Skoči na vsebino

Dober klepar & ličar


ProdriveR

Priporočene objave

Pozna kdo dobrega kleparja in ličarja vLjubljani z okolico?? Fajn bi blo,ce bi dal malce postimat radnje obrobe pred zimo in bi rad,da se delo naredi cimboljs in za cimvec casa :)

Pozna kdo kakega kvalitetnega. Ker nimam neke pretirane zelje,da bom cez dve leti spet vozu avto naokol ,al pa da tip ne bo barve trofnu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo dobrega kleparja in ličarja vLjubljani z okolico?? Fajn bi blo,ce bi dal malce postimat radnje obrobe pred zimo in bi rad,da se delo naredi cimboljs in za cimvec casa :)

Pozna kdo kakega kvalitetnega. Ker nimam neke pretirane zelje,da bom cez dve leti spet vozu avto naokol ,al pa da tip ne bo barve trofnu :)

No super, jaz ga pa iščem za zadnji odbijač in vezno steno, plus za lansko točo. Ni važna cena, ker krije zavarovalnica, glavno je, da bo ok poštimano. Avto je pa clio. Ima mogoče kdo kakšne izkušnje s Požunom v Tomačevem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš enega v Bizoviku (takoj po Štepanjskem naselju), sem bil zadnjič pri njemu za svoje plastike (žal ni imel časa da jih rihta, ker ima preveč dela z avti :krneki: ) in sem videl da ima notri na popravilu novo X5-ko enega mercedeza, prav tako novejši model ter par drugih avtov. Sodeč po prvem vtisu se mi zdi, da svoje delo profesionalno dela....aja pa ni to neka majhna domača delavnica, človek ima kar velik prostor notri cca. 5 zaposlenih (če se ne motim), tko da če ti ni daleč, skočiš do njega in se sam prepričaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=trpin%C4%8Deva+39&tab=maps&o=30&mt=po&ps=0

AVTOLIČARSTVO Strgar Marjan, s.p.

Trpinčeva ulica 67, 1000 Ljubljana

Telefon (01) 5406222

Evo tam nekje na Trpinčevi ulici je, ne moreš ga zgrešit...če se seveda odločiš :)

Drgač pa mi je rekel, da popravlja tudi od motorjev plastike, ampak samo po zimi :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti priporocam Borisa Glazerja, Bo-Vi. Delavnico ima zraven Arboretuma Volcji Potok. Je pa mojster u iber! Pa se star motorist, fura rdeco VTR.

041 663 371

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Trej, iščem kleparja, da mi mal spravi kombi v red. Lahko tudi kakšnega popoldanca...

Hvala v naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!