Skoči na vsebino

Čoperisti Slovenije


PUFI

Priporočene objave

ne rabiš kazat treh,pogledaš ENEGA Švedskega pa si videl pol Švedske :grim

Seveda, taki vidoviti tipi, kot si ti sploh ne rabijo nobene fotke, ker itak vidijo celo Švedsko, pardon celo Skandinavijo. :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z malo razliko da vsi ti ščiti služijo namenu in sicer preprevečvanju poškodb pri padcu z resicami pa edino lepo cesto pometeš ko usipaš :whistle:

Vem zato se pa napisal kar se mora se mora! :trance_33_sleep:

V glavnem..pobi so se potrudli...imeli so se fajn...žal mi je da sem zamudil in upam, da bodo vstrajali pri svojih dejanjih in uživali v tem in s tem kar imajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ka ste pa tle vsi pametni kaj je čoper!Kje je pol kakšna slikca od vašega-aja sam pametujete kaj naj bil bil čoper :whistle: In limate slikce samih tujih jajc z dolgimi vilicami!Kot,da je samo to čoper!Sami :hooray: ste tuki!

No men je potem velik bolj všeč kaj takšnega!

post-18324-1244406734_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ka ste pa tle vsi pametni kaj je čoper!Kje je pol kakšna slikca od vašega-aja sam pametujete kaj naj bil bil čoper :whistle: In limate slikce samih tujih jajc z dolgimi vilicami!Kot,da je samo to čoper!Sami :hooray: ste tuki!

No men je potem velik bolj všeč kaj takšnega!

Če misliš, da je V-rod (motor na sliki) chopper, potem je Vespa streetfighter in Yamaha R1 je rat bike. To je tvoja ustavna pravica. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa fantje čoperski, ne ga srat. Kaj se vam ubogi Švedi (baddad verjetno sploh ne ve, kaj je ta vzdevek pomenil v Jugi) nič ne smilijo, ko tako množično drvijo na naše čoperistične piknike in jih potem zadene kap. Lepo napišite "nakrancljano cruiserski piknik" pa bo fant pomirjen - le mashina bo imel težave, ker ne bo vedel v kaj naj se vpikne - ampak je iznajdljiv in si bo že kaj izmislil.

Da pa debato formaliziram predlagam alineo, kjer bo pisalo: nakrancljani cruiserji, customi in ostale drek pumpe - v nadaljnem besedilu čoperji in še: vozniki zgoraj omenjenih, pravih hormonsko razganjajočih motodirkačev nevrednih, vozil - v nadaljnem besedilu čoperisti, pa smo rešili zadevo tudi za najbolj butaste in dlako-cepce.

Baddada pa prosim, da to prevede še v švedščino, da ne bi slučajno res prišlo do kakih nesporazumov z najbližjimi sosedi.

:D Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa fantje čoperski, ne ga srat. Kaj se vam ubogi Švedi (baddad verjetno sploh ne ve, kaj je ta vzdevek pomenil v Jugi) nič ne smilijo, ko tako množično drvijo na naše čoperistične piknike in jih potem zadene kap. Lepo napišite "nakrancljano cruiserski piknik" pa bo fant pomirjen - le mashina bo imel težave, ker ne bo vedel v kaj naj se vpikne - ampak je iznajdljiv in si bo že kaj izmislil.

Da pa debato formaliziram predlagam alineo, kjer bo pisalo: nakrancljani cruiserji, customi in ostale drek pumpe - v nadaljnem besedilu čoperji in še: vozniki zgoraj omenjenih, pravih hormonsko razganjajočih motodirkačev nevrednih, vozil - v nadaljnem besedilu čoperisti, pa smo rešili zadevo tudi za najbolj butaste in dlako-cepce.

Baddada pa prosim, da to prevede še v švedščino, da ne bi slučajno res prišlo do kakih nesporazumov z najbližjimi sosedi.

:D Darko

Aaaah, še en "čoperist"! :rolleyes:

Brez skrbi, tudi pri nas vejo kaj je chopper in ga znajo narediti. Chopper je ikona bajkerske subkultue, to kar vi furate je pa pa pa parada ( Marko Brecelj:) jodlarskega kiča - čoper harmonik. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

post-11340-1244625066_thumb.jpg

post-11340-1244625094_thumb.jpg

post-11340-1244625130_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@baddad: Brez skrbi, tudi pri nas vejo kaj je chopper in ga znajo narediti. Chopper je ikona bajkerske subkultue, to kar vi furate je pa pa pa parada ( Marko Brecelj:)

...in kaj vozite vi, predvidevam da si med njimi, -sportaki?

Če sem malo zloben: vidiš enega, si videl vse.

Pa ne me napak razumet -vsakemu je pač všeč drugačen tip motorja. In, brez skrbi -vemo kaj je chopper. Večinoma so naši bajki cruiserji. In customi. Chopper ime se pač uporablja zaradi ljudi, ki večinoma poznajo tri vrste motorjev: dirkalne, chopperje in krosarje. Ja, ravno tako jih imenujejo.

Švedski stil mi ni všeč, je preveč radikalen. Mogoče bi se prej odločil za bobberja, če bi že moral izbirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Švedski stil mi ni všeč, je preveč radikalen. Mogoče bi se prej odločil za bobberja, če bi že moral izbirati.

Kaj takega mogoče? Klemenčič Lucky 7 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men bol smešno zgleda izredno težko premikajoča se oseba, ki stopi iz športnega motorja, ker je od nog do glave založen z plastiko in razno raznimi ščiti, z izbočeno zadnico in razkočenimi rameni, kot bi pod pazduho švercal lubenice!

:lol: odličen opis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z malo razliko da vsi ti ščiti služijo namenu in sicer preprevečvanju poškodb pri padcu z resicami pa edino lepo cesto pometeš ko usipaš :whistle:

:lol: še boljši štos od onega prejšnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ka ste pa tle vsi pametni kaj je čoper!Kje je pol kakšna slikca od vašega-aja sam pametujete kaj naj bil bil čoper :whistle:

Ker nimaš motorja, prosim, da se izključiš iz debate. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nimaš motorja, prosim, da se izključiš iz debate. :whistle:

Si pa pameten!Če te glih tolk interesira sem včeri 2 prodal :naughty: Res pa,da nič takšnega,da bi se mi zdelo vredno registracije :whistle: Enega čoperja :naughty: no po vaše kruzerja al kak že :unsure:

Jih pa še neki imam,tako,da lahko prej ti nehaš ker imaš samo en zelo grd moped :evilgrin:

No pa zdaj,ko si že nabil toliko postov,da si Car bi že lahko ugotovil,čemu je namenjen napis "citiraj" in bi lahko naenkrat odgovoril,ne pa,da je v velik temah po pol postov na stran tvojih!Seveda pa nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo enega čoperja z sejma v Torontu 3 leta nazaj."Lasje" za ročke :naughty:

post-18324-1246660519_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vi se še vedno kregate kaj je bolj

men osebno je čoper mnogo bolj všeč po vožnji

uživam lahko tud pr 70 km/h

ne pa una smotana plastika k začnejo lastniki uživa komi pr 180 km/h

pa sej bi bilo v redu če bi se vozil po pisti al pa vsaj avtocesti

NE!!!! oni se vozijo po naselju in pol pa se še hvaljo :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žarko, pa kje ti živiš, no... Po avtocesti se vsakdo lahko pelje 180, po naselju pa ne... Kot oni tipček na Fazerci, ko ga je skozi Mislinjo šponal 150. (24ur.com pred časom).

Malo olja na ogenj, da vidim, komu bom stopil na žulj. Pa ne me preresno jemat, da ne bo kdo užaljen -hec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se ne morem vozt 180 nikjer :whistle:

pa tud če bi lahk

na kurac mi grejo ljudje k so še tok neumni da se hvaljo kok so šli hiter čez naselje

en dan se mi bo najbrš strgal

pa jih bom začel tepst

v glavnem, ne se pred mano preveč hvalt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kurac mi grejo ljudje k so še tok neumni da se hvaljo kok so šli hiter čez naselje

en dan se mi bo najbrš strgal

pa jih bom začel tepst

v glavnem, ne se pred mano preveč hvalt

Sej ne veš kdo je večje dete.Ti ko se tolk jeziš,un ko divja skozi naselja ali tisti,ki se še s tem hvali!

Da pa ne bomo čisto :topic: še ena slikca iz Toronta

post-18324-1246747328_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...

Wohooo čoperisti, 

a imamo kakšnega Opie-ja (SOA)  tudi v slovenski različici:wub::D

If you are big bearded guy with beautiful soul, and if you ride a woman as much as your Harley,  pleaaaase, let me know. :D:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!