Skoči na vsebino

Uvoz motorja iz anglije


ricky

Priporočene objave

Žaromet ima parabolo oblikovano tako, da v kontinentalnem delu Evrope, kjer se vozimo po desni, meče dodaten snop svetlobe nekoliko višje na desni, da nam osvetli znake ob cesti. V Angliji so znaki na levi in zato je tudi snop svetlobe obrnjen na levo. Zanimivo je, da ravno Angleži pogosto opozarjajo svoje motoriste, naj prelepijo tisti del stekla žarometa ki meče ta višji snop, kadar se odpravljajo na kontinentalni del. Žarometi se razlikujejo, pa če nam je všeč ali ne. Motor z angleškim žarometom ne more dobiti homologacije (razen če tega ne spregledajo).

LP,

Gorazd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pri motorju - avti imajo toliko razmaka da so razlike

glej odgovor pod tvojim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej odgovor pod tvojim.

Hja evo; kolega je cca 3 tedne nazaj registiral pri nas Ducatija 1098 uvoženega iz Anglije. Ko je na tehničnem spraševal so pogledali in ni bilo potrebno nič menjati - vse je tako kot je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja evo; kolega je cca 3 tedne nazaj registiral pri nas Ducatija 1098 uvoženega iz Anglije. Ko je na tehničnem spraševal so pogledali in ni bilo potrebno nič menjati - vse je tako kot je treba.

Po vsej verjetnosti zato, ker je, parabola za EU in so verjetno Angleži dali homologacijo ne da bi bili doslednji, kot bodo naši dlakocepci, ko bo nekdo moral podpisat homologacijo. :whistle:

Ps: pa še tole ne mešat Ameriških simetričnih(pri katerih je zasenčen snop popolnoma raven) in so v celi EU prepovedane z Evropskimi asimertričnimi lučmi, ki kot je bilo že ugotovljeno osvetljujejo še dodatno DESNO stran vozišča zaradi znakov,robov cestišča, pešcev itd. v angliji pa so te ovire na levi strani zato tudi zasenčena(asimetrična) luč bolj osvetljuje levo stran, kar pa bi bilo pri nas ZELO moteče zato nebo noben homologacije podpisal. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Jaz sem se tudi odločil uvozit motor iz Anglije.

In sicer HD-ja, ker so veliko ceneje kot pri nas.

Sem govoril z LPP-jem in so rekli, da je potrebna menjava luči.

Tako, da mi bo probal Anglež že tudi luč zamenjati s takšno za naš trg.

Prevoz me pride 200€ in homologacija slabih 100 €.

Motor je pa v primerjavi 3000-4000 € cenejši kot pri nas (rabljen)

Pri novem so te razlike še večje med 5000 - 7000 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se tudi odločil uvozit motor iz Anglije.

In sicer HD-ja, ker so veliko ceneje kot pri nas.

Sem govoril z LPP-jem in so rekli, da je potrebna menjava luči.

Tako, da mi bo probal Anglež že tudi luč zamenjati s takšno za naš trg.

Prevoz me pride 200€ in homologacija slabih 100 €.

Motor je pa v primerjavi 3000-4000 € cenejši kot pri nas (rabljen)

Pri novem so te razlike še večje med 5000 - 7000 €.

Samo nekaj te posvarim pazi se poceni nakupov v Angliji.Pojdi po motor sam in plačaj šele, ko motor naložiš in dobiš račun.

Nikakor pa ne plačat in dat poslat po špediterju, ker te bojo nategnili.Jaz sem se že vse zmenil samo še plačat bi moral in sem bil od kolaga opozorjen! Nato sem se hotel zmenit,da pridem po motor z lastnim prevozom in plačam s kešom :whistle: takoj je bolo konec komuniciranja in motor je izginil iz interneta. :headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekaj te posvarim pazi se poceni nakupov v Angliji.Pojdi po motor sam in plačaj šele, ko motor naložiš in dobiš račun.

Nikakor pa ne plačat in dat poslat po špediterju, ker te bojo nategnili.Jaz sem se že vse zmenil samo še plačat bi moral in sem bil od kolaga opozorjen! Nato sem se hotel zmenit,da pridem po motor z lastnim prevozom in plačam s kešom :whistle: takoj je bolo konec komuniciranja in motor je izginil iz interneta. :headbang::headbang:

Motor prodaja licenčni HD prodajalec pa še kolega iz anglije ga je šel pogledat. In vse štima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Gronska Strejla je za svoje člane letos januarja (funt je bil zelo nizko in cene motorjev tudi) uvozil iz Anglije pet HDjev in enega BMW. Član je tovornjakar, si zrihtal gor furo, motorje kupili pri HD dilerjih. Doma je stala homoligacija (V Mariborju) 97 Eur/motor + menjava parabole na HDju (30 Eur).In se vsi že veselo vozijo celo sezono.Se je pa pri vsakem motorju prišparalo po motorju kar nekaj 1000 Eur.Motorji so stari 2 - 3 leta.

fotoalbum

Popravljeno . Popravil drinas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Gronska Strejla je za svoje člane letos januarja (funt je bil zelo nizko in cene motorjev tudi) uvozil iz Anglije pet HDjev in enega BMW. Član je tovornjakar, si zrihtal gor furo, motorje kupili pri HD dilerjih. Doma je stala homoligacija (V Mariborju) 97 Eur/motor + menjava parabole na HDju (30 Eur).In se vsi že veselo vozijo celo sezono.Se je pa pri vsakem motorju prišparalo po motorju kar nekaj 1000 Eur.Motorji so stari 2 - 3 leta.

fotoalbum

A mi lahko daš kontakt kje so luču kupili.

lp, Vulcan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj malega, ko sem se sam zanimal.

MCN

Biketreader

in the UK bikes have a registration document known as a "log book" or form "V5" issued by the "Driver Vehicle Licence Authority" (www.dvla.gov.uk).

make sure the frame and engine numbers on the V5 match those on the bike.

if no V5 or the numbers dont match exactly walk away and dont look back

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tole o cenah pa vsaj za japonce ne drži!

Kawasaki GTR 1400 07 letniki so po 11.900 EUR! To je vsaj 2000 € dražje kot pri nas! Cenejšega ni nobenega!

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa Honde Pan EUROPEAN od 2002 dalje isto! enako ali še dražje kot pri nas!:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in za foro preveril še Yamaho XJR od 2007 dalje --- SE NE SPLAČA!

JAPONCI SO dražji kot pri nas ali v Nemčiji...:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem na tej strani (www.motorcyclesdirect.co.uk)dobil ponudbo za novega Kawasakija VN900 CUstom za 5400Ł, kar znese okoli 6 k€ oz. skoraj 1600€ ceneje kot pri nas.

Normalna cena je 6 kilo funtov, po e-mailu pa pošljejo posebno ponudbo.

Imajo pa Hondo, Kawasaki in Suzuki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Afrike občutno cenejše kot pri nas.

Tudi za polovico.

Ce bos najdu katero do konca meseca imam jaz takrat enkrat organiziran pervoz iz Anglije.

Lp, Vulcan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Vulcan; mene pa zanima, če veš morda, koliko približno pridejo vsi stroški uvoza iz anglije za rabljen motocikel vrednosti okoli 3000 funtov. Kako pa si ti s prevozom urihtal? Obstaja varianta, da se kaksnega nasega prevoznika, ki ima traso iz anglije in se prazen vraca, nafehta za lift?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!