Skoči na vsebino

Čoperisti Slovenije


PUFI

Priporočene objave

Čoperisti Slovenije so orgarnizirali piknik in panoramsko vožnjo.Piknik je zelo uspel.Posnetek pa si lahko ogledate.

PUFI :worship:

Popravljeno . Popravil PUFI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepo & zanimivo!

:worship: ČESTITKE!! :worship:

Škoda, da niste rabili noben'ga enduraša, da bi vam čevape peku'... :P:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecno, niti enega čoperja ne vidim ... sami cruiserji :whistle:

...Custom, bolj natančno.

V bistvu pa nima to neobene veze, če je družba na nivoju!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Custom, bolj natančno.

V bistvu pa nima to neobene veze, če je družba na nivoju!

Ma itak je fajn žur bil, se kr vid iz posnetka :-)

Bi te pa korigiral - to niso customi, ampak serijski cruiserji v glavnem, z nekaj dodatki ;) Custom so tiste gare ,ki jih izdelajo v Orange County Choppers recimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepo & zanimivo!

:worship: ČESTITKE!! :worship:

Škoda, da niste rabili noben'ga enduraša, da bi vam čevape peku'... :P:slap:

Bil prisoten ampak čevape sem samo konzumiral (poleg ostalega). Drugače pa odlična organizacija (Adrijanu in ostali ekipi vsaka čast :OK: ),pravi termin o Družbi da ne izgubljam besed skratka :worship::worship: .Hvala vsem za odličen vikend!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecno, niti enega čoperja ne vidim ... sami cruiserji :whistle:

"Čoperisti Slovenije" Mashina je naziv združenja, ki ima isto veselje do nečesa... Po tvoji logiki bi morali biti pri Pankrtih s Koroške vsi pankrti, pri ljubljanskih Black Dragonsih sami zmaji, Peklenih osah samo ose .....

Hej, važn je da je žur al se bomo stepli zdej kaj je kaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma itak je fajn žur bil, se kr vid iz posnetka :-)

Bi te pa korigiral - to niso customi, ampak serijski cruiserji v glavnem, z nekaj dodatki ;) Custom so tiste gare ,ki jih izdelajo v Orange County Choppers recimo ;)

:worship: :grim :worship:

Opravičavam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Čoperisti Slovenije" Mashina je naziv združenja, ki ima isto veselje do nečesa... Po tvoji logiki bi morali biti pri Pankrtih s Koroške vsi pankrti, pri ljubljanskih Black Dragonsih sami zmaji, Peklenih osah samo ose .....

Hej, važn je da je žur al se bomo stepli zdej kaj je kaj :whistle:

!!!!!! v lubljani ni kluba z imenom black dragons,niti člana ???. pa še to bi rekel;naziv čoperisti (po domače)meni govori to,kot,da vsi vozijo chopperje.logika je podobna temu ko,govorimo o skupini,ki se npr.imenujejo harlijaši (po domače)naj bi vsi vozili harlije;bmw-jaši isto itd.pa reč če nimam prav.

pa,da ne bo kakšne zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čoperisti Slovenije so orgarnizirali piknik in panoramsko vožnjo.Piknik je zelo uspel.Posnetek pa si lahko ogledate.

PUFI :worship:

kak malo je treba za pametovanje... pa je samo informacija da so Čoperisti Slovenije organizirali piknik... in to ni klub, da ne bo zopet pametovanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!!!!!! v lubljani ni kluba z imenom black dragons,niti člana ???. pa še to bi rekel;naziv čoperisti (po domače)meni govori to,kot,da vsi vozijo chopperje.logika je podobna temu ko,govorimo o skupini,ki se npr.imenujejo harlijaši (po domače)naj bi vsi vozili harlije;bmw-jaši isto itd.pa reč če nimam prav.

pa,da ne bo kakšne zamere.

Ne bi pametoval ampak "harlijaši" kakor jih imenuješ - uradni svetovni naziv je Harley Owners Group, upam da ti ime pove vse in ga ni potrebno razlagati.

Forum Čoperistov Slovenije pa združuje vse imetnike in ljubitelje Chopperjev, se pravi da ni nujno to kar trdiš. Je pač potrebno včasih prebrati tudi pravila določenih združenj ali klubov, da si lahko v nekaj prepričan in to trdiš do nezavesti. Drugače bi se mogoče lahko poimenovali Chopper Owners Gropup.

Toliko, pa brez zamere, ampak tako je moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo !

je ratala kar debata .To so večinoma forumaši ljubitelji choperju,cruiserju in trajku.Večinoma ljubitelji pametne vožnje in druženja.Imajo veliko skupinski voženj in srečanj.Vsako leto pa se orgarnizira kak piknik.Drugače pa se za večino voženj dogovorijo na forumu.

pufichopper.smilie.bike.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi pametoval ampak "harlijaši" kakor jih imenuješ - uradni svetovni naziv je Harley Owners Group, upam da ti ime pove vse in ga ni potrebno razlagati.

Forum Čoperistov Slovenije pa združuje vse imetnike in ljubitelje Chopperjev, se pravi da ni nujno to kar trdiš. Je pač potrebno včasih prebrati tudi pravila določenih združenj ali klubov, da si lahko v nekaj prepričan in to trdiš do nezavesti. Drugače bi se mogoče lahko poimenovali Chopper Owners Gropup.

Toliko, pa brez zamere, ampak tako je moje mnenje.

poznam kar nekaj teh čoperistov vsaj na videz,pa so čist uredu ekipa.če si zasledu sem v oklepaju napisal (po domače).pa mal bolj poglej forume boš tudi zasledu sekcijo bmw-jaši,pa je to verjetno druženje ljudi,kateri imajo ali pa so ljubitelji bmw motorjev.itd.

nikoli pa nič ne trdim do nezavesti.sploh pa take debate kot so tle gor. pojem ali pa pomen besede CHOPPER pa pomeni doma narejen ali prerejen motor in še kaj podobnega in naj bi bil vsak unikat.

tako razlago sem dobil od drugih oz.zasledil ,ker velikokrat gledam oddajo AMERICAN CHOPPERS.ali se pa motim in se ne mislim napenjat do "nezavesti".drugače mi je všeč,da so še vedno ljudje ki gojijo simpatije do takih tipov motorjev,doma narejenih ali pa serijskih .če se prav spomnim so pri yamahi dali prvič ime tipu motorja CHOPPER.pa brez zveze.imejmo se radi.

:worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Black Dragons je klub iz Maribora ali okolice, Laibach Dragons pa iz Ljublane

Pa ne pozabi na She Dragons!!! Sicer ni uradno registriran klub, ampak jih je po celem svetu polno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, klasika.

Samo da je nekje omenjena drek pumpa, pa se že debatira o vsem drugem, samo o tem ne, o čemer bi se glede na naslov moralo: o pikniku.

Sicer pa sem tudi jaz po novem plastičar - v torbi imam vedno tudi plastično smetišnico in metlico. Za čiščenje šotora in ne za pometanje dreka, katerega moja pumpa zmeče skozi überlauf. Da ne bo nesporazumov. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa jaz, ko imam sprednji blatnik plastičen... -sem tudi lahko plastičar? :naughty:

Mi je pa čisto vseeno, kako kdo reče mojemu motorju -meni je všeč, in to mi zadošča. Če kdo reče drekpumpa, zakaj pa ne. Pač kaže svojo prikrito željo za temi motorji. Že odpiram dežnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa čisto vseeno, kako kdo reče mojemu motorju -meni je všeč, in to mi zadošča.

Če kdo reče drekpumpa, zakaj pa ne.

Pač kaže svojo prikrito željo za temi motorji. Že odpiram dežnik...

:OK:

Drek pumpa ali "sintisajzer" so vse yamaha,ker pač izdelujejo drek pumpe in "sintisajzre" in ostali čoperji :lol1::lol1:

Mogoče res!Sem ga moral kupit,da sem sprobal.Vendar hitro prodal(dragstar1100 l.02),ker se pelje kot ostali čoperji-kot karjola in je namenjen vožnji do omejitev in poziranju pred gostilnah!

VN2000 pa je :worship: svetlobno leto pred tistimi garami,ki jim določeni tle pravite čoper.Sem sprobal enkrat en Klemenčičev harley-po vaše pravi čoper-jajc od jajca!

Če še kdaj čoper bo to samo VN2000!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Drek pumpa ali "sintisajzer" so vse yamaha,ker pač izdelujejo drek pumpe in "sintisajzre" in ostali čoperji :lol1::lol1:

Mogoče res!Sem ga moral kupit,da sem sprobal.Vendar hitro prodal(dragstar1100 l.02),ker se pelje kot ostali čoperji-kot karjola in je namenjen vožnji do omejitev in poziranju pred gostilnah!

VN2000 pa je :worship: svetlobno leto pred tistimi garami,ki jim določeni tle pravite čoper.Sem sprobal enkrat en Klemenčičev harley-po vaše pravi čoper-jajc od jajca!

Če še kdaj čoper bo to samo VN2000!

Kake veze ma to z piknikom :hmm: Aja pa da delo krepi človeka praviš :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ta je kruzer :naughty:

Zame je čoper sve kar se pelje kot karjola,čeprav se VN res razred višje!Pa nimam kaj proti njim.Vsak vidi v nečem neki lepega!

Ko ga postaviš ob bok dragstarju,intruderju,fatboy-u je velik večji,golomznejši,lepši,uporabnejši.

Bom ob priložnosti nardil slikco,ko stojita skupi VN2000 in HD 1450. Zgleda HD pa smešen moped :whistle:

Kake veze ma to z piknikom :hmm: Aja pa da delo krepi človeka praviš :topic:

Ja ne vem....Tud sam sem mislil,da bom kaj konkretnega prebral pa gre vse po starih tirnicah :whistle:

Ne pravim jaz,da delo krepi človeka!To je rekel TITO,ki sam ni delal nič!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Drek pumpa ali "sintisajzer" so vse yamaha,ker pač izdelujejo drek pumpe in "sintisajzre" in ostali čoperji :lol1::lol1:

uporabljaš besedo drek pumpa, pa sploh ne veš od kje izvira... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabljaš besedo drek pumpa, pa sploh ne veš od kje izvira... :lol1:

A ni Moto Guzzi prvi delal drek pumpe :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!