Skoči na vsebino

Testi gum 2009, 2010


suzuki

Priporočene objave

Končno prava tema, ki sem jo iskal.

V ostalih temah sam folk nabija kaj je zanj najbolj.

Tak konkreten test je treba prebrat pa je jasno kaj je primerno za moj motor.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno prava tema, ki sem jo iskal.

V ostalih temah sam folk nabija kaj je zanj najbolj.

Tak konkreten test je treba prebrat pa je jasno kaj je primerno za moj motor.

:OK:

...ampak ti si za cajtom... :rolleyes:

....to je lanski test.. :yea1:

Brez zamere, malo heca.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak ti si za cajtom... :rolleyes:

....to je lanski test.. :yea1:

Brez zamere, malo heca.. .)

jah, novih gum letos tko še ni.

Zame bo tko najprimeren Duplo Sportsmart. Bueno

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem, samo v razmislek: vse gume znanih proizvajalcev v istem segmentu so nekje na isti ravni. razlikujejo jih samo nianse v "prijaznosti" pri uporabi in -najbrz- subjektivna preferenca uporabnika.

zmogljivost (razen kilometrine, pa se te so primerljive) vseh je na enakem nivoju. najvecja razlika je v ceni gum.

tako pravi kar nekaj ljudi, ki se poklicno ukvarjajo z razvojem, mesetarjenjem in servisiranjem teh artiklov. tako da ta info ni glih BCBR.

vseeno sem spet na metzkah (M5. Z6, M3 zadnje zvozene). pac desetletja zadovoljen in za moj nacin voznje nekako naj proizvajalec gum. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj je: Na primer ko sem iskal gume pri naših v Ljubljani in okolica Ljubljane ima vsak pajzl Dunlop gume (tudi vse na zalogi), medtem ko, če želim Metzeler ali pa Pirelli, moram pa ekstra naročit iz bohved kje...

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajna politika. gume niso toliko boljse ali slabse ene od drugih. enako kot pri motul olju. pac izdelek je toliko vpeljan/poznan v sloveniji

ker jih prodajo xxxx kom letno, lahko spustijo ceno za par ficnkov, tako pirvabijo nove stranke, te delajo dodatno reklamo, spet vec prodanega, itd. itn.

potem pa berem kako superduper so ene ali druge gume - predvsem na osnovi cene. :whistle::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajna politika. gume niso toliko boljse ali slabse ene od drugih. enako kot pri motul olju. pac izdelek je toliko vpeljan/poznan v sloveniji.

Sam prav res Motul je mel vsak :slap:, Panolin pa sam en v Mariboru :surrender: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!