Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Ob 19. 3. 2017 ob 9:34, John2005 pravi:

V petek sem se pelu 2x gor pa dol. Škoda ko nisem imel kamere. Skoraj vsak avto pred mano je vozil čez črto. Mislim, da se je realno tistih par živečih pri postaji zbunilo ker jim pač ropota okol bajte. Kar je logično. Na drugi strani pa tistim, ki živijo ob AC ali drugih glavnih cestah tudi ropota .... tko da ....

Mogoče bi pred leti tudi sami lahko naredili kaj če ga nebi vsi po vrsti žgali ko nori mimo hiš ampak bi vsaj tam upočasnili in šli potiho mimo.

Drugače so pa te črte samomorilske. Levo na pasu črte, desno pa pesek. Mogoče bo pa zdaj cesta res upravičila ime zgornjega članka.

Ja , črte so naredili pa za nas motoriste , ko sem bral zapise , ki smo jih producirali z dežurnim organom na MS .......za bruhat kake je pisal in bolj sem pisal kako skoraj vsak avto seka ovinek in le malokateri motor ,bolj brihten je bil ...........v glavnem nepopravljiva delovna deformacija ..........ga mam na ignor in življenje je takoj lepše :)

Ta projekt je bil čista bedarija in zapravljanje davkoplačevalskega denarja saj niso rešili nič , avtomobilisti še naprej izvajajo morilske vožnje ..........ne bo dolgo , ko bo gori spet počilo in govorilo se bo o objestnih motoristih in neprilagojeni vožnji , slednje je res veliko ampak je neprilagojena po svojem pasu ampak to je že višja matematika za pajace ......

  • Všeč mi je 5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Ta projekt je bil čista bedarija in zapravljanje davkoplačevalskega denarja saj niso rešili nič , avtomobilisti še naprej izvajajo morilske vožnje ..........ne bo dolgo , ko bo gori spet počilo in govorilo se bo o objestnih motoristih in neprilagojeni vožnji , slednje je res veliko ampak je neprilagojena po svojem pasu ampak to je že višja matematika za pajace ......

dokler se ne bo kaj zgodilo in bo nekdo umrl se ne bo nihče zganil ... jaz še vedno menim, da se te črte nezakonite, pa čeprav izvajajo neki pilotski projekt .... 

:ninja:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še slabše od črt, je pa nasutje peska ob robu ceste skozi ovinke. :(

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Ja , črte so naredili pa za nas motoriste , ko sem bral zapise , ki smo jih producirali z dežurnim organom na MS .......za bruhat kake je pisal in bolj sem pisal kako skoraj vsak avto seka ovinek in le malokateri motor ,bolj brihten je bil ...........v glavnem nepopravljiva delovna deformacija ..........ga mam na ignor in življenje je takoj lepše :)

Ta projekt je bil čista bedarija in zapravljanje davkoplačevalskega denarja saj niso rešili nič , avtomobilisti še naprej izvajajo morilske vožnje ..........ne bo dolgo , ko bo gori spet počilo in govorilo se bo o objestnih motoristih in neprilagojeni vožnji , slednje je res veliko ampak je neprilagojena po svojem pasu ampak to je že višja matematika za pajace ......

Črte so nastale zaradi drkačev  (ne manjka i). In, če kdo tega ne razume, naj me ignorira. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

dokler se ne bo kaj zgodilo in bo nekdo umrl se ne bo nihče zganil ... jaz še vedno menim, da se te črte nezakonite, pa čeprav izvajajo neki pilotski projekt .... 

:ninja:

 

Jaz pa še vedno čakam odgovor od odgovornih. In tudi jaz mislim, da so črte in znaki v zvezi črt nezakonite oziroma nezakoniti ter postavljeni na črno.

Nisem pa zasledil, da bi kakšen moto klub ali kaj podobnega poslal vprašanje odgovornim in zahteval odstranitev nečesa motečega in nezakonitega. Verjetno imam samo jaz preveč časa in volje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Črte so nastale zaradi drkačev  (ne manjka i). In, če kdo tega ne razume, naj me ignorira. 

 

a ne bi bilo bolje odstraniti nekaj drkaćev, kot pa kaznovati vse :mad:

to se z lahkoto naredi ... vsak vikend se kontrola vozi gor pa dol in kaznuje vse drkče ... motoristične, avtomobilistićne in kolesarske ... pa še traktoriste, ki svinjajo cesto ... 

ampak .. najlažje je narest neki nezakonitega :ninja: 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

a ne bi bilo bolje odstraniti nekaj drkaćev, kot pa kaznovati vse :mad:

to se z lahkoto naredi ... vsak vikend se kontrola vozi gor pa dol in kaznuje vse drkče ... motoristične, avtomobilistićne in kolesarske ... pa še traktoriste, ki svinjajo cesto ... 

ampak .. najlažje je narest neki nezakonitega :ninja: 

 

 

Menda je bilo toliko kontrole, da so se nekateri počutili utesnjeno v policijski državi, zaradi česar so pisali na vse mogoče naslove, da se preneha s to policijsko represijo. Še na MS je bilo veliko pisanja, da je nastala policijska država. Pa so brihtne buče narisale črte. 

Te še kaj zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Jaz pa še vedno čakam odgovor od odgovornih. In tudi jaz mislim, da so črte in znaki v zvezi črt nezakonite oziroma nezakoniti ter postavljeni na črno.

Nisem pa zasledil, da bi kakšen moto klub ali kaj podobnega poslal vprašanje odgovornim in zahteval odstranitev nečesa motečega in nezakonitega. Verjetno imam samo jaz preveč časa in volje.

 

lej .. vsa čast, da si se izpostavil ... neke zveze moto klubov so neki kao poslale .. ampak .. jebe se njim, saj jim je samo do motozborov in žegnanj ...

najbolje bi bilo, da bi vse ceste omejili na 50 in potegnili dvojno polno črto in pol se ne bi nihče več buniu ...

vsem blokade na 130 .... senzor za alkoliziranost in priklop na GPS, ker bi lahko vse spremljali kok hitr peljejo in kot tahografi, potem kaznovali za 1 teden nazaj :P

mau se jezim, ker se posega tam, kjer ni potrebno ... pred vrtci in šolami redko kdaj vidim policaja, redarja ali radar ... 

isti kurac je z Vrhniškim klancom

mau sm razkaćen, ker je pundelk :P

 

Pravkar, Borutt pravi:

Menda je bilo toliko kontrole, da so se nekateri počutili utesnjeno v policijski državi, zaradi česar so pisali na vse mogoče naslove, da se preneha s to policijsko represijo. Še na MS je bilo veliko pisanja, da je nastala policijska država. Pa so brihtne buče narisale črte. 

Te še kaj zanima?

menda je blo .. ampak ... jaz jih nisem nikoli videl, pa sem bil velikokrat tam .. predvsem sem se peljal preko

večkrat so bili policaji opaženi na črnem kalu in na planinskih ridah ... vsaj kaj se mene tiče

itak se vozm po predpisih in me ne moti policija .. pa še legaln sm :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mene vpraša so te črte prava "past". Slej ko prej bo nekdo fino užgal.

Čudn, da se noben ni spomnu gumijastih količkov na cesti ki ti do 50 ne razbijejo odbijača če greš pa več ti pa ga. Tele črte se mi zdijo nekaj podobnega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Nisem pa zasledil, da bi kakšen moto klub ali kaj podobnega poslal vprašanje odgovornim in zahteval odstranitev nečesa motečega in nezakonitega. Verjetno imam samo jaz preveč časa in volje.

 

Takoj ko so črte bile narisane je na nekaj naslovov šel dopis ZMKS - Zveze moto klubov Slovenije s poajsnili in slikami kako nevarne so črte. Nobeni od teh služb se ni zdelo vredno odgovarjat. Imam pa še doma dopis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, MARJA pravi:

Takoj ko so črte bile narisane je na nekaj naslovov šel dopis ZMKS - Zveze moto klubov Slovenije s poajsnili in slikami kako nevarne so črte. Nobeni od teh služb se ni zdelo vredno odgovarjat. Imam pa še doma dopis.

Tudi črte na sredini ceste ali pa prehodi za pešce so nevarni. Pa vendar so tam z razlogom in, ker so lahko oziroma so predpisane. Torej, argument, da so črte nevarne, ne vzdrži. Je treba pojasniti in dokazati nezakonito ravnanje pri risanju črt in postavitvi nekih znakov. Je ZMKS pisal o nevarnih črtah ali o črtah in znakih, kateri ne obstajajo ? To je pa velika razlika.

Pošlji mi dopis ZMKS. 

Do sedaj sem dobil en odgovor, kateri je kar nekaj. Pa sem jim malo bolj na dolgo razložil, da so storili nekaj, kar ne bi smeli. In čakam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt dobiš. Imam doma na računalniku in se mi je sesul. Če bo še shranjeno ko ga dobim nazaj mi boš dal mail pa ti pošljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, MARJA pravi:

Borutt dobiš. Imam doma na računalniku in se mi je sesul. Če bo še shranjeno ko ga dobim nazaj mi boš dal mail pa ti pošljem.

Ok. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, MARJA pravi:

Borutt dobiš. Imam doma na računalniku in se mi je sesul. Če bo še shranjeno ko ga dobim nazaj mi boš dal mail pa ti pošljem.

mal off topic ... upam, da niso zginl vsi potopisi :dry: 

se opravičujem, za ta nenadni vpad v to konstruktivno temo ...

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno vožnjo sem videl na Jadranki .............upam ,da nam ne zrihtaš s svojimi potopisi še tam črt  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk prvič po letu in pol :smoke:

Dva bosanca z belim bmwjem pri klopcah (ni jih več???) zganjala neke opičje znake, en je biu še posebaj zanimiv primat.

Men se pa te črte ne zdijo "tok" moteče, mogoče grem prepočas?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Žan96 pravi:

Fočk prvič po letu in pol :smoke:

Dva bosanca z belim bmwjem pri klopcah (ni jih več???) zganjala neke opičje znake, en je biu še posebaj zanimiv primat.

Men se pa te črte ne zdijo "tok" moteče, mogoče grem prepočas?

Sem si tudi sam danes ogledal te črte - tudi meni niso moteče. In sigurno sva prepočasna, so me trije nizko leteči projektili prehiteli prav preko črt. Torej tudi ne drsijo?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počak dež, pa potem povej kolk te te črte ne motijo.

Meni je že mokr asfalt dovolj velik izziv, brez črt...

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, twom pravi:

Meni je že mokr asfalt dovolj velik izziv, brez črt...

Gre pač malo bolj na pošrek, kdo bi se sekiral...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, twom pravi:

Počak dež, pa potem povej kolk te te črte ne motijo.

Meni je že mokr asfalt dovolj velik izziv, brez črt...

Prilagajanje razmeram?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Žan96 pravi:

Sva se srečala? 

Js nism vidu fotkanja :?

Hja nvm takrat ko sem sel parkrat gor dol sta glih slikala potem sta pa nehala 

Nism zihr ce sva se srecala ker sem potem odsel proti lj pa ni bilo motoristov

Mar smo se glih zgresil

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!