje DVD filmov na prenosniku


Priporočene objave

Oj!

Spet problem...

Iscem in iscem program za gledanje DVDjev.... pa mi ne uspe...

Enega mi noce instalirati... drugega ne dobim... in tako dalje...

Skratka: mi lahko kdo zrihta (po mailu, na CDju, download...) program za tale sistem: Win XP in CDRW/DVD Matshita Ujda710?

Kakrsnakoli pomoc bi bila dobrodosla... Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da potrebuješ decoder za DVD, ki se, če se še pravilno spomnim navezuje (tudi) na grafično kartico na tvojem prenosniku. Mislim, da bo prodajalec notesnika kar pravi naslov. V bistvu bi ti ga moral priložiti že zraven!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabiš DIVx kodec, ki ga dobiš na http://divx.si-gov.org/index.php?page=prog...e124eeea#Kodeki.

Ko ga namestiš, pa namestiš še sam program za ogled DIVx filmov.

Ups, napaka. Spregledal, da iščeš DVD program...potem poglej tule:

http://www.digital-digest.com/dvd/download...s/playback.html

in tule kodek za DVD predvajalnik http://www.maximusdvd.com/nonflash.htm.

Predlagam da izbereše Maximus DVD player.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje, hvala za vse, zadevo sem porihtal!!!!

No, mogoce bo pa se komu ta tema koristila, zato je ne bom brisal... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje, hvala za vse, zadevo sem porihtal!!!!

No, mogoce bo pa se komu ta tema koristila, zato je ne bom brisal... :wink:

Koristila bo edinole, če boš na koncu napisal, kaj dejansko si naredil, da si problem rešil. :wink: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, so tudi linki tam gor... :wink:

Drugace pa: pobrisal staro verzijo Power DVD, ki jo ne nainstaliral samo napol, potem pa vtaknil verzijo 4 v CD, odtipkal kodo in wuola: rezultat je lepo gledanje filmov... :wink: :D

Mogoce se bom sedaj sel zezati samo se z razlicnimi regijami... s tistim crack datoteko.... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, so tudi linki tam gor... :wink:

Drugace pa: pobrisal staro verzijo Power DVD, ki jo ne nainstaliral samo napol, potem pa vtaknil verzijo 4 v CD, odtipkal kodo in wuola: rezultat je lepo gledanje filmov... :wink: :D

Mogoce se bom sedaj sel zezati samo se z razlicnimi regijami... s tistim crack datoteko.... :twisted:

Torej napišeš Bostov, hvala, naredil sem po tvoji metodi in se je obnesla. Nisem vedel, kaj in kako. Cool, tema naj ostane, kaj vemo, kdaj bomo rabili tele linke. :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce se bom sedaj sel zezati samo se z razlicnimi regijami... s tistim crack datoteko.... :twisted:

A imaš orginal DVD-je al kaj, da moraš menjati??? Dej, prinesi kej če imaš, jaz bi gledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce se bom sedaj sel zezati samo se z razlicnimi regijami... s tistim crack datoteko.... :twisted:

A imaš orginal DVD-je al kaj, da moraš menjati??? Dej, prinesi kej če imaš, jaz bi gledal...

Nimam niti enega svojega... :wink: Trenutno samo enega na posodo, da vidim, ce ta moj DVD dela in kako dela.... Bos moral druge fehtat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 14 let pozneje...
18 hours ago, stuhec said:

kateri je dober program za download dvd iz yuatobe

Predvidevam, da si hotel napisati Youtube ;)

Za dol potegnit skoraj karkoli iz Youtube se lahko nuca tole. V tisto okno na vrhu prilepi URL videa na Youtubi (označi naslov, copy, paste v KeepVid), klikni Download in izberi velikost dolpotega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!