Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Ob 22. 7. 2016 at 9:08, maus pravi:

bi moral nekdo uprašat, ali so sploh dovoljene take oznake na vozišču ... ali ni to mogoče nezakonito :?

;)

Je Maus, na žalost ... Tako kot so testne črte za izdelovalce barv talnih označb...

Tudi to je samo "testno".... :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne bi narisali še na drugo stran črte za avtomobiliste? Pa ograjo bi dal na sredinsko črto, pa bi blo varno...al je škoda dnarja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te črte so samo še prikaz idealne linije, sem šel pogledat

tako de ne moreš zgrešit kako se čez ovinke peljat 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poševne bele črte se dobro slišijo v avtomobilu. Testiral včeraj.  Verjetno je to samo medijski trik da so naredili črte za motoriste.

Črte so sigurno dober odganjalec avtomobilov, da ne lezejo (domačini letijo) čez sredino ceste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem tudi jaz gledal te črte po "avtomobilistično".....

....ko pelješ z avtom, greš z levim kolesom čisto malo čez sredinsko črto... z desnim greš pa pol desno čez te tanove črte...tko, da jih pojahaš..... in praktično sploh ne pelješ po njih...   :OK:.

.... bi morali na te črte namontirat še polmetrske metlice, da počohajo avtomobiliste po jajcih, ko se peljejo čeznje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Zivnorc pravi:

.... bi morali na te črte namontirat še polmetrske metlice, da počohajo avtomobiliste po jajcih, ko se peljejo čeznje....

Uzem ženo s seboj :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, HD-Dyna pravi:

Uzem ženo s seboj :blush:

ja sam njo bo težko čohalo po jajcih....daaaa

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk, učer še enkrat po "idealni liniji" k so jo narisal 

aja, pa varnostno ograjo za motoriste tut postavljajo, pa slabe odseke asfalta popravljajo, pa še kej bojo dal :eek:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, peterjanko pravi:

 pa še kej bojo dal :eek:

 

lohk bi še časomer in tablo TOP 10 naštimal da bi za vedno rešilo vprašanje kdo je najhitrejši :) tale iz članka je bil ziher tudi motorist http://www.rtvslo.si/okolje/na-rakitni-objestnez-posekal-zasciteno-brinarjevo-jelko/399580

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, blazzarss pravi:

...pomoje jo je s ketno prerezal...  :eek:

...z glavo jo ne bi mogu....ampak če bi ga dobu, bi z njegovo glavo tolk cajta nabijal v kako drugo smreko.... dokler ne pade....al eden, al drugi....

Matr mu!  :mad: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pripeljal mimo, tam so že bili reševalci, tudi z motorjem, nisem tolk zijal, da bi kaj opazil, še dve policijski vozili pa sem srečal na poti do kraja nesreče. Najbrž je moralo bit kaj resnega, da jih je toliko prišlo. Upam, da ni res kdo izgubil življenje....,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 16.30, sta me lih na začetku klanca prehitela policaja z lučkami. gor so me še spustil po cesti, za nazaj dol pa je bil promet preusmerjen skozi gozdno pot. motorja na cesti nisem vidu, tko da možno da je zapeljal dol v gozd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BREZOVICA
Ob 16.12 je na cesti iz Podpeči proti Rakitni, občina Brezovica, padel motorist. Posredovali so reševalci RP KC Ljubljana in gasilci GB Ljubljana ter PGD Rakitna, ki so kraj dogodka zavarovali ter pomagali ostalim službam, ki so bile prisotne na kraju. Motorist je na kraju nesreče podlegel poškodbam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem pametovat, nevem kaj in zakaj se je zgodilo itd...     samo mene kot motorista je blo večkrat strah ko sm pelju čez rakitno letos.. to letijo mimo vsak ovink po kolenu, po 4je eden za drugim..  kot da gledaš moto gp, res  nevem kaj majo u glavi...  na cesti pa polno kolesarjev ki motovilijo in jih avtomobili prehitevajo itd... ja še malkrat to beremo :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Rogerg said:

Nočem pametovat, nevem kaj in zakaj se je zgodilo itd...     samo mene kot motorista je blo večkrat strah ko sm pelju čez rakitno letos.. to letijo mimo vsak ovink po kolenu, po 4je eden za drugim..  kot da gledaš moto gp, res  nevem kaj majo u glavi...  na cesti pa polno kolesarjev ki motovilijo in jih avtomobili prehitevajo itd... ja še malkrat to beremo :sleep2:

Se strinjam,mislim,da peljat čez Rakitno,sploh med vikendom,je zelo nevarno,ker je veliko neuravnovešenih osebkov na cestakih,kateri mislijo,da so na kakšni stezi,ki je zaprta in drug promet sploh ne obstaja.

Počivaju v miru,kaj naj rečem:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!