Skoči na vsebino

BMW F 800 R


sesir

Priporočene objave

pred 17 urami, car_freak pravi:

Isto je pri mojem F700GS (isti tank in armatura), to je normalno, saj zaradi oblike tanka za gorivo ne more točno kazati. Pa tudi v navodilih piše :) 

 

F 800 GSA ima na vrhu skale kar 1/2 napisano ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Guest boris.sever1965@gmail.com

Vozim motorno kolo BMW F 800 R letnik 2013.

Ko izklopim smerokaze se le ti ne ugasnejo takoj, ampak šele po približno 10 do 20-ih utripih. Prosim za pomoč.

lp boris

hvala

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Guest boris.sever1965@gmail.com pravi:

Vozim motorno kolo BMW F 800 R letnik 2013.

Ko izklopim smerokaze se le ti ne ugasnejo takoj, ampak šele po približno 10 do 20-ih utripih. Prosim za pomoč.

lp boris

hvala

 

Tule bo prava tema za vprašanje. Prav tako lahko isto vprašanje postaviš v temi : BMW razno, ali v grupi Električni deli, kjer je že odprta tema o smernikih. Za vsako vprašanje ne odpiramo tem. 

Predvidevam (ne poznam točno bmw koncepta smernikov) da je to najbrž normalno, le ti ne ugašaš prav, al se je pa res kaj pokvarilo v stikalu ali releju.

Zihr pa bo kdo od članov, ki si lasti BMw to vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

(ne poznam točno bmw koncepta smernikov)

Letniki 13 in naprej imajo spet standardno stikalo za smerokaze.

Smerniki.JPG.7f15f0c1747dc45516734b13fe0ff5cd.JPG

 

V navodilih je napaka pri opisu za izklop.

Tipka se v srednji položaj vrne sama ne pa kot je tu zapisano.

Za vklop potisneš stikalo levo ali desno seveda v smeri kamor boš zavijal, za izklop pa potisneš proti krmilu (rdeča puščica), ali pustiš, da se avtomatsko izklopijo (včasih to ni najbolj primerno).

 

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, car_freak said:

Priporočam nakup avtomatskega izklop STS - smart turn system. Imam montirano in je res zakon! Dela odlično.

Zakaj? Saj ze zdaj ima avtomatsko izklapljanje? Lahko pa ga sam izklopis. Btw @MiNa, letnik 2009 ima enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, nejc74 pravi:

Zakaj? Saj ze zdaj ima avtomatsko izklapljanje? Lahko pa ga sam izklopis. Btw @MiNa, letnik 2009 ima enako.

 Em, samo mene ni prepričalo. Izklaplja se ful pozno, tukaj pro STS pa samo motor poravnaš pa izklopi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, car_freak pravi:

 Em, samo mene ni prepričalo.

To pa zato, ker so (smo) vsi navajeni, čeprav to ni pravilno, vklapljati smerokaze par metrov pred zavijanjem. Še posebej v avtomobilih šele ob obračanju volana večina šoferjev s prstom "frcne" stikalo za smerokaz. Vse pogosteje se to vidi tudi na dveh kolesih...

Na "nišanih", "olimpiskih krogih" in "propelerjih" bi jih pa  tako lahko kar ukinili. Redko se vidi tisto oranžno barvo na vogalih vozil, ko spremijnajo smer.

Opazuj, boš ugotovil, da to kar sem zapisal drži. Redki se držijo 2. odstavka.

ps, meni je pa original cca 10sek povsem OK. (sicer je to najkrajši čas) bom jutri pogledal z GS911 koliko se da nastavit.

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!